00:44 2 min. Jewgienij Nikiforow #78 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:59 2 min. Michał Domogała #98 Atak kijem trzymanym oburącz
34:35 2 min. Mariusz Piotrowski #91 Ostrość
34:53 2 min. Jakub Stasiewicz #10 Trzymanie przeciwnika
35:44 2 min. Jakub Wala #76 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:46 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:37 2 min. Igor Smal #12 Zahaczenie
39:31 2 min. Arciom Żurauski #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec III tercji

60 min - poprzeczka ratuje Szczepkowskiego po strzale Rybczika!!!
59 min - Nikiforow z Baszyrowem rozklepali obronę gdańszczan, krążek przetoczył się między parkanami bramkarza ale na miejscu był obrońca i wybił krążek z linii bramkowej.
57 min - Zając sprawdził czujność Kotuły, górą bramkarz gości
54 min - ponownie przed szansą staje Nikiforow, jednak Szczepkowski nie dał się pokonać
53 min - Kulas wzdłuż bramki do Piotrowskiego, ten nie zmieścił krążka przy słupku i trafił w boczną siatkę
51 min - gospodarze bezradni w ofensywie, czego nie można powiedzieć o Zagłębiu. Czy Stoczniowiec będzie stać na honorowego gola?
48 min - GOOOOL!!! Solowa akcja Nikifirowa, strzał spomiędzy bulików ląduje w bramce "Stoczni"!!!
47 min - GOOOOL!!! Domogała strzela obok Szczepkowskiego i dwucyfrówka stała się faktem!!!!
42 min - obydwa zespoły wreszcie w komplecie. Trwa napór Zagłębia, ale młokos w bramce gospodarzy staje na wysokości zadania. Trener będzie miał z niego pociechę.
41 min - zaczynamy III tercję. Zmiana w bramkach obydwu drużyn - w bramce Stoczniowca, między słupkami staje 17 - letni debiutant, Mikołaj Szczepkowski, a bramki gości będzie strzegł Marcel Kotuła.

Koniec II tercji

40 min - GOOOOL!!! Baszyrow sprzed bramki z bekhendu po długim słupku!!! 9:0!!!
40 min - GOOOOL!!! Lescovs z bulika zmieścił krążek pod pachą Solińskiego!!!
40 min - GOOOOL!!! Kontra Dubinina, celny strzał w krótki róg i 7:0!!!
39 min - GOOOOL!!! Ależ piękny strzał Lescovsa z bulika prosto w okienko bramki Solińskiego!!!
38 min - kara techniczna dla gospodarzy, gramy 5 na 3!!! Chwilę po wznowieniu Soliński efektownie broni strzał Baszyrowa!
36 min - Wala w boksie, Stocznia łapie karę za karą!!!
36 min - Rodionow trafia po lodzie w słupek!!!
35 min - Mocarski ostro zaatakowany przez Piotrowskiego, w sukurs koledze przyszedł Vitek, obustronne wykluczenie na krewkich graczy, a po chwili do Vitka dołącza Stasiewicz. Sosnowiec w przewadze.
35 min - iskrzy między Żurauskim a Sikorą,
32 min - kocioł pod bramką Czernika po strzale Mocarskiego, jednak obrona wyjaśnia zamieszanie
31 min - GOOOOL!!! Blanik pod brzuchem Solińskiego dobija krążek po strzale Sikory!!!
28 min - Lehmann ofiarnie kasuje akcję Zagłębia, kontra gospodarzy, ale strzał Mocarskiego zatrzymuje Czernik
25 min - koniec kary Domogały, niewykorzystana przewaga "Stoczni"
23 min - kolejne wykluczenie sosnowiczan, na ławkę wędruje Domogała
23 min - GOOOOL!!!! Tomasz Kozłowski podwyższa rezultat na 4:0!!! Tak musiało się to skończyć!
21 min - mocne otwarcie II tercji przez gości, cztery razy Soliński musiał bronić strzały sosnowiczan, a po strzale Nikiforowa w sukurs przychodzi mu poprzeczka

Koniec I tercji

20 min - GOOOOL!!!! Smal z impetem najechał na podawany zza bramki krążek i strzałem przy słupku omal nie rozerwał siatki!!!
19 min - Wasiljew tyleż mocno co niecelnie, a okazję miał znakomitą!
17 min - Lehmann strzela z bulika, Czernik niepewnie broni ale obrona wyjaśnia sytuację
16 min - solowy rajd Bandarenki, strzał parkanem spokojnie broni Czernik
14 min - GOOOOOL!!! Soliński nie zdążył z interwencją i Rutkowski strzałem po lodzie do "pustaka" finalizuje składną akcję Kulasa i Piotrowskiego
12 min - uderzenie Rybczika w boczną siatkę!!! Rośnie przewaga gości!
11 min - kontra "Stoczni" 2 na 1, Vitek do Mocarskiego, ale Czernik zdążył się przesunąć i dostawić nogę do słupka
7 min - Dubinin wzdłuż bramki do Smala, strzał parkanem odbija Soliński
7 min - ładna sztuczka techniczna Pesty, strzał jednak niecelny
5 min - Kozłowski przed szansą na podwyższenie wyniku, jednak nie zamknął dobrze długiego słupka bramki
4 min - GOOOOOL!!! Solowy rajd przez połowę tafli Nikiforowa zakończony strzałem między parkanami Solińskiego!!!!
3 min - strzał Zająca z niebieskiej, tor lotu krążka zmienił Vitek, jednak zrobił to wysokim kijem i sędzia nie uznaje gola
1 min - zaczynamy! Pierwsze wznowienie i pierwsze osłabienie dla gości. Na ławce w 42 sekundzie ląduje Nikiforow.

Witamy z gdańskiej Olivii. Za chwilę początek meczu między Stoczniowcem Gdańsk a Zagłębiem Sosnowiec.
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ