25:48 2 min. Tomáš Kubalík #81 Atak kijem trzymanym oburącz
33:17 2 min. Karel Kubát #93 Atak kijem trzymanym oburącz
34:46 2 min. Adrian Gajor #28 Zahaczenie
52:58 2 min. Emil Švec #62 Uderzanie kijem
52:58 2 min. Mateusz Bepierszcz #11 Ostrość
52:58 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Ostrość
58:05 2 min. Andriej Stiepanow #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:52 2 min. Siemion Babincew #26 Ostrość
59:52 2 min. Jyri Marttinen #58 Ostrość
Koniec meczu. 3:1 dla Podhala. Strzały 35 do 34. Dziękujemy za uwagę.
60 min. – Jeszcze Vachovec sam przed bramką, nie zdołał wymanewrować Miarki.
60 min. - Gol dla Podhala! Hiltunen pięknym strzałem w okienko gasi intrygę w tym meczu. 3:1 dla Podhala.
59 min. – Podhale mądrze i spokojnie próbuje dowieźć wynik.
58 min. – Groźnie pod bramką Brikuna, ale gwizdek, który posyła na ławkę kar zawodnika gości. Stiepanow. Komfortowa sytuacja Szarotek na niecałe 2 minuty przed końcem.
57 min. – Nowotarżanie bronią aktywnie, już w tercji gości, niewiele czasu do końca.
56 min. – Wysoki pressing GKS, gonią wynik, nie mają na co czekać.
55 min. – Oblężenie bramki Brikuna, Marttinen, Fraszko najaktywniejsi.
54 min. – Katowiczanie 5 na 4. Mogą wrócić do gry. Jeszcze Fabian Kapica pojechał na ławkę kar.
53 min. – Będą kary. Svec, Bepierszcz Pasiut i Nahunko.
53 min. – Świetna szansa na wyrównanie Stiepanowa, po drugiej stronie lodu szansa Sveca i zbiorowa bójka.
53 min. – Szansa Babincewa, przycisnęli nowotarżanie, chcą rozstrzygnąć ten mecz.
52 min. – Chaloupka wrzucał, bliski strącenia Vachovec.
51 min. – Neupauer świetnie zagrał do Gajora, ale obrońca Podhala przestrzelił w świetnej sytuacji.
50 min. – Bomba Sveca tuż po wznowieniu, nad bramką. Chwilę potem kolejna próba Czecha.
49 min. - Gol dla Podhala! Kuriozalna bramka. Sulka z ostrego kąta wrzucał na bramkę, krążek odbił się od Starzyńskiego bodajże i zaskoczył Miarkę. 2:1 dla Podhala.
49 min. – Gajor świetnie wprowadził krążek do tercji GKS, rozegrał, strzał natychmiastowy Jaśkiewicza, zwarł parkany Miarka.
48 min. - Niebezpieczna zabawa Brikuna za bramką, mogło to się źle skończyć, ale nie wykorzystali goście niefrasobliwości nowotarskiego golkipera.
47 min. - Strzał na wiwat Krężołka.
46 min. - Kubat wjechał do tercji i uderzył z nadgarstka, Miarka pewnie broni ten strzał.
45 min. - Fraszko objechał bramkę Brikuna i oddał strzał z nadgarstka.
44 min - Strzał Kapicy z dystansu.
43 min. – Svec nie doczekał się mocnego podania i będziemy mieli uwolnienie;
42 min. – Krężołek najeżdżał środkiem, ale nie przejął podania spod prawej bandy.
41 min. - Kubat stracił krążek i mogło się skończyć groźną kontrą gości.
Zaczynamy III tercję.
Koniec II tercji. 1:1. Strzały 24 do 26. Przerwa.
40 min. - 2 na 1 Szarotki, Vachovec dogrywał do Babincewa, mógł chyba kończyć to sam, przeciął podanie obrońca i skończyło się na strachu dla GKS.
40 min. – Strzał Kubata, sygnalizowany, odsłonięty bramkarz GKS, to nie mogło go zaskoczyć.
39 min. – Stiepanow dopadł do bezpańskiego krążka przed bramką Brikuna, duże zamieszanie, ale nie ma gola.
38 min. - Gol dla Podhala! Górale dopięli swego. Chaloupka uderzał spod niebieskiej, krążek ląduje w siatce gości. Przekierował ten strzał Vachovec. 1:1.
37 min. - Babincew otrzymał świetne podanie na środek, przełożył i uderzył, broni bramkarz.
36 min. - Bepierszcz sam na sam, mijał bramkarza, ale nie oddał nawet strzału. Szkoda.
36 min. - Przez pół minuty była podwójna przewaga gości, ale wybronili się nowotarżanie.
35 min. - Fraszko przewraca się przy wjeździe do tercji. Gwizdek. Gajor odpocznie 2 minuty za zahaczanie.
34 min. – Wyśmienita okazja Fraszki ze środka, ale nie ma podwyższenia rezultatu.
34 min. - Stiepanow zwiódł Kubata za bramką i czeski obrońca Podhala faulował. Będzie kara.
33 min. - Krężołek z zaskoczenia ze środka po zwodzie, Brikun skoncentrowany.
33 min. - Bomba Kapicy z prawego skrzydła po długim podaniu od obrońcy. Bramkarz GKS na posterunku.
32 min. - Okres chaotycznej gry w środku pola.
31 min. – Michalski w akcji 3 na 2 uderzał na bramkę, nie dobił żaden z jego partnerów.
30 min. – Sulka wrzuca raz po raz ba bramkę Miarki, Bryniczka i Sevc pracują przed bramkarzem.
29 min. – Katowiczanie próbują iść za ciosem i nacierają na bramkę gospodarzy.
28 min. - Gol dla GKS! Kubalik wyskoczył z ławki kar i w sytuacji sam na sam pokonał Brikuna. 1:0 dla gości.
27 min. - Bomba Vachovca z niebieskiej, obok bramki.
26 min. - Faulowany Worwa, będzie kara dla gości.
26 min. - Uaktywniło się Podhale w ataku, raz po raz nęka obronę gości.
25 min. - Hiltunen wjechał prawym skrzydłem spod bandy i przekładał na backhand, Miarka nie daje się zaskoczyć.
25 min. - Najpierw Neupauer, potem Babincew próbowali podnieść ciśnienie Miarce. Pewnie bramkarz GKS.
24 min. - Kubat z Bryniczką rozegrali akcję długimi podaniami, strzał obrońcy Podhala odbija Miarka.
23 min. - Pasiut aktywny, tym razem podaje do Kruczka, strzał obrońcy znowu ląduje w sprzęcie Brikuna.
23 min. - Pasiut do Krawczyka, strzał obrońcy broni bramkarz.
22 min. - Strzał Marttinena, obok bramki.
21 min. - Kubat będzie ukarany. Znowu początek tercji i kara. Chyba jednak zbyt delikatni są sędziowie w ocenie tej męskiej gry.
Zaczynamy II tercję.
Koniec I tercji. 0:0. Strzały 8 do 12. Przerwa.
20 min. - Fraszko podawał do Starzyńskiego w akcji 2 na 1, wyśmienita okazja gości, ale Brikun staje na wysokości zadania.
20 min. - Kułakow zwiódł obrońcę i strzelał z bliska, ale zablokowany.
19 min. - Rohtla zakręcił w rogu tercji obronnej gospodarzy i rzucił przeszywające podanie przed bramkę, Brikun mrozi. Aktywniejsi katowiczanie pod koniec tej tercji.
19 min. - Michalski wrzucał na bramkę z dystansu, Brikun leży na lodzie przed bramką, ale nikt nie wcisnął krążka między słupki, z zawodników gości.
18 min. - Kubalik sprawdził Brikuna po raz kolejny. Świetnie białoruski golkiper Szarotek.
18 min. - Stiepanow strzelał z lewego bulika do odsłoniętej bramki, ale jakimś cudem ten krążek nie znalazł się w siatce. Brikun.
17 min. - Pasiut miał szanse, dwie w przeciągu kilkunastu sekund.
16 min. - Worwa przejął stracony przez gości krążek w tercji obronnej i próbował z backhandu po lodzie pokonać bramkarza.
16 min. - Vachovec ukarany karą mniejszą za podcinanie.
16 min. - Vachovec wychodził sam bliżej lewego skrzydła, uderzył górą, ale za wysoko.
15 min. - Świetne dogranie Bepierszcza do Bryniczki na środek, ale środkowy Podhala trafił w bramkarza gości.
14 min. - Wejście środkiem Słowakiewicza, ale spacyfikowany przez rywali.
13 min. - Szansa Bryniczki na koniec kary. Bez przekonania jak na razie przewagi i jednych i drugich.
12 min. – Rohtla w kontrze wyszedł lewą flanką, ale pod pachą złapał ten krążek Brikun.
12 min. – Svec z prawego bulika, bardzo mocno, ale ponad bramką.
11 min. - Kolejna kara, za wysoki kij. Tym razem Adamus z GKSu odpocznie 2 minuty.
11 min. - Niewiele wynikło z tej przewagi GKS, gramy w równych składach.
10 min. - Pasiut wprowadził krążek do tercji Podhala, ale wybijają nowotarżanie.
9 min. - Będzie wykluczenie dla Podhala za opóźnianie gry.
8 min. - Wanat miał szansę ze środka na pokonanie Brikuna.
7 min. - Sulka wrzucał na bramkę, Svec mógł to przekierować, zrobił się kocioł pod bramką GKS. Będą kary. Nie. Ale sędziowie chwilę uspokajają zawodników i boksy.
6 min. - Starzyński miał szansę dopaść krążka zmierzającego do strefy obronnej Podhala, ale powstrzymany.
5 min. - Hiltunen dogrywał do Petterssona, Szwed miał dwie szanse, żeby coś zdziałać pod bramką GKS.
4 min. - Svec do Bryniczki, ale ten spalił, wcześniej również indywidualna szarża Sveca, ale nie ma z tego zagrożenia bramki.
3 min. - Svec wprowadził krążek do tercji, strzał w nogi obrońcy, koniec kary.
2 min. - Podhale próbuje zamknąć gości w ich tercji, ale katowiczanie wybijają.
1 min. - Już pierwsze wykluczenie. Rohtla faulował i odpocznie 2 minuty.
Zapraszamy na relację minuta po minucie z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje GKS Katowice.
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Alexander Pettersson PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0