3:0 Kamil Wałęga #21 ( Dominik Paś #14, Marcin Horzelski #59 ) 5/5 43:56
00:28 2 min. Dmitrij Kozłow #57 Atak łokciem
08:57 2 min. Martin Kasperlík #82 Uderzanie kijem
11:34 2 min. Artiom Osipow #26 Wysoko uniesiony kij
18:08 2 min. Kostas Gusevas #24 Przeszkadzanie
26:27 2 min. Ēriks Ševčenko #6 Trzymanie przeciwnika
30:25 2 min. Bartosz Skólmowski #16 Wysoko uniesiony kij
44:35 2 min. Jegor Rożkow #43 Opóźnianie gry
46:55 2 min. Artiom Osipow #26 Trzymanie przeciwnika
48:31 2 min. Martin Kasperlík #82 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:20 2 min. Roman Rác #89 Atak kijem trzymanym oburącz
57:30 2 min. Adrian Jaworski #11 Uderzanie kijem
60. min - Ostatnia minuta, Jaworski na lodzie. W tym meczu już nie będzie niespodzianki.
58. min - Rac wrócił do gry. Sytuacja się teraz odwraca, bowiem na ławkę kar powędrował Jaworski.
56. min - Roman Rac na ławce kar. Atak kijem trzymanym oburącz.
54. min - Niewiele zagrożenia pod obydwiema bramkami. Ekipy już chyba są pogodzone z ostatecznym rozstrzygnięciem.
52. min - Wróbel po lodzie, Svensson paruje parkanem.
51. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
49. min - Toruń przez 1 minutę i 35 sekund w przewadze jednego zawodnika.
49. min - Szabanow podcięty przez Kasperlika.
47. min - Wałęga podcięty w okolicach linii niebieskiej przez Osipowa.
47. min - "Stalowe Pierniki" już w piątkę na lodzie.
45. min - Rożkow wystrzelił krążek poza taflę i został odesłany na ławkę kar.
44. min - GOOOL! 3:0! Wałęga sprytnie zagrał krążek pod bramką Svenssona i wpsiał się na listę strzelców.
44. min - Bryk spod niebieskiej trafił wprost w Svenssona.
42. min - Jaworski źle wyprowadził krążek, który zostaje przejęty przez Sołtysa. Ten przymierzył niecelnie ponad bramką.
41. min - Błąd Górnego pod własną bramką. Osipow nie skorzystał z okazji.
41. min - Przed nami finałowa odsłona. Kto będzie cieszył się z awansu do finału?

Koniec II tercji. Strzały: 10-8.
40. min - Próbował teraz Fieofanow, Nechvatal nie miał najmniejszych problemów z obroną tego strzału.
39. min - Saloranta niecelenie z nadgarstka.
37. min - Do głosu zaczynają dochodzić teraz zawodnicy Energi, którzy częściej goszczą w tercji ofensywnej rywala. Brakuje jednak strzałów.
35. min - Okres spokojniejszej gry po obydwu stronach, które próbują wykreować szanse długimi podaniami.
33. min - Niewykorzystana liczebna przewaga JKH.
32. min - Jastrzębianie założyli zamek, strzał Phillipsa trafia wprost w tors Svenssona.
31. min - Phillips trafiony kijem w twarz przez Skólmowskiego. Sędziowie wychwycili to zagranie i wyciągnęli konsekwencje.
29. min - "Kocioł" pod bramką Svenssona, ostatecznie szwedzki golkiper mrozi krążek.
29. min - Zmarnowana szansa ekipy przyjezdnej. Wygasł okres osłabienia gospodarzy.
28. min - Osipow strącił krążek przed bramką rywala, ale "guma" opuszcza pole gry.
27. min - Kara dla Sevcenki. Torunianie przed wyborną szansą, by złapać kontakt.
26. min - Svensson ucierpiał po zderzeniu z jednym z napastników gospodarzy. Potrzebuje chwili przerwy, by dojść do siebie.
25. min - Czwanczikow! Wprost w Nechvatala.
24. min - GOOOL! 2:0! Sevcenko strzałem z nadgarstka pokonał Svenssona!
23. min - Torunianie mają problem z wyprowadzeniem krążka z własnej tercji. Gospodarze szukają okazji do podwyższenia prowadzenia.
21. min - GOOOL! 1:0! Kasperlik zachował najwięcej przytomności pod bramką Torunia i wepchnął krążek do bramki.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję. Kilka sekund przewagi jastrzębian.

Koniec I tercji. Strzały 11-3.
20. min - Po końcowej syrenie rozgorzało jeszcze małe spięcie pod bramką gości, ale już wszyscy udali się do swoich szatni.
20. min - Wałęga strzelił z nadgarstka, pewnie broni Svensson.
19. min - "Stalowe Pierniki" w opałach. Gusevas ukarany dwuminutowym wykluczeniem.
18. min - Paś otrzymał dobre podanie przed bramką, kompletnie niecelny strzał.
18. min - Sierguszkin z ostrego kąta. Nechvatal wyjaśnia sytuację.
17. min - Kasperlik urwał się obrońcom i oddał kąśliwy strzał. Svensson broni kijem!
16. min - Smirnow przed wyborną szansą po dograniu Saloranty! Z najbliższej odległości nie zdołał ulokować krążka w bramce Nechvatala.
14. min - Toruń w komplecie na lodzie.
14. min - Bryk ponownie mierzył groźnie z dystansu.
12. min - Osipow zagrał niebezpiecznie wysokim kijem, szansa dla jastrzębian.
12. min - Ależ blisko szczęścia byli torunianie. Krążek pod samą bramką odbija się od Fieofanowa i mija słupek.
11. min - JKH w pełnym zestawieniu.
10. min - Łukasz Nalewajka ucierpiał w starciu pod bandą. Niezbędna jest interwencja sztabu medycznego.
9. min - Kasperlik uderzał kijem swojego rywala. Sędziowie sygnalizowali karę, a goście cierpliwie rozgrywali swą akcję. Teraz staną przed dwuminutową szansę w przewadze.
7. min - Kasperlik popędził na bramkę Svenssona, oddał jednak niecelny strzał.
6. min - Torunianie długo czekali za własną bramkę, ostatecznie stracili krążek, ale gospodarze nie skorzystali z prezentu.
4. min - Bryk szukał szczęścia strzałem z dystansu, z kłopotem wyłapał Svensson.
4. min - Jarosz śmiało wjechał w tercję ofensywną rywala, zagrał do Wróbla, który nie znalazł sposobu na precyzyjne wykończenie akcji.
3. min - Kozłow opuścił ławkę kar.
2. min - Rac indywidualnie próbował zagrozić bramce Svenssona, ale bez efektu bramkowego.
1. min - Szybkie wykluczenie dla Energi. Kozłow faulował Kasperlika.
1. min - Rozpoczynamy pierwsze starcie półfinałowe Pucharu Polski! Liczymy na wiele emocji!
#1 David Marek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Patrik Nechvátal B 0 0.00 14 14 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0