1:0 Filip Komorski #5 ( Brycen Martin #10 ) 5/5 12:25
1:1 Daniił Oriechin #91 ( Teddy Da Costa #77, Eliezer Sherbatov #13 ) 5/5 13:46
1:2 Luka Kalan #93 ( Patryk Noworyta #55, Brett McKenzie ) 5/5 39:46
1:3 Teddy Da Costa #77 ( Ryan Glenn #47, Eliezer Sherbatov #13 ) (+1) 5/4 51:22
16:32 2 min. Szymon Marzec #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:42 2 min. Peter Bezuška #4 Uderzanie kijem
50:30 2 min. Bartosz Ciura #6 Nadmierna liczba graczy na lodzie
50:30 2 min. Brett McKenzie Ostrość
54:33 2 min. Aleksiej Trandin #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec III tercji.
60. min - Czas dla trenera Majkowskiego. Tyszanie wciąż z pustą bramką.
60. min - Podbramkowe zamieszanie, Piotrowicz wpada na bramkę Saundersa i mamy przerwę w grze.
60. min - Murray zjechał do boksu, trójkolorowi w szóstkę na lodzie.
58. min - Tyszanie za wszelką cenę szukają okazji do kontaktowej bramki, ale oświęcimianie skutecznie rozbijają ich ataki.
57. min - Sherbatov w świetnej pozycji, ale nieczysto uderzył. Murray mrozi krążek.
57. min - Trandin opuścił ławkę kar.
57. min - Wronka z ostrego kąta, nie znalazł luki przy słupku.
56. min - Mroczkowski przedarł się środkiem tafli, ośmieszając defensywę Unii. Nie ma jednak bramki.
55. min - Komorski podcięty przez Trandina. Jest kara dla Rosjanina.
54. min - Ciura z nadgarstka, ale krążek szybuje wysoko ponad poprzeczką.
53. min - Miłosz Noworyta ostro potraktowany przez Marca. Przerwa w grze, ale nie ma wykluczenia.
53. min - Gościński zablokowany przez Glenna. Krążek ląduje poza lodem.
53. min - Koblar z bliska! Murray dobrze zasłonił bramkę.
52. min - GOOOL! 1:3! Da Costa przymierzył z bulika i dał niezwykle ważne dla Unitów trafienie!
51. min - Ależ teraz zaiskrzyło! Główne role odegrali w tym Szymon Marzec i bracia Noworytowie. Swoje trzy grosze dorzucił także Jean Dupuy, który trafia na ławkę kar. To chyba jednak nie koniec wykluczeń.
51. min - Kolejna groźna akcja Unii. Murray zmuszony do zdecydowanej interwencji.
50. min - Ciężar gry przenosi się do tercji tyszan.
48. min - Wronka z bekhendu! Krążek mija słupek.
47. min - Seed! Krążek kończy swój lot na poprzeczce!
45. min - Oświęcimianie śmielej zaatakowali, szukają swych szans na odskoczenie rywalowi.
43. min - Przygodzki wypalił na bramkę Murraya, ale krążek odbija się tylko od bandy.
42. min - Seed ładnie wymanewrował Piotrowicza przy linii niebieskiej, chwilę później jego drużyna traci jednak krążek.
41. min - Przed nami decydująca tercja. Kto będzie cieszył się z awansu do finału, a kto będzie musiał pogodzić się z porażką?

Koniec II tercji. Strzały: 13-6.
40. min - GOOOL! 1:2! Bramka zostaje uznana! Zdobywcą gola - Luka Kalan.
40. min - Krążek przekracza linię tyskiej bramki! Będzie jeszcze analiza sędziowska, czy krążek nie został trafiony zbyt wysoko uniesionym kijem. Telewizyjne powtórki pozwalają sądzić, że bramka została zdobyta prawidłowo.
39. min - W odpowiedzi Wronka! Broni Saunders.
39. min - Sherbatov przymierzył tuż po wznowieniu, krążek zablokowany w gąszczu kijów.
38. min - Biało-niebiescy w pełnym zestawieniu.
38. min - Pociecha huknął spod niebieskiej, broni kanadyjski golkiper Unii.
37. min - Komorski! Saunders pewnie łapie krążek.
36. min - Ruszona bramka przerywa akcję tyszan. Rozlegają się protesty z boksu gospodarzy. Bezuska zasiadł już na ławce kar.
36. min - Sygnalizowana kara dla gości. Faulowany Komorski.
34. min - Mroczkowski uderzył od razu po otrzymaniu krążka zza bramki, ale jego próba przelatuje obok słupka.
33. min - McKenzie stracił krążek przy linii niebieskiej, oświęcimianie zgasili kontrę w jej zalążku.
33. min - McKenzie wypalił z klepy, Murray łapie do raka.
32. min - Wronka szukał swej szansy indywidualnym najazdem z ostrego kąta, ale nie znalazł dogodnej pozycji do oddania strzału.
31. min - Galant! Ofiarnie blokuje Luza, rzucając się pod krążek.
30. min - Komorski spróbował z bekhendu. Ruszona bramka i przerwa w grze.
29. min - Seed pociągnął z nadgarstka, trafił wprost w Saundersa.
28. min - Da Costa ostro potraktował Ciurę pod bandą. Gramy dalej.
26. min - Trójkolorowi zakładają zamek. Zdołali przeprowadzić zmiany, a oświęcimianie wciąż grają zmęczoną formacją. Ostatecznie udało im się wyjść z opresji.
25. min - Kogut! Dobija jeszcze Galant, ale nie ma bramki! Zrobiło się gorąco pod bramką gości.
23. min - Bezuska oddał lekki strzał z dystansu, Murray odbija krążek parkanem.
22. min - Wysoki pressing Unii. Gospodarze z trudem wyprowadzają krążek z własnej tercji.
21. min - Szybko wyprowadzona akcja przez Unię. Kalan zdecydował się na indywidualne rozwiązanie. Murray mrozi krążek "na raty".
21. min - Druga tercja rozpoczęta. Wznowienie pada łupem tyszan.

Koniec I tercji. Strzały: 12-10.
20. min - Agresywny forecheck Unitów w ostatniej minucie tej tercji.
19. min - Kontra gospodarzy. Dupuy uderzył z bekhendu, broni Saunders.
19. min - Tyszanie wybronili pierwsze osłabienie w tym meczu.
18. min - Strzał McKenziego zostaje zablokowany, a krążek opuszcza pole gry.
17. min - Marzec zahaczył łyżwą Patryka Noworytę, wywracając rywala. Sędziowie przyznali mu karę.
16. min - Da Costa powstrzymany przez Cichego.
14. min - GOOOL! 1:1! Da Costa zagrał do Oriechina, a Rosjanin sfinalizował akcję!
13. min - GOOOL! 1:0! Komorski wyłuskał krążek Glennowi, objechał bramkę i ulokował krążek między parkanami Saundersa!
13. min - Jeziorski! Saunders błysnął refleksem.
12. min - Wronka zmuszony do wycofania krążka z tercji przeciwnika. Tyszanie spokojnie budują ten atak.
10. min - Witecki oddał strzał z ostrego kąta. Przechwycił krążek i szukał szczęścia "od zakrystii", ale nieskutecznie.
9. min - Dobra sytuacja Dupuya, broni Saunders.
8. min - Kalan zagrywał przed bramkę, Murray zdołał zamrozić krążek.
8. min - Wronka do Mesikammena, ale ten kompletnie chybił.
7. min - Biro mógł zaskoczyć Saundersa po wystawieniu krążka przez Witeckiego, ale nie trafił w "gumę".
6. min - Jeziorski długo holował krążek pod bandą, lecz ostatecznie go stracił na rzecz rywala.
5. min - Kalan stracił krążek w tercji defensywnej, ten został przejęty przez Rzeszutkę, ale nic z tego nie wynikło.
4. min - Kolejna dobra akcja gości. Malicki otrzymał podanie od Zatki pod samą bramką, lecz nie znalazł sobie dostatecznej ilości miejsca, by zagrozić Murrayowi.
3. min - Biało-niebiescy cierpliwie budowali atak spod własnej bramki, Sherbatov zdecydował się na indywidualną akcję i był o krok od pokonania Murraya!
2. min - Seed strzelał z nadgarstka spod linii niebieskiej, Saunders pewnie zatrzymał krążek.
1. min - Rozpoczynamy drugie półfinałowe starcie w ramach Pucharu Polski! Pierwszy bulik dla oświęcimian.