3:4 Roman Rác #89 ( Mateusz Bryk #69 ) +/-
05:30 2 min. Maciej Sulka #76 Zahaczenie
08:34 2 min. Roman Rác #89 Przeszkadzanie
17:27 2 min. Petr Chaloupka #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:45 2 min. Emil Švec #62 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:49 2 min. Martin Kasperlík #82 Zahaczenie
48:17 2 min. Patryk Wsół #6 Atak kijem trzymanym oburącz
58:01 2 min. Marek Hovorka #25 Trzymanie przeciwnika
62:47 2 min. Karel Kubát #93 Przeszkadzanie
Koniec meczu. Strzały 28 do 32. 3:0 w serii dla JKH. Jutro kolejny mecz. Dziękujemy za uwagę.
64 min. - Gol dla JKH! Rac kończy to spotkanie w przewadze gości 4 na3.
63 min. – Bryk faulowany, za przeszkadzanie Kubat odpocznie 2 minuty.
62 min. – Strzał Horzelskiego, mija bramkę Brikuna.
61 min. – Kasperlik ze swoją szybkością, wyjechał na środek na strzał, Brikun skrócił kąt.
20 minut dogrywki, jeśli nie padnie bramka. 4 na 4.
Strzały 28 do 29. Przerwa na czyszczenie lodu.
Będzie dogrywka.
60 min. – Paś mógł w osłabieniu zaskoczyć Brikuna, po lodzie między parkanami próbował.
59 min. – Będzie kara dla Hovorki. Ostatnie 2 minuty meczu. Szansa dla Szarotek.
58 min. – Bryniczka wyjechał na środek i oddał strzał, zblokowany, nad pleksą ląduje.
57 min. – Neupauer, Hiltunen i Pettersson w dynamicznej akcji na bramkę Nachvatala.
56 min. – Kasperlik urwał się lewym skrzydłem, górą Brikun.
55 min. – Urbanowicz strzela zza obrońcy, czujnie Brikun.
53 min. – Podhale przycisnęło, ruszona bramka, w momencie kiedy gospodarze mieli dobrą okazję.
52 min. – Bepierszcz od zakrystii, Vachovec poprawiał, jeszcze raz Bepierszcz, wróciła intryga w tym meczu.
51 min. - Gol dla Podhala! Bryniczka znalazł się przed bramką i dołożył kija, lokując gumę w okienku. Świetne podanie Mrugały. Remis 3:3.
50 min. – Szybko rozgrywają zamek goście. Rac, Philips, Kasperlik i Sevcenko.
49 min. – Kara dla Wsóła. Atak kijem trzymanym oburącz.
48 min. - Gol dla Podhala! Kułakow wrzucał z lewego bulika, strącił Emil Svec. 3:2, Podhale łapie kontakt. 3:2 dla JKH.
47 min. – Wykluczenie dla gości. Zahaczany napastnik Podhala.
47 min. – Bomba Mrugały po wygranym przez Bryniczkę wznowieniu, ale nad bramką.
46 min. - Strzał Wałęgi z dystansu, aby nie uśpić bramkarza gospodarzy.
45 min. – Uspokoiła nam się gra, dwie bramki przewagi gości, którzy nie forsują tempa.
44 min. – Babincew z Kułakowem rozegrali ładną szybką akcję, ale obrońcy gości czujni.
43 min. – Hiltunen po lodzie zza obrońcy, kąśliwy strzał, parkanem broni Nechvatal.
42 min. – Bepierszcz z lewego skrzydła z ostrego kąta uderzył nad bramką gości.
41 min. – Kasperlik strzela z ostrego kąta, Brikun przypilnował krótki róg.
Zaczynamy III tercję.
Strzały 18 do 19. Ale to goście prowadzą 3:1. Przerwa.
40 min. – Strzał Horzelskiego przyjmuje na nogi Sulka, zwija się z bólu. I tym kończy się II tercja.
39 min. - Świetne podanie Sveca na skrzydło, ale sędziowie dopatrzyli się spalonego.
38 min. – Jaśkiewicz miał czas i miejsce na strzał, ale chyba za długo czekał, trafia w kładącego się pod strzał obrońcę.
37 min. – Dwa strzały Kułakowa, pierwszy blokuje obrońca, drugi broni odbijaczką bramkarz.
36 min. – Obronią nowotarżanie to osłabienie, ale to oni mają gonić wynik.
35 min. – Sawicki z backhandu z pół obrotu próbował zaskoczyć Brikuna.
34 min. – Będzie kara dla Sveca, wcześniej nieodgwizdane przewinienie gracza JKH, o co mieli pretensje gospodarze.
33 min. – Hovorka przy złej zmianie gospodarzy wyjechał sam środkiem, jego strzał broni Brikun.
32 min. – Kasperlik miał dobrą okazję, ale przekombinował.
31 min. – Kułakow z Bryniczką wywalczyli krążek w tercji JKH, ale nie było podania na strzał.
30 min. – Pettersson od zakrystii z backhandu, zamieszanie pod bramką Nechvatala.
29 min. – Svec ze środka, dobijał strzał Jaśkiewicza. Nie ma gola.
28 min. – Strzał Hiltunena tuż przy słupku, zostawił tam parkan Nechvatal.
27 min. - Gol dla JKH! Szybka kontra, Sevcenko dobił strzał, do pustej bramki. 3:1 dla JKH.
26 min. – Akcja za akcję, Gajor z dużym zamachem, ale zablokował obrońca.
25 min. – Kułakow do Babincewa, aktywnie teraz Białorusin w tercji JKH.
24 min. – Druga formacja Podhala długo utrzymywała grę w tercji obronnej gości.
23 min. – Wrzutka Kubata na bramkę, Vachovec zasłaniał bramkarzowi widoczność, ale golkiper gości łapie krążek.
23 min. – Kułakow do Bryniczki zagrywał, bramkarz GKS mrozi.
22 min. – Horzelski przejął prostopadłe podanie z tercji Podhala, uderzył natychmiast, pewnie do raka chwyta Brikun.
21 min. - Kasperlik z ostrego kąta próbował, z animuszem goście rozpoczynają drugą odsłonę.
Zaczynamy II tercję.
Koniec I tercji. Strzały 7 do 12. Przerwa.
20 min. - Gol dla JKH! Świetna kontra Jastrzębia, Hovorka do Philipsa, Brikun znowu bez szans, szybki zwrot akcji w tym meczu. 2:1 dla gości.
19 min. - Gol dla JKH! Urbanowicz z bliska, dobił strzał Philipsa, trafił w okienko, bramkarz bez szans. 1:1.
18 min. – Będzie kolejne wykluczenie dla Podhala.
18 min. – Philips zakręcił w tercji Podhala, nie miał wsparcia i sam kończył strzałem z ostrego kąta.
17 min. – Sawicki miał szansę na szybkie wyrównanie, ale Brikun nie dał się zaskoczyć z bliska.
16 min. - Gol dla Podhala! Babincew otrzymał podanie zza bramki, poczekał, przymierzył i nie dał szans Nechvatalovi. 1:0 dla Podhala.
16 min. – Wysoko pressują goście.
15 min. – Svec pognał lewym skrzydłem, strzał z ostrego kąta efektownie łapie do raka Nechvatal.
14 min. – Urbanowicz do Nalewajki, strzał mocny po lodzie, obok bramki Podhala.
13 min. -Świetnie Brikun broni strzał Hovorki. Dwoi się i troi w bramce, kontra Podhala, Pettersson do Neupauera, natychmiastowy strzał napastnika Podhala na ciało przyjmuje obrońca.
12 min. – Vachovec bliski przejęcia krążka w strefie GKS, ale był spalony.
11 min. – Strzał Kubata, trafił w nogę obrońcy, koniec kary Raca.
10 min. – Strzał Vachovca, Svec próbował dobijać, groźnie pod bramką gości.
9 min. – Dwa strzały Sveca, przy drugim zadźwięczał słupek.
9 min. – Hiltunen do Petterssona, strzał Szweda broni Nechvatal. Będzie kara dla Raca. Za przeszkadzanie.
8 min. – Kasperlik dynamicznie na lewym skrzydle, strzał na raty broni Brikun.
8 min. – Koniec kary, jeszcze wcześniej Klimicek postraszył Brikuna, ale Podhale wychodzi obronną ręką.
7 min. – Dobrze bronią się nowotarżanie w osłabieniu. Wybijają z rytmu gości i wystrzeliwują krążki z własnej tercji obronnej.
6 min. – Sulka odpocznie 2 minuty za zahaczanie.
6 min. – Gajor strzelał z ostrego kąta, po drugiej stronie Kubat poprawiał, zewnętrzna część słupka znowu zadźwięczała, tym razem po drugiej stronie.
5 min. – Kułakow do Babincewa, strzał bez zastanowienia, ale bramkarz przykrył krótki róg.
4 min. – Neupauer sam na sam z Nechvatalem, przestrzelił.
3 min. – Neupauer do Wsóła, ten mógł strzelać, dogrywał do Jaśkiewicza, bliscy przejęcia goście.
2 min. - Akcja 3 na 2 GKS-u, Paś zagrał do Sołtysa, zadźwięczała zewnętrzna część słupka.
2 min. - Pettersson miał wyśmienitą okazję przed bramką Nechvatala, bramkarz złapał strzał Szweda z bliska.
1 min. – Próba mocnego prostopadłego podania do Hovorki kończy się uwolnieniem.
Zaczynamy.

Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje JKH GKS Jastrzębie. Trzeci mecz ćwierćfinału play-off. Jastrzębie prowadzi 2:0 w serii do czterech zwycięstw.
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Alexander Pettersson PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Jakub Michałowski PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0