0:1 Taavi Tiala #16 ( Dmitrij Kostromitin #65, Erik Němec #14 ) +/-
0:2 Richard Nejezchleb #10 ( Tomáš Franek #88, Jiří Gula #89 ) +/-
(-) Bondaruk #12, Czwanczikow #75, Jaworski #11, Nowożyłow #25, Szkodienko #23
5/5 55:31
41:00 2 min. Sebastian Brynkus #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:36 2 min. Sebastian Brynkus #71 Opóźnianie gry
Koniec meczu. 2:0 dla Cracovii. Obronili się krakowianie i wywożą cenne zwycięstwo z Torunia. Stan rywalizacji ćwierćfinału play-off 1 do 1. Strzały 32 do 32. Dziękujemy za uwagę.
60 min. – Zamykają torunianie gości w ich tercji obronnej. Strzał Fieofanowa, Pieriewozczikow broni pewnie.
59 min. – Zjeżdża bramkarz gospodarzy do boksu. Sześciu torunian, próbuje zmienić losy meczu. Jeszcze kara dla Brynkusa za opóźnianie gry.
58 min. – Krakowianie oddalają niebezpieczeństwo od własnej bramki.
57 min. – Smirnow wrzucał na bramkę, torunianie muszą strzelić kontaktowego gola, jeśli chcą ugrać coś w tym meczu.
56 min. - Gol dla Cracovii! Nejezchleb otrzymał podanie na lewym skrzydle, wjechał do tercji Torunia, zwód połączony z kiksem, strzał pod poprzeczkę nad leżącym Svenssonem i mamy 2:0 dla gości.
56 min. - Franek wyjechał zza bramki i sam szukał rozwiązania tej akcji, szwedzki golkiper gości zamknął krótki róg.
55 min. - Sierguszkin objechał tercję obronną gości i oddał strzał na bramkę spod niebieskiej.
54 min. – Welsh wszedł między obrońców jak między tyczki, zagrał do Brynkusa, Svensson nie dał się zaskoczyć.
53 min. - Gol dla Cracovii! Wrzutka z niebieskiej i Tiala przekierował, tę wrzutkę Kostromitina i mamy otwarcie wyniku w tym meczu. 1:0 dla gości.
52 min. – Elomaa miał wyśmienitą okazję z lewego bulika, zbyt nisko podniósł krążek, broni bramkarz.
52 min. – Strata graczy Energi we własnej tercji, Brynkus strzelał, Svensson kładzie się na obronionym krążku i zapobiega katastrofie.
51 min. – Strzał Franka, który zatrzymał krążek na niebieskiej, po lodzie, broni Svensson.
50 min. – Saukko aktywnie po raz kolejny w tercji Torunia.
49 min. – Franek otrzymał świetne podanie przed bramką, ale nie zdołał umieścić krążka w siatce.
48 min. – Gula strzelał spod niebieskiej, ale nie dotarł ten krążek nawet w pobliże bramki Svenssona.
47 min. – Osipow popisał się dobrą techniką, ale z tej akcji nic nie wyniknie dobrego dla zespołu.
46 min. – Szabanow zza obrońcy, ale strzał niezbyt mocny, pewnie łapie i wypuszcza zaraz do obrońcy Pieriewozczikow.
45 min. – Saloranta otrzymał świetne podanie przed bramką, ale nie trafił czysto w krążek.
44 min. - Strzał Sierguszkina po szybkim rozegraniu krążka zaraz po wznowieniu.
44 min. – Sierguszkin kręci w strefie gości, wydawało się, że był podcinany, jeszcze ruszona bramka przez Pieriewozczikowa.
43 min. – Mają problemy gospodarze z założeniem zamka i rozegraniem krążka, aby stworzyć zagrożenie pod bramką Cracovii.
42 min. – Elomaa miał świetną szansę po ładnym rozegraniu zamka, obronił bramkarz i wynik nie ulega zmianie.
41 min. – Będzie pierwsze wykluczenie, podcięty zawodnik torunian.
Zaczynamy III tercję.
Koniec II tercji. Bez kar i bez bramek. Strzały 17 do 19. Przerwa.
40 min. – Nowożyłow wprowadził przejęty krążek, zagrał po pauzie do Fieofanowa, ale strzał tego ostatniego broni Pieriewozczikow.
39 min. – Csamango dynamicznie w tercji gospodarzy, ale osamotniony stracił krążek.
38 min. – Wrzutka Gutwalda mogła zaskoczyć Svenssona, po drugiej stronie Elomaa, a potem Kalinowski zagrażali bramce gości.
37 min. – Nemec prostopadle do Kapicy, ale nie przejął napastnik Cracovii i będzie uwolnienie.
36 min. – Oksanen dynamicznie wjechał do tercji TH, ale zgubił krążek.
35 min. – Welsh strzela w ekwilibrystyczny sposób, tyłem do bramki.
34 min. – Bondaruk wyjechał z narożnika i uderzył z nadgarstka, ale wprost w bramkarza.
34 min. – Murphy przechwycił krążek w tercji Torunia, strzelał ze środka, ale obok bramki.
33 min. – Nowożyłow przed bramkę, szansa, napór gospodarzy nie słabnie.
32 min. – Osipow do Rożkowa, świetna interwencja Pieriewozczikowa.
31 min. – Strzał Smirnowa ze środka, bramkarz zasłonięty, ale krążek mija bramkę.
30 min. – Torunianie 2 na 1, Czwanczikow przestrzelił. Dobra okazja.
29 min. – Tiala do Gutwalda, strzał spod niebieskiej, pewnie bramkarz gospodarzy.
28 min. – Fieofanow, Sierguszkin i Nowożyłow kręcą w tercji obronnej Cracovii, ale goście radzą sobie w obronie.
27 min. – Rożkow próbował strzelać zza obrońcy, ale krążek odbija się od nogi Dudasa.
26 min. – Kapica do Murphyego, zgubił krążek napastnik Cracovii.
25 min. – Nowożyłow otrzymał podanie od Fieofanowa, Pieriewozczikow zdążył się przemieścić.
24 min. – Kalinowski strącał podanie Kozłowa, obok bramki.
23 min. – Świetna okazja Kapicy, minął bramkarza, zrobił pauzę, ale przestrzelił nad bramką.
23 min. – Wymiana ciosów z obu stron, Elomaa do Kalinowskiego, przeciął to Pieriewozczikow.
22 min. - Nowożyłow wychodził na niezłą okazję strzelecką, ale zablokowany przez wracających krakowian.
21 min. - Csamango z pół obrotu z ostrego kąta, później Dudas strzelał i dobitka Welsha.
Zaczynamy II tercję. Przy stanie 0:0.
Koniec I tercji. Strzały 7 do 12. Przerwa.
20 min. – Osipow po drugiej stronie w bliźniaczo podobnej sytuacji, ale zgubił krążek na patce i nie oddał strzału.
19 min. – Csamango wjechał dynamicznie prawym skrzydłem i oddał strzał. Bramkarz z Torunia na posterunku.
18 min. – Torunianie powoli budują akcję zza własnej bramki.
17 min. – Nowożyłow wywalczył krążek, długo kręcił nim w tercji gości, zagrał do Sierguszkina, strzał broni Pieriewozczikow.
16 min. – Franek wywalczył krążek i dograł zza bramki do Jeżka, natychmiastowy strzał broni bramkarz.
16 min. – Murphy wywalczył krążek w wysokim pressingu, dogrywał przed bramkę. Mrozi Svensson.
15 min. – Elomaa miał dużo miejsca, ale nie oddał strzału odpowiednio wcześnie i nie było zagrożenia bramki gości.
14 min. – Torunianie przejęli krążek w strefie gości, ale strzał Smirnowa zablokowany.
13 min. – Saur strzela zza niebieskiej, Svensson łapie i uruchamia od razu swojego obrońcę.
12 min. – Kontra Cracovii szybko zneutralizowana przez torunian.
11 min. – Dobre rozegranie torunian, ale strzał Sergushkina nieczysty.
10 min. – Csamango szarżował w tercji obronnej gospodarzy, ale tylko dużo wiatru z tego było.
9 min. – Czwanczikow strzela zza obrońcy.
8 min. – Strzał Welsha z ostrego kąta. Broni Svensson.
7 min. – Osipow indywidualnie mijał obrońców, Pieriewozczikow chwyta do raka strzał z nadgarstka napastnika Energi.
6 min. – Strzał Murphyego z lewego skrzydła.
5 min. – Elomaa, ładny zwód dogrywał na środek, ale nikt z partnerów tego nie przejął.
4 min. – Sierguszkin miał dwie szanse w jednej akcji pod bramką Pieriewozczikowa.
3 min. – Kalinowski przedzierał się prawym skrzydłem, ale osaczony przez obrońców gości.
2 min. - Kapica przedarł się przy bandzie, Murphy miał szansę przed Svenssonem sam, ale nie podniósł krążka.
1 min. - Fieofanow wywalczył krążek w tercji Cracovii, ale zagrywał wysokim kijem, gra przerwana.
Zapraszamy na relację minuta po minucie z Torunia. Energa podejmuje Comarch Cracovię. Stan rywalizacji ćwierćfinału play-off 1:0 dla gospodarzy.
#12 Gleb Bondaruk LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Andriej Czwanczikow ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jegor Szkodienko LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Dienis Pieriewozczikow B 0 0.00 32 32 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#23 Jacek Szczepanik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0