06:41 10 min. Martin Dudaš #2 Kara za niesportowe zachowanie 10min
27:45 2 min. David Goodwin #64 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:29 2 min. Taavi Tiala #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:26 2 min. Jegor Szkodienko #23 Ostrość
33:00 2 min. Jegor Fieofanow #9 Atak kijem trzymanym oburącz
35:03 2 min. Adrian Jaworski #11 Opóźnianie gry
53:01 2 min. Michal Gutwald #19 Uderzanie kijem
54:07 2 min. Martin Dudaš #2 Atak kijem trzymanym oburącz
59:59 2 min. Aleš Ježek #90 Ostrość
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec spotkania.
60. min - Ależ zamieszanie pod bramką rosyjskiego golkipera "Pasów". Ostatecznie mrozi krążek w efektownym szpagacie.
59. min - Krakowianie mają problem z wyekspediowaniem krążka do tercji gości.
58. min - Svensson zjechał do boksu. Trener Czuch posyła do boju szóstego zawodnika.
57. min - Darcy Murphy zgubił krycie defensywy, ale opieczętował jedynie słupek.
56. min - GOOOL! 4:2! Sędziowie uznają to trafienie!
56. min - Kamil Kalinowski wepchnął krążek w róg przy krótszym słupku. W tym czasie została jednak poruszona bramka. Będzie wideoanaliza.
56. min - Gutwald wrócił na lód.
55. min - Sierguszkin przed bramką, trafił jednka w bramkarza.
55. min - Smirnow! Trafił jednak w Kalinowskiego.
55. min - 54 sekundy podwójnej przewagi "Stalowych Pierników". Na ławkę kar oddelegowany Dudas. Trener Czuch bierze czas dla swoich podopiecznych.
54. min - Kara dla Gutwalda, który wybił kij z rąk rywala.
53. min - Kolejna próba Welsha. Tym razem poprzeczka!
50. min - Kozłow! Krążek trafia w słupek.
50. min - Rożkow huknął sprzed bulika, ale bramkarz Cracovii poradził sobie z tym uderzeniem.
49. min - Szabanow z ostrego kąta. Pieriewozczikow stanął na wysokości zadania.
49. min - Welsh! Górą Svensson.
48. min - Konta Nemca, Svensson mrozi krążek.
47. min - Brynkus zmierzał z dobitką, nie zdołał jednak oddać strzału - ruszona bramka.
45. min - Fieofanow po lodzie, Pieriewozczikow dobrze ustawiony na linii bramkowej.
43. min - Kolejne uwolnienie w tej odsłonie. Obydwie drużyny nie potrafią na razie zawiązać składnej akcji.
42. min - Gospodarze mogli ruszyć z groźną kontrą, powstrzymał ich jednak odgwizdany spalony.
41. min - Przed nami finałowe 20 minut spotkania.

Koniec II tercji. Strzały: 8-5.
40. min - Ależ okazja Torunia. Murphy uratował swój zespół od straty gola.
40. min - Groźna akcja gospodarzy, nie ma jednak piątej bramki.
38. min - Dobra pozycja Nejezchleba, ten jednak oddał niecelny strzał.
38. min - Jeszcze Kamil Kalinowski! Wysoko ponad bramką.
38. min - Torunianie w pełnym zestawieniu. Chwilę wcześniej Sierguszkin miał okazję do bramki, jednakże jej nie wykorzystał.
37. min - Gula z dystansu, ale Svensson nie dał się pokonać.
35. min - Oksanen o krok od hat-tricka, jakimś cudem nie zdołał jednak zmieścić krążka w bramce. Ławkę kar opuszczcza Fieofanow, zagrzane przez niego miejsce zajął Jaworski za bezpośrednie wybicie krążka.
33. min - Komplikuje się sytuacja przyjezdnych. Dwuminutowe wykluczenie dla Fieofanowa.
33. min - Gutwald z dystansu, wprost w bramkarza.
33. min - GOOOL! 4:1! Nemec przy indywidualnym najeździe przeciągnął krążek na dłuższy słupek toruńskiej bramki i podwyższył prowadzenie swojego zespołu
33. min - Jegor Orłow ucierpiał pod bandą we własnej tercji. Przerwa w grze.
32. min - Zakotłowało się pod bramką Pieriewozczikowa. Posypały się rękawice i nie obędzie się bez wykluczeń. Na ławkę kar zjeżdżają Jezek oraz Szkodienko.
31. min - Niezwykle groźna kontra Cracovii. Damian Kapica wymanewrował już bramkarza, nie zdołał jednak oddać strzału.
30. min - Goodwin powraca do gry.
30. min - 16 sekund podwójnej przewagi gości. Na ławce kar do Goodwina dołączył Tiala.
30. min - Fieofanow zgubił krążek przed bramką rywala, a "Pasy" wybijają go z dala od własnej tercji.
28. min - Goodwin trafił kijem jednego z rywali i otrzymał zasłużoną karę.
28. min - Strzał Nemca wyłapany pewnie przez Svenssona.
26. min - GOOOL! 3:1! Napór gospodarzy przyniósł wreszcie efekt. Oksanen pociągnął z nadgarstka i po raz drugi wpisał się na listę strzelców!
25. min - Próba Tiali, ale pewnie broni bramkarz "Stalowych Pierników".
25. min - Nemec! Wprost w parkany Svenssona.
23. min - Wrzutka Orłowa mogła zaskoczyć Pieriewozczikowa, krążek został jednak po drodze zablokowany.
21. min - Dwójkowa akcja Nemca i Tiali spaliła na panewce.
21. min - Przed nami kolejne 20 minut zmagań. Pierwszy bulik dla gospodarzy.

Koniec I tercji. Strzały: 12-2.
19. min - Jaworski zdecydowanym wejściem zatrzymał Brynkusa, sędziowie rozważali wręczenie mu wykluczenia, jednakże nie zdecydowali się na taki krok.
19. min - Szkodienko spod niebieskiej, został jednak zablokowany.
18. min - Brynkus chciał zapakować krążek między parkany Svenssona, ten w samą porę zdążył jednak zainterweniować.
17. min - Goodwin ze slotu, nie znalazł jednak luki, gdzie mógłby zmieścić krążek.
16. min - GOOOL! 2:1! Kombinacyjna akcja Brynkusa z Csamango, a ten posłał krążek w sam róg toruńskiej bramki!
15. min - Doherty spod niebieskiej, krążek przelatuje nad poprzeczką.
14. min - Svensson pomylił się za bramką, jednakże jego strata nie przynosi konsekwencji.
13. min - Wymiana uprzejmości pomiędzy Gulą a Czwanczikowem. Gramy dalej.
11. min - Sierguszkin o krok od wyprowadzenia Torunia na wyprowadzenia. Strącony przez niego krążek minimalnie minął słupek.
9. min - Franek już na lodzie. Niewiele wynikło z tej przewagi "Stalowych Pierników".
7. min - Dudas ostro potraktował pod bandą Bondaruka i odpocznie teraz na ławce kar. Rosjanin mocno ucierpiał w całym zajściu i nie podnosi się długo z lodu. Wraz z Dudasem na ławce melduje się Tomas Franek.
7. min - Składna kontra gospodarzy, ale Csamango ponad bramką.
5. min - GOOOL! 1:1! Oksanen oddał strzał z półobrotu, idealnie mieszcząc krążek między parkanami Svenssona!
4. min - Torunianie częściej przy krążku na początku spotkania, Cracovia ma problem z wyprowadzeniem akcji.
2. min - Rożkow sprytnie strącił krążek, zmuszając bramkarza do interwencji parkanem.
1. min - GOOOL! Nowożyłow urwał się obronie, oddał strzał na bramkę, a krążek odbity od kija Ignatowicza zmylił kompletnie Pieriewozczikowa.
1. min - Rozpoczynamy mecz. Pierwsze wznowienie dla torunian, ale krążek szybko ląduje na uwolnieniu. Wznowienie pod bramką Svenssona.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ