0:2 Andriej Stiepanow #61 ( Bartosz Fraszko #10, Grzegorz Pasiut #18 ) +/-
(-) Brulé #71, Da Costa #77, Glenn #47, Oriechin #91, Sherbatov #13, Trandin #87
02:10 2 min. Teddy Da Costa #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
06:38 2 min. Andriej Stiepanow #61 Zahaczenie
11:43 2 min. Jyri Marttinen #58 Natarcie
22:04 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Uderzanie kijem
22:35 2 min. Jesse Rohtla #11 Przeszkadzanie
29:48 2 min. Mateusz Michalski #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:42 2 min. Jyri Marttinen #58 Atak łokciem
47:37 2 min. Jesse Rohtla #11 Wysoko uniesiony kij
- Koniec Meczu. Stan rywalizacji 2-2.
- 60 min. - GOL! 0-2! Do pustej bramki trafia Andriej Stiepanow.
- 59 min. - Czas dla Unii, do końca 39 sekund.
- 58 min. - Unia bez pomysłu, zawodnicy nie wiedzą za bardzo jak przebić się przez dobrze skonstruowaną defensywę gości.
- 57 min. - Wanat z półobrotu ale spokojnie odbija Saunders.
- 56 min. - Indywidualnie Da Costa, ale broni strzał z trzech metrów Simboch.
- 55 min. - Mocny strzał Kalana, ale blokowany przez Krawczyka i mrozi skaczącą gumę Simboch.
- 54 min. - Strzał Luzy z pierwszego krążka z niebieskiej, odbija Simboch.
- 53 min. - Spod niebieskiej Marttinen, ale wysoko nad bramką.
- 52 min. - Strzał Kalana z boku, łapie Simboch.
- 51 min. - Spod bandy Miłosz Noworyta, odbija Simboch.
- 50 min. - Rohtla wyszedł z ławki kar, przejął gumę i w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać z backhandu Saundersa!
- 49 min. - Pretnar z niebieskiej, po rykoszecie guma ląduje obok słupka.
- 49 min. - Z bulika McKenzie, odbija Simboch.
- 48 min. - Uderzenie po wygranym wznowieniu Sherbatova, łapie Simboch.
- 47 min. - Kara dla Rohtli, którzy po wznowieniu uderzył w szyję McKenziego.
- 46 min. - Zatko spod niebieskiej, lot krążka chciał zmienić Garszyn - ale łapie w parkanach Simboch.
- 46 min. - Brule wjechał przed bramkę, lecz nie dał się zaskoczyć Simboch.
- 45 min. - Po kilku minutach wracamy do gry, problemy z umocowaniem bramki za nami.
- 45 min. - Pasiut minął Swindlehursta, jego uderzenie jednak odbija Saunders i znów poruszona bramka. Przerwa w grze.
- 45 min. - Kuronen spod bandy, łapie Saunders.
- 44 min. - Uderzenie Zatki, daleko od bramki.
- 43 min. - Akcja Sherbatova szybko zatrzymana i guma przejęta przez katowiczan.
- 42 min. - Uderzenie Kuronena, odbija Saunders
- 42 min. - Ponownie poruszona bramka Saundersa i przerwa w grze.
- 41 min. - GOL! 0-1! Fraszko w sytuacji sam na sam i lokuję gumę z backhandu pomiędzy parkany Saundersa!
- 41 min. - Ruszona bramka i służby techniczne montują bramkę do tafli.

- Koniec II tercji. Strzały: 15-5
- 39 min. - Indywidualnie ruszył Sherbatov mijając rywala przy bandzie, następnie Brule pod bramką odegrał do Izraelczyka, ale ten był blokowany i nie oddał dokładnego strzału.
- 38 min. - Pasiut indywidualnie ale na drodze stanął Brule od którego odbił się katowiczanin.
- 37 min. - Oriechin uderzał po długim słupku, odbija Simboch.
- 36 min. - Sherbatov do Brule ale ten nie trafia w krążek. Kontra GKSu 2 na 1 ale Pasiut nie wykorzystuje doskonałej sytuacji po zagraniu wzdłuż bramki przez Fraszkę! Świetnie gumę odbija przesuwający się Saunders.
- 35 min. - Pretnar z nadgarstka spod niebieskiej, pewnie do raka łapie Simboch.
- 34 min. - Kruczek za bramką stracił gumę na rzecz Garszyna, próbował zawinąć gumę do bramki, dobijał jeszcze Krzemień ale łapie już leżąc Simboch.
- 33 min. - Podanie zza bramki ale Oriechin nie trafił w krążek.
- 32 min. - Michalski sam na sam, ale nie dał się oszukać Saunders!
- 31 min. - Strzał z bulika Kalana, pewnie chwyta Simboch.
- 30 min. - Da Costa faulowany przez Michalskiego, gospodarze w przewadze.
- 30 min. - Dwa razy indywidualnie Zatko z backhandu, strzał i dobitka - nie dał się zaskoczyć Simboch.
- 29 min. - Pierwszy strzał Da Costy zablokowany a poprawka z trzech metrów - prosto w bramkarza.
- 29 min. - Uderzenie z niebieskiej gospodarzy, lot krążka zmienił Koblar ale powędrował on wysoko nad bramką.
- 28 min. - Mocne z niebieskiej uderzył Brule, ale odbija Simboch. Zaraz poprawił Luza ale uderzenie zablokowane!
- 27 min. - Kontra katowiczan, jednak aż dwóch zawodników spaliło.
- 25 min. - Ponownie Pasiut z trzech metrów, odbija Saunders.
- 24 min. - Strzał Pasiuta odbija Saunders, jednak strata przed bramką Pasiut podaje do Kuronena ale i ten nie dał rady pokonać bramkarza Unii z najbliższej odległości!
- 24 min. - Glenn wjechał przed bramkę, mrozi gumę Simboch.
- 23 min. - Niepotrzebna kara Rohli na środku tafli, będzie więcej miejsca gdyż zagrają hokeiści 4 na 4.
- 22 min. - Fraszko pod bramkę, obok słupka.

- Koniec I tercji. Strzały: 5-9.
- 20 min. - Nahunko równo z syreną obok słupka.
- 19 min. - Świetne podanie Da Costy do Oriechina - ten na wprost bramki lecz rzucił się na lód Rohtla i guma poszybowała wysoko nad bramką!
- 18 min. - Stiepanow zza obrońcy, ale Saunders odbija gumę
- 17 min. - Uderzenie Wajdy, na posterunku Saunders.
- 17 min. - Fraszko z bulika, odbija wysoko nad bramkę Saunders.
- 16 min. - Kowalówka ruszył w tercje rywala, lecz jego podanie nie było zbyt dokładne i gumę przejął Wanat.
- 15 min. - Pasiut objechał bramkę, oddał groźny strzał z metra - broni Saunders!
- 15 min. - Brule pod bramkę i mrozi Simboch.
- 14 min. - Uderzenie Oriechina, minimalnie obok słupka.
- 13 min. - Strzał Da Costy zza bulika obok bramki
- 12 min. - Uderzenie Pretnara po rykoszecie poza taflą.
- 12 min. - Kara dla Marttinena, Unia ponownie w przewadze.
- 10 min. - Mocny strzał Pretnara, ale prosto w Simbocha.
- 9 min. - Spod niebieskiej Swindlehurst, obok bramki.
- 9 min.- Z niebieskiej Zieliński, odbija Saunders.
- 8 min. - Katowiczanie dobrze w drugiej części osłabienia, nie dali okazji do strzału gospodarzom.
- 7 min. - Na ławce kar Stiepanow, podanie pod bramkę Sherbatova do Da Costy ten jednak nie trafił w krążek.
- 6 min. - Świetnie Michalski na szybkości minął Miłosza Noworytę , w sytuacji sam na sam przełożył gumę na backhand, lecz na posterunku Saunders.
- 5 min. - Sherbatov przestrzelił w dogodnej sytuacji, guma uderzona z metra minęła słupek.
- 4 min. - Gospodarze zdołali się wybronić w osłabieniu.
- 3 min. - Rohtla pod bramkę, lecz Saunders ją ruszył i przerwa w grze.
- 3 min. - Spod niebieskiej Wajda, ale z łatwością do raka łapie Saunders.
- 2 min. - Da Costa podciął Wanata i trafia na ławkę kar. W przewadze GieKSa.
- 1 min. - Mocny strzał Stiepanowa spod niebieskiej, z trudem odbija Saunders.