35:57 2 min. Elias Elomaa #47 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:49 2 min. Jegor Fieofanow #9 Opóźnianie gry
45:27 2 min. Taylor Doherty #4 Zahaczenie
53:16 2 min. Maksim Ignatowicz #43 Atak kijem trzymanym oburącz
53:16 2 min. Martin Dudaš #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:10 2 min. Artiom Osipow #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:10 2 min. Taylor Doherty #4 Ostrość
54:10 2 min. Damian Kapica #95 Ostrość
59:21 2 min. Emil Oksanen #22 Uderzanie kijem
- Koniec Meczu. 5-2. Stan rywalizacji 3:2 dla Cracovii.
- 60 min. - W przewadze uderzył Orłow, odbija parkanem bramkarz gości.
- 59 min. - Strzał Dohertyego spod niebieskiej, odbija Svensson.
- 58 min. - GOL! 5-2! Szybka strata Cracovii po wznowieniu i Sierguszkin pakuje gumę do pustej bramki!
- 58 min. - Wznowienie w tercji torunian, Cracovia bez bramkarza nad 2:24 do końca spotkania.
- 58 min. - Uderzenie Csamango odbija Svensson.
- 57 min. - Mocny strzał Dudasa zza niebieskiej, ale trafia po rykoszecie poza lodowisko.
- 55 min. - Sam na sam Erik Nemec, ale nie trafił w bramkę z backhandu.
- 55 min. - Strzał Saura, odbija Svensson do boku.
- 55 min. - Sierguszkin z pierwszego krążka obok bramki. Uderzał z niebieskiej Szkodienko, mrozi Pieriewozczikow.
- 54 min. - Strzał Kostromitina spod niebieskiej, łapie Svensson.
- 54 min. - Kapica przejął krążek w osłabieniu, pojechał za bramkę i dał się sfaulować. Następnie koło bulika została wywołana bijatyka po tym jak Kapica skierował gumę do siatki, wydawało się że chwile po gwizdku. Osipow zaatakował polskiego napastnika i wywiązały się wymiany ciosów.
- 53 min. - Dudas faulował Nowożyłowa, ten wstał i w sytuacji sam na sam próbował oszukać Pieriewozczikowa, ale mu się to nie udało. Nie spodobało się to Ignatowiczowi, potraktował rywala kijem i gospodarze zagrają 5 na 3 przez pełne dwie minuty.
- 52 min. - Walka o wybicie krążka krążka z tercji i po trzeciej próbuje udaje się Szabanowowi.
- 51 min. - Dudas huknął ze swojej tercji, odbija Svensson.
- 50 min. - Strzał Czwanczikowa, odbija do boku Pieriewozczikow
- 49 min. - Spod niebieskiej Saur, ale zbyt lekko.
- 49 min. - Nowożyłow z bliska będąc sam przed bramką ale uderzył obok słupka.
- 48 min. - Cracovia w natarciu, najpierw Svensson broni strzał Csamango a następnie dobijał Nejezchleb.
- 47 min. - GOL! 4-2! Wyszedł już z kary Doherty, ale w tym momencie Nowożyłow zagrał zza bramki do nadjeżdżającego Kozłowa a ten uderzył pod poprzeczkę!
- 47 min. - Torunianie w przewadze nie oddali jeszcze strzału.
- 45 min. - Świetnie Nowożyłow wypatrzył partnera w ataku, lecz zahaczany Sergiuszkin w czystej sytuacji przed bramką Cracovii nie zdołał oddać dokładnego strzału, będzie kara dla Dohertyego.
- 25 min. - GOL! 3-2! Świetne strzał po wjeździe w tercje rywala z okolicy bulika i guma odbija się od słupka i wpada do bramki!
- 24 min. - Strata Csamango i huknął sprzed bulika nad poprzeczką Sierguszkin.
- 23 min. - Brynkus powalczył z Nowożyłowem i odebrał mu krążek.
- 22 min. - Strzał Sierguszkina nad poprzeczką.
- 21 min. - Bomba Welsha, obok bramki.
- 21 min. - Uderzenie Csamango, odbija Svensson

- Koniec II tercji. Strzały: 14-28
40 min. - Szabanow po podaniu Czwanczikowa, ale odbija Pieriewozczikow.
39 min. - Zamieszanie pod bramką Svenssona, ale ten łapie gumę po strzale Goddwina.
38 min. - GOL! 2-2! Doherty do Welsha a ten huknął nad parkanem Svenssona.
38 min. - Uderzenie Nemca, próbował dobijać Tiala ale Svensson na posterunku. Ponownie małe przepychanki.
37 min. - Goście grają 5 na 3.
37 min. - Jednak nie ma gola, sędzia rozkłada ręce i pokazuje jeszcze karę dla gospodarzy za wystrzelenie krążka poza taflę z własnej strefy obronnej.
37 min. - Kostromitin huknął z niebieskiej i krążek odbija się tuż za Svenssonem i wychodzi w pole. Sędziowie sprawdzają wideo!
37 min. - Elomaa trafia na ławkę kar za rzekomy faul na Franku.
36 min. - Kapica do Gutwalda, jego strzał mrozi Svensson.
35 min. - Szabanow uderzył po wjeździe w tercję rywala, odbija parkami do boku Pieriewozczikow
34 min. - O krążek powalczył Bondaruk, uderzył z ostrego kąta ale łapie do raka Pieriewozczikow.
33 min. - Nacierają cały czas goście, torunianie grają zbyt statycznie.
32 min. - Strzał Franka odbija Svensson do boku, ponownie Franek dostał podanie przed bramkę ale miał mało miejsca i gumę posłał obok słupka.
31 min. - Strzał Oksanena odbija Svensson, próbował w zamieszaniu dobijać Tiala ale na posterunku bramkarz gospodarzy. Zawodnicy jeszcze się przepychali za co sędzia ich upomniał.
30 min. - Strzał Franka, odbija Svensson lewym parkanem.
30 min. - GOL! 2-1! Kontaktowy gol po stracie Kozłowa. Przejął Murphy, gumę zostawił na przeciw bramki Kapicy a ten przymierzył pod poprzeczkę!
29 min. - Strzał Elomaa obok słupka po rykoszecie
29 min. - W przewadze gospodarze, ale nie oddali celnego strzału na bramkę Pieriewozczikowa.
28 min. - Agresywny atak Murphyego na Szabanowie przy bandzie, na którego rzucili się torunianie i aktywny Doherty chciał przywołać do porządku rywali. Będą kary.
27 min. - GOL! 2-0! Fieofanow wjechał w tercję Cracovii i mierzonym strzałem z nadgarstka zaskoczył Pieriewozczikowa, który nie trafił odbijaką w krążek!
27 min. - Ruszona bramka przez Svenssona i przerwa w grze.
26 min. - Ignatowicz spod niebieskiej z pierwszego krążka po wygranym wznowieniu, mrozi w parkanach Svensson.
25 min. - Nejezchleb świetnie zagrywa do Franka przed bramką, ale ten będąc sam nie zdołał strzałem z backhandu pokonać Svenssona.
24 min. - Nowożyłow pod bramką przełożył gumę, ale uderzył niedokładnie i zbyt lekko obok słupka.
23 min. - Akcja Welsha, ale zablokowany i wznowienie w tercji gospodarzy.
22 min. - Uderzenie z nadgarstka po rajdzie Smirnowsa ląduje na poprzeczce.
21 min. - Uderzenie Guli spod niebieskiej, lot krążka zmienił Nemec ale na posterunku Svensson.

20. min - Obustronne wykluczenie. Na ławkę kar zjeżdżają Artiom Osipow oraz Ville Saukko. Dosyć aptekarska decyzja sędziów.
17. min - Czwanczikow mógł dobić krążek do bramki Cracovii i podwyższyć prowadzenie swojej ekipy, nie trafił jednak w krążek. Chwilę później "guma" po jego strzale ląduje w raku Pieriewozczikowa.
16. min - Ignatowicz ze slotu. Przymierzył wprost w Svenssona.
16. min - Zamieszanie pod bramką "Pasów". Pieriewozczikow zmuszony do zamrożenia krążka.
13. min - Sporo niedokładności po obydwu stronach tafli. Swoją szansę miała teraz Cracovia, nie ma jednak efektu bramkowego.
11. min - Ależ akcja "Stalowych Pierników"! Szabanow zostawił w tyle obronę, wystawił krążek Bondarukowi, a ten bez namysłu huknął na bramkę Pieriewozczikowa. Rosyjski golkiper świetnie zachował się w tej sytuacji, wychodząc obronną ręką z opresji.
10. min - Doherty mógł wypracować sobie dobrą pozycję, lecz pomylił się przy przyjęciu krążka.
9. min - Tiala kąśliwie z nadgarstka, ale trafił wprost w bramkarza.
7. min - Nemec z bekhendu, spokojnie odbija Svensson.
6. min - Spokojna gra po obydwu stronach tafli, żaden z pretendentów do finału nie decyduje się na otwartą grę, spokojnie budując akcje.
4. min - Dobra próba Kapicy. Górą Svensson.
3. min - Saukko podłączył się do ataku, jego strzał po lodzie spokojnie odbity przez bramkarza gospodarzy.
2. min - Ales Jezek przechwycił krążek i pognał skrzydłem. Groźny strzał obroniony przez Svenssona.
1. min - GOOOL! 1:0! Szybkie otwarcie wyniku. Krążek znalazł Fieofanow tuż przed samą bramką Pieriewozczikowa, a ten bez skrupułów załadował "gumę" do siatki!
1. min - Rozpoczynamy piąte starcie w rywalizacji KH Energi Toruń z Comarch Cracovią.
#12 Gleb Bondaruk LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Andriej Czwanczikow ŚR 0 1 0 1 1 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1