1:1 Andriej Stiepanow #61 ( Grzegorz Pasiut #18, Bartosz Fraszko #10 ) +/-
1:2 Grzegorz Pasiut #18 Karny decydujący 65:00
06:50 2 min. Patrik Luža #24 Opóźnianie gry
20:19 2 min. Miika Franssila #17 Atak kijem trzymanym oburącz
35:19 10 min. Luka Kalan #93 Kara za niesportowe zachowanie 10min
37:20 2 min. Klemen Pretnar #7 Atak kijem trzymanym oburącz
Katowiczanie wygrywają 2-1 po rzutach karnych. GKS Katowice w półfinale!

- Będziemy mieli rzuty karne w Oświęcimiu!
- 80 min. - Świetnie Saunders odbija strzał Stiepanowa tuż po wznowieniu, dobitka Marttinena również pada łupem leżącego bramkarza gospodarzy!
- 80 min. - Kontra katowiczan 2 na 1, strzał Fraszki prosto w bramkarza.
- 78 min. - Fraszko wjechał w tercję Unii, jego strzał mrozi w parkanach Saunders
- 78 min. - Indywidualna akcja Garszyna, odbija parkanem Simboch.
- 77 min. - Groźny strzał Kalana, odbija się od łyżwy Simbocha.
- 77 min. - Po wznowieniu wygranym uderzył McKenzie, odbija Simboch.
- 75 min. - Wyraźnie tempo gry spadło i jest mniej dokładności z obu stron
- 73 min. - Pretnar mierzył w okienko, odbija Simboch.
- 72 min. - Świetna akcja Brule, objechał bramkę - wyłożył gumę koledze z zespołu, ten mu oddał gumę i Kanadyjczyk nieczysto trafił w krążek.
- 70 min. - Sherbatov blokuje Franssile w świetnej sytuacji, ten by miał tylko pustą bramkę by dobić gumę!
- 70 min. - Strzał Marttinena, odbija Saunders.
- 69 min. - Franssila uderzył obok dłuższego słupka.
- 68 min. - Potężny strzał Da Costy, a guma odbiła się do Simbocha i minimalnie minęła słupek!
- 68 min. - Lamin z okolicy bulika, spokojnie Saunders.
- 67 min. - Uderzenie Wajdy, mrozi Saunders.
- 66 min. - Świetna okazja Oriechina, ale będą sam przed Simbochem uderzył w jego bark.
- 65 min. - Uderzenie Koblara z ostrego kąta, odbija Simboch.
- 65 min. - Spod niebieskiej Marttinen, spokojnie mrozi Saunders.
- 64 min. - Pretnar zza obrońcy, ale nie dał się zaskoczyć Simboch.
- 64 min. - Mocny strzał z niebieskiej Kruczka, odbija Saunders.
- 63 min. - Długo Rohtla prowadził krążek, aż wjechał na linię niebieską i wrzucił gumą na bramkę. Z łatwością łapie Saunders.
- 62 min. - Koblar z wysokości bulika, ale zbyt lekko - obok słupka ląduje guma.
- 62 min. - Brule do Glenna przed bramkę, ale jego strzał z backhandu zbyt lekki i przelatuje obok słupka.
- 61 min. - Spalony po akcji Stiepanowa.
- 61 min. - Pierwsze wznowienie w dogrywce dla gospodarzy.

Strzały: 30-30.
- Czekamy na dogrywkę po przerwie na zrobienie lodu. 20 minut trwa dogrywka.
- 60 min. - Groźne uderzenie Michalskiego z boku, odbija Saunders!
- 59 min. - Sporo krzyków z obu boksów, domagając się wykluczenia.
- 58 min. - Sam na sam Fraszko i Saunders górą! Odbijaka poszła w ruch i wybija gumę do boku!
- 58 min. - Strzał Sherbatova z ostrego kąta, wybija Simboch.
- 58 min. - Słupek po strzale Pasiuta, ale chwilę wcześniej był gwizdek.
- 57 min. - Fraszko z nadgarstka spod bandy, odbija poza taflę Saunders.
- 56 min. - Swindlehurst spod bandy, odbija Simboch.
- 56 min. - Brule objechał bramkę, chciał gumę zmieścić przy słupku - ale Simboch nie dał się pokonać.
- 55 min. - Podanie do nieobstawionego Wajdy, mocny strzał łapie Saunders.
- 55 min. - Da Costa zablokowany, poprawka Bezuski - odbija Simboch. Unia przycisnęła.
- 54 min. - Sherbatov na przeciw bramki, jego uderzenie pewnie mrozi w parkanach Simboch.
- 53 min. - Świetna okazja katowiczan, kontra Fraszki - podanie pod bramkę i Stiepnow nie trafił w bramkę!
- 52 min. - Strzał McKenziego zablokował Marttinen, próbował jeszcze Glenn i łapie Simboch.
- 51 min. - Groźnie uderzał Fraszko, ale nad poprzeczką posłał krążek.
- 51 min. - Pasiut na bulik do Stiepanowa, ale spokojnie łapie Saunders to uderzenie.
- 50 min. - Sherbatov wjechał w tercje katowiczan, ale strzał nad bramką.
- 48 min. - Wanat spod bandy, ale łatwo łapie Saunders.
- 47 min. - Zatko sam wjechał w tercję rywala, ale uderzenie zablokowane i jeszcze porozbijał rywala po bandach.
- 46 min. - Mocny strzał Brule, ale powędrował nad poprzeczką.
- 46 min. - Marttinen spod bandy, ale Saunders bez problemów odbija gumę.
- 45 min. - Ponownie Bezuska, mrozi w parkanach Simboch.
- 45 min. - Bezuska spod bandy, odbija Simboch.
- 44 min. - Strzał McKenziego, po rykoszecie nad bramką.
- 42 min. - Z bulika z pierwszego krążka uderzył Sherbatov, ale zablokowany przez Wajdę.
- 42 min. - Mocny strzał Da Costy, obok słupka.
- 41 min. - Dobrze zachował się Simboch po strzale z metra Trandina.
- 41 min. - Kara dla Franssili, w przewadze Unia.

- Koniec II tercji. Strzały: 11-10.
- 39 min. - GOL! 1-1! Szybka odpowiedź gości. Pasiut uderzył w słupek a Stiepanow ulokował gumę w pustej bramce!
- 38 min. - Pasiut do Stiepanowa, ale ten w boczną siatkę.
- 38 min. - Wajda mocno, ale obok słupka.
- 37 min. - Kara dla Pretnara za atak pod bandą na Michalskim.
- 37 min. - Wanat uderzył zza obrońcy tuż na lodem i guma trafiła w słupek!
- 36 min. - GOL! 1-0! Patryk Wajda traci gumę a Brule w sytuacji sam na sam się nie myli i uderza w okienko bramki Simbocha!
- 36 min. - Strzał z boku Glenna, łatwo łapie Simboch.
- 35 min. - Przy wznowieniu Kalan powiedział coś sędziemu liniowemu, co ten pośpiesznie poskarżył się głównemu i a ten nałożył na Słoweńca 10 minut za niesportowe zachowanie.
- 34 min. - Nahunko w dobrej sytuacji, z dwóch metrów uderzył - broni Saunders. Odbity krążek ponownie chciał opanować Nahunko ale wszedł ciałem w niego Brule co nie spodobało się w boksie katowiczan. Głośne okrzyki ale bez reakcji sędziów.
- 33 min. - Tłok zawodników długo trzymało krążek przy bandzie dopiero po kilkunastu sekundach zagwizdał sędzia.
- 32 min. - Uderzenie Da Costy ze środka rozgrywania bulików, łapie Simboch.
- 31 min. - Strzał kolejny spod bandy, tym razem Pretnar, ale takie uderzenie nie zaskoczy Simbocha.
- 30 min. - Garszyn ładnie minął rywala, lecz w ostatniej fazie uciekł mu krążek. Byłby sam przed bramkarzem.
- 29 min. - Spod bandy Glenn, ponownie spokojnie mrozi Simboch.
- 28 min. - Uderzenie McKezniego spod bandy, łapie Simboch.
- 28 min. - Rajd Brule po bulika, ale chciał objechać bramkę i wydawało się że był faulowany.
- 28 min. - Spod bandy Sherbatov obok bramki, dobitka Luzy - łapie Simboch.
- 27 min. - W kontrze goście, strzał z bulika Franssila, odbija Saunders.
- 26 min. - Luza spod swojej tercji, ale łapie Simboch spokojnie.
- 25 min. - Michalski do Wanata, ale ten nie sięgnął gumy.
- 24 min. - Dwa uwolnienia i mamy przerwy w grze
- 23 min. - Da Costa spod niebieskiej, guma ląduje ponad bramką.
- 22 min. - Indywidualnie Sherbatov, chciał wjechać przed bramkę ale zawodnik nie dał się oszukać chociaż oświęcimianin miał pretensje że był faulowany.
- 21 min. - Uderzał z bulika Kuronen, odbija Saunders i świetna i ofiarna interwencja Koblara, który rzucił się na lód i zablokował gumę lecącą do pustej bramki po strzale Marttinena!

- Koniec I tercji. Strzały: 10-8.
- 19 min. - Strata pod bandą Fraszki w środkowej strefie, z gumą ruszył Oriechin, lecz nie podał do wolnego Kalana tylko sam uderzył i nie trafił w bramkę.
- 18 min. - Strzał ze środka tercji rywala Miłosza Noworyty zablokowany.
- 17 min. - Strata pod bramką Saundersa, Fraszko chciał podać do Pasiuta, ale niedokładnie i upiekło się gospodarzom.
- 16 min. - Pasiut złamał akcję do środka, jego strzał z trudem broni Saunders.
- 15 min. - Strzał Przygodzkiego po rykoszecie łapie Simboch.
- 15 min. - McKenzie czysto zaatakował ciałem Kruczka za bramką Simbocha.
- 13 min. - Garszyn uderzył z nadgarstka, ale Simboch łapie na raty gumę zanim dojechał Oriechin.
- 13 min. - Glenn z niebieskiej i mrozi Simboch.
- 12 min. - Garszyn wjechał do tercji rywala, jego strzał odbił się od bandy i mrozi gumę Simboch gdy krążek tylko wyszedł przed jego świątynię.
- 11 min. - Spod niebieskiej Kalan, ale obok bramki.
- 10 min. - Wanat dostał dobre podanie przed bramkę, nie był atakowany i jego mocny strzał odbija Saunders.
- 9 min. - Katowiczanie długo wymieniali podania w tercji rywala, dopiero dwa strzał w końcówce osłabienia. Uderzał Kuronen obok bramki, następnie poprawił fiński napastnik a Kubalik nie trafił w gumę przy próbie dobitki, dobrze poradził sobie Saunders.
- 7 min. - Luza odbił ręką gumę lecącą w powietrzu spod bramki i trafił w siatkę otaczającą lodowisko. Będzie kara dla zawodnika gospodarzy za opóźnianie gry.
- 6 min. - Bezuska z niebieskiej, odbija Simboch. Próbował Sherbatov jeszcze dobijać z powietrza, ale przyblokowany przy bramce.
- 5 min. - Strzał Koblara, po rykoszecie poza taflą.
- 4 min. - Glenn nastrzelił Rohtlę, który z grymasem bólu zjeżdża do boksu. Z kontrą Franssila ale uderzył ze środka lodowiska, spokojnie Saunders.
- 3 min. - Kuronen spod bandy ale łatwo łapie do raka gumę Saunders.
- 2 min. - Groźny strzał Nahunki zza obrońcy i Saunders trącił gumę łapaczką.
- 2 min. - Uderzył z backhandu Trandin, odbija Simboch.
- 2 min. - Fraszko ruszył z lewej strony, uderzył z boku. Ale Saunders ruszył bramkę i przerwa w grze.
- 1 min. - Brule z dobrej pozycji oddaje mocny strzał, odbija Simboch.
- 1 min. - Glenn z niebieskiej, odbija Simboch. McKenzie zablokowany przy próbie dobitki.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!