14:59 2 min. David Goodwin #64 Przeszkadzanie
22:41 4 min. Gleb Bondaruk #12 Wysoko uniesiony kij
28:47 2 min. Pawieł Nowożyłow #25 Uderzanie kijem
31:07 2 min. Dmitrij Kozłow #57 Opóźnianie gry
37:17 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
46:44 10 min. Jegor Szkodienko #23 Kara za niesportowe zachowanie 10min
46:44 2 min. Jegor Szkodienko #23 Rzucenie na bandę
48:02 2 min. Martin Dudaš #2 Atak w okolice głowy lub szyi
48:02 10 min. Martin Dudaš #2 Kara za niesportowe zachowanie 10min
50:43 2 min. Damian Kapica #95 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 58 min. - GOL! 4-1! Tiala trafia do pustej bramki, pieczętując awans gospodarzy do półfinału.
- 56 min. - Torunianie nie mają pomysłu aby zmienić losy spotkania.
- 53 min. - Kapica sam na sam po wyjściu z boksu kar, ale wycofał do Murphyego lecz Svensson wygarnął mu gumę sprzed kija.
- 53 min. - Nie wykorzystana przewaga gości, bez zagrożenia.
- 51 min. - Kara dla Kapicy, będzie przewaga gości.
- 51 min. - Kapica objechał już bramkarza, leżący Svensson jednak nie dał się pokonać i odbił gumę tyłem parkanu.
- 48 min. - Dudas bezpardonowo zaatakował przy bandzie rywala i też otrzymuje 2+10.
- 47 min. - Kontra torunian, ale broni Pieriewozczikow.
- 46 min. - Kara dla Szkodienko za rzucenie na bandę Murphyego, głośne okrzyki trenera Czucha w kierunku sędziego.
- 45 min. - GOL! 3-1! Kapica objechał bramkę mając obrońcę na plecach, wyłożył gumę Sołowjowi a ten przerzuca gumę nad Svenssonem!
- 45 min. - Strzał Orłowa z pomiędzy bulików, ale obok słupka.
- 42 min. - Uderzenie z niebieskiej Smirnovsa, nad poprzeczkę.

- 39 min. - Bez konkretnej akcji torunianie, nie wykorzystali tego okresu goście.
- 38 min. - Błąd z boksu gospodarzy, za dużo zawodników na lodzie. W przewadze goście.
- 37 min. - Więcej niedokładności i walki w tej fazie meczu.
- 34 min. - Strzał Bondaruka z backhandu odbija Pieriewozczikow, dobitka J
Jaworskiego ugrzęzła w łyżwach zawodników stojących pod bramką.
- 33 min. - Uderzał spod niebieskiej Kostromitin, parkanem odbija Svensson.
- 32 min. - Strzał Nemca odbija Svensson, a dobitka Tiali ląduje na poprzeczce, z nerwów uderzył kijem o lód.
- 32 min. - Uderzenie Ferrary odbija Svensson, strzał z bulika.
- 31 min. - Guma ewidentnie odbija się po wystrzeleniu spod własnej bramki przez Kozłowa od kija Goodwina, lecz sędziowie nie potrafili tego zobaczyć w czwórkę i kara dla gości.
- 30 min. - GOL! 2-1! Ignatowicz ze środka z wysokości bulika, guma odbija od bramkarza i z bliska dobija Welsh!
- 29 min. - Murphy wjechał w tercję rywala, uderzył po krótkim słupku, ale Svensson nie dał się zaskoczyć.
- 28 min. - Krążek po rykoszecie opuścił lodowisko, przerwa w grze.
- 27 min. - Z okolicy bulika uderzał Oksanen, łapie pewnie Svensson.
- 26 min. - Strzał Guli wysoko nad bramką gości.
- 26 min. - Doherty z niebieskiej, spokojnie odbija Svensson.
- 25 min. - Połowa kary Bondaruka minęła. Strzał Igantowicza pewnie łapie Svensson.
- 24 min. - Welsh do Ignatowicza ale zablokowany strzał Rosjanina.
- 23 min. - Mocny strzał z niebieskiej Gula, łapie Svensson.
- 22 min. - Bondaruk trafia na ławkę kar na 4 min. za zranienie przeciwnika wysokim kijem.
- 21 min. - Zamieszanie pod bramką Svenssona, uderzał Welsh i bramkarz ze Szwecji wpadł na bramkę i przerwa w grze.
- 21 min. - GOL! 1-1! Spod bandy z linii niebieskiej uderzył z nadgarstka Jegor Orłow i krążek zaskoczył zasłoniętego Pieriewozczikowa. Po strzale rosyjskiego obrońcy guma delikatnie wleciała w same widły!
- 21 min. - Groźny strzał Oksanena z trzech metrów, mrozi w parkanach Svensson.

- Koniec I tercji. Strzały: 10-12.
- 19 min. - Spod bandy Dudas, zablokowany. Próba podania przed bramkę, tam Sołowjow walczył o gumę ale powstrzymany przez obrońcę.
- 18 min. - Nowożyłow efektownie oszukał Kostromitina, ale jego strzał odbija Pieriewozczikow.
- 17 min. - Przewaga gości, bez konkretnej akcji na bramkę Pieriewozczikowa
-16 min. - Mocny strzał z pierwszego krążka Sierguszkina, obok bramki.
- 15 min. - Na ławce kar Goodwin, w przewadze goście.
- 15 min. - Strzał Goodwina z bulika, łapie pewnie Svensson.
- 14 min. - Świetna okazja Brynkusa, ale z bliska odbija parkanem Svensson!
- 13 min. - Strzał Osipowa z dwóch metrów, zatrzymuje Pieriewozczikow
- 12 min. - Sędzia po analizie wideo uznaje, że był spalony w polu bramkowym. Nie ma gola!
- 12 min. - GOL? Krążek za linią bramkową po objechaniu bramki przez Murpheyego. Do bramki wpadł wraz z krążkiem Svensson. Sędziowie analizują WIDEO.
- 12 min. - Brynkus z bulika, nad bramką.
- 11 min. - Kapica z kilku metrów, ale zablokowany.
- 10 min. - Strzał Nemca minął bramkę, ale wyszedł przed pole bramkowe, dobijał Tiala, ale na posterunku Svensson. Gumę wybijają obrońcy po walce z Oksananem przed bramką.
- 10 min. - Strzał Szkodienki zablokowany.
- 9 min. - Kontra Cracovii, strzał Murpheygo łapie Svensson.
- 9 min. - Nowożyłow sam na sam, ale przeszkodził mu Doherty i nie zdołał uderzyć krążka. Próbował dobijać Fieofanow, ale zablokowany.
- 8 min. - Z bulika Fieofanow, ale pewnie mrozi w parkanach bramkarz gospodarzy.
- 7 min. - Mocny strzał z prawego bulika Jaakola, ale nad bramką.
- 5 min. - Potężny strzał spod niebieskiej obrońcy Torunia odbija Pieriewozczikow, dobitka z ostrego kąta Fieofanowa nieskuteczna.
- 4 min. - Ponownie spod bandy Gusevas, ale nie mógł tym zaskoczyć Pieriewozczikowa
- 3 min. - GOL! 1-0! Fatalna niewymuszona strata pod własną bramką Orłowa, gumę przejął Tiala i uderzył z metra z backhandu!
- 2 min. - Spod niebieskiej Gusevas, odbija Pieriewozczikow

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!