09:06 2 min. Kiriłł Lamin #52 Zahaczenie
11:43 2 min. Patryk Wajda #8 Atak kolanem
34:45 2 min. Dariusz Wanat #19 Uderzanie kijem
43:10 2 min. Jiří Klimíček #57 Przeszkadzanie
46:16 2 min. Kamil Wróbel #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:48 2 min. Martin Kasperlík #82 Wymuszanie kary (symulowanie)
46:48 2 min. Miika Franssila #17 Wysoko uniesiony kij
49:56 2 min. Māris Jass #3 Przeszkadzanie
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

71. min - GOOOL! 4:3! Radosław Sawicki strącił krążek i pokonał Simbocha!
68. min - Kasperlik! Simboch odbił krążek barkiem.
66. min - Wałęga sprzed bulika mierzył w górny lewy róg, nie trafił jednak w bramkę.
63. min - Bryk! Krążek musnął poprzeczkę i opuścił pole gry.
63. min - Phillips wyprowadził dobrą akcję skrzydłem, zabrakło jednak mu partnera, który dołożyłby kija.
63. min - Starzyński próbował od zakrystii, przełożyła na forehand, ale Nechvatal dobrze pokrył słupek.
61. min - Przed nami dogrywka.

Koniec III tercji.
60. min - Kasperlik w ostatnich sekundach mógł stanąć sam na sam przed Simbochem, nie sięgnął jednak krążka.
59. min - Indywidualnie Fraszko, mrozi Nechvatal.
56. min - Bryk z nadgarstka. Krążek odbił się tylko od bandy.
54. min - Kasperlik długo holował krążek, ostatecznie stracił go pod bramką Simbocha.
51. min - GOOOL! 3:3! Krążek szczęśliwie odnalazł pod bramką Bartosza Fraszkę, a ten już doskonale wiedział, co z nim zrobić!
50. min - Jastrzębianie będą musieli się teraz bronić w 4. Maris Jass już zasiadł na ławce kar.
50. min - Kasperlik mógł natychmiast podwyższyć prowadzenie. W decydującym momencie nie trafił jednak czysto w krążek.
49. min - GOOOL! 3:2! Roman Rac wyprowadził swój zespół na prowadzenie w liczebnym osłabieniu.
47. min - Franssila odesłany na ławkę kar po faulu, przewaga katowiczan trwa jednak dalej. Kasperlik dostał dwie minuty karne za nurkowanie.
47. min - Katowiczanie ponownie przed szansą w przewadze. Faulował Kamil Wróbel.
46. min - Spore zamieszanie pod bramką jastrzębian przerodziło się w ostre przepychanki. Sędziowie nie przyznali jednak kar.
46. min - Katowiczanie spędzili z krążkiem sporo czasu w tercji ofensywnej, nie przekuli tego jednak w bramkę.
45. min - Fraszko szukał okazji do strzału z nadgarstka, nie trafił jednak w krążek.
44. min - Fatalny błąd jastrzębian. Fraszko popędził sam na bramkę i był o krok od wpisania się na listę strzelców. Klimicek ratował się faulem, by Stiepanow nie dobił krążka.
44. min - Phillips przemierzył spory dystans z krążkiem, oddał strzał, lecz został zablokowany.
43. min - Zamieszanie pod bramką Nechvatala, jastrzębianie oddalają zagrożenie.
42. min - Kruczek! Wprost w Nechvatala.
41. min - Kąśliwy strzał Raca, mierzył tuż pod poprzeczkę. Simboch z trudem broni.
41. min - Przed nami finałowa odsłona spotkania.

Koniec II tercji. Strzały: 14-7.
39. min - GOOOL! 2:2! Spotkanie rozpoczyna się nam od nowa! Odważny najazd Pasiuta dał przyjezdnym wyrównanie.
38. min - Sawicki znów starał się zagrozić bramce katowiczan, Simboch błysnął tą interwencją.
37. min - GOOOL! 2:1! Natychmiastowa odpowiedź GieKSy! Nechvatal odbił krążek, a Wajda nie miał problemów z dobitką.
36. min - GOOOL! 2:0! Zawodnicy JKH wyciągnęli wnioski z poprzednich, bezpłciowych przewag i teraz zaprezentowali coś ekstra. Koronkowa akcja została zwieńczona przez Zackaryego Phillipsa, który posłał krążek tuż pod poprzeczkę!
35. min - Trzecia w tym meczu kara dla GieKSy. Tym razem ukarany Wanat.
35. min - Sołtys huknął z pierwszego krążka, ale niecelnie.
35. min - Stiepanow technicznie przeciągnął krążek i wypalił z nadgarstka, lecz Nechvatal wiedział, gdzie dostawić parkan.
34. min - Niecelne podanie Kubalika. Krążek powraca do tercji GieKSy.
33. min - Horzelski wrzucał krążek, a Paś czyhał na sposobność do strącenia. Ostatecznie guma ląduje w raku Simbocha.
30. min - Simboch pozwolił sobie na odrobinę ekstrawagancji z krążkiem, udało mu się go jednak dobrze wyprowadzić z tercji.
28. min - Katowiczanie zagościli teraz w tercji gospodarzy. Brakuje im jednak dobrych strzałów.
25. min - GOOOL! 1:0! Ależ pomyłka katowiczan! Sawicki odebrał krążek obrońcy za bramką Simbocha i ulokował go tuż przy słupku!
24. min - Kubalik wjechał w tercję ofensywną, został powstrzymany przez Hovorkę.
23. min - Obydwie ekipy mają problem z zawiązaniem akcji. Sędziowie ponownie odgwizdują uwolnienie.
21. min - Rac kąśliwie z nadgarstka, krążek minął jednak słupek. Chwilę później wypalił Bryk, lecz guma przeleciała nad poprzeczką.
21. min - Krążek rzucony na lód. Druga tercja rozpoczęta.

Koniec I tercji. Strzały: 12-14.
20. min - Hovorka chciał znaleźć miejsce między parkanami Simbocha, ten jednak w porę zdążył złączyć nogi.
19. min - Wałęga z nadgarstka, ale wprost w piszczel Marttinena.
18. min - Michalski śmiało próbował zagrywać krążek zza bramki, jego zamiary zostały jednak szybko odczytane przez defensywę JKH. Chwilę później zdecydował się na indywidualną akcję, ale wpadł na bramkarza.
17. min - Ponownie Kruczek, tym razem o wiele mocniej przyłożył w krążek. Udana interwencja Nechvatala.
17. min - Nechvatal zamroził krążek po wrzutce Kruczka.
16. min - Sevcenko udanie powstrzymał dwójkową akcję, kładąc się ofiarnie na lodzie i blokując podanie.
14. min - Chwilę przed zakończeniem kary Wajdy groźną kontrą popisał się Stiepanow. Nechvatal powstrzymał jego strzał parkanem.
14. min - Gospodarze ewidentnie chcą przedobrzyć w tej przewadze. Hovorka oddał strzał z nadgarstka, Simboch zareagował w porę. W końcu na mocniejszy strzał zdecydował się Mateusz Bryk, bez bramkowego efektu.
13. min - W odpowiedzi Michalski. Oddał bardzo nieprzyjemny, kąśliwy strzał na krótszy słupek bramki Nehchvatala.
12. min - Jastrzębianom brakuje dziś "pary". Tym razem skiksował Phillips.
12. min - Kolejna okazja dla JKH. Wajda sfaulował Wałęgę i został oddelegowany na ławkę kar na dwie minuty. .
12. min - Katowiczanie w pełnym zestawieniu.
11. min - Kasperlik słabo przymierzył, muskając tylko krążek.
11. min - Krążek znalazł się w polu bramkowym Simbocha, ten zdążył go jednak zamrozić.
10. min - Phillips zza bramki do Pasia, ten nieczysto trafił w krążek.
10. min - Pierwsza kara w tym meczu. Paś spróbował indywidualnie wyprowadzić akcję, w czym przeszkodził mu Lamin.
8. min - Niecodzienna sytuacja. Kij Simbocha... zablokował się pomiędzy bandami. Koledzy ruszyli mu jednak z pomocą i oddalili zagrożenie.
7. min - Rykoszet przy wyprowadzeniu krążka przez JKH, katowiczanie przejmują gumę, lecz akcja przerwana - spalony.
6. min - Kolejna sporna sytuacja, Sevcenko zahaczył Paszka, a ten się przewrócił. Dobrze zapowiadająca się akcja GieKSy spełzła na niczym.
5. min - Roman Rac ostro potraktował pod bandą Andrieja Stiepanowa, sędziowie nie przerywają jednak gry.
5. min - Wajda przymierzył spod niebieskiej, lecz trafił wprost w bramkarza.
4. min - Wrzutka Franssili, Nechvatal paruje do boku.
3. min - Andersons mógł stanąć oko w oko z Nechvatalem, bramkarz JKH wyszedł daleko od bramki i wykaraskał mu krążek.
2. min - Paś wystawił krążek Wałędze, co straciło się stratą. Nieporozumienie napastników JKH.
2. min - Kasperlik mógł zerwać się obronie, nie opanował jednak krążka.
1. min - I ruszyli! Rozpoczynamy pierwsze starcie półfinałowe pomiędzy JKH GKS Jastrzębie, a GKS-em Katowice.