07:56 2 min. Kamil Górny #17 Przeszkadzanie
21:34 2 min. Oskar Krawczyk #4 Trzymanie przeciwnika
26:44 2 min. Jesse Rohtla #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:41 2 min. Miika Franssila #17 Opóźnianie gry
35:36 2 min. Kamil Wałęga #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:44 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Uderzanie kijem
44:44 2 min. Martin Kasperlík #82 Przeszkadzanie
48:51 2 min. Oskar Krawczyk #4 Przeszkadzanie
50:43 2 min. Kamil Wróbel #15 Uderzanie kijem
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

60. min - Hovorka wybija krążek. Stiepanow trącił go wysokim kijem, a sędziowie wycofują akcję pod bramkę katowiczan. Ich nadzieje na wyrównanie stopniały już do zera.
60. min - Fraszko mógł wykreować dobrą akcję na skrzydle, połamał jednak kija.
60. min - Również i trener Kalaber skorzystał z przysługującego mu czasu.
59. min - Lamin! Wprost w Mateusza Bryka.
59. min - Czas dla katowiczan. Trener Parfionow wycofuje bramkarza.
59. min - GOOOL! 2:1! Czeka nas jeszcze masa emocji! Fraszko wrzucił delikatnie krążek na bramkę Nechvatala, a ten rozminął się z gumą, popełniając karygodny błąd.
58. min - Na jego uderzenie odpowiedział Franssila. Krążek opuścił jednak pole gry.
57. min - Phillips! Znów zmarnował dobrą sytuację na wpisanie się na listę strzelców.
56. min - Próbował teraz Lamin, krążek nie przedarł się przez obronne szyki gospodarzy.
56. min - Hovorka już się rozpędzał, by ruszyć na bramkę Simbocha, lecz jego zapędy przerywa gwizdek sędziego - spalony.
55. min - Andersons uderzył miękko na krótszy słupek, Nechvatal odbił krążek.
53. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
53. min - Marttinen! Krążek zatańczył przed linią bramkową, lecz Bryk wyjaśnił tę sytuację, ekspediując krążek poza swoją tercję defensywną.
52. min - Stiepanow huknął z klepy, krążek zatrzymał się jednak na łopatce kija Pasia.
51. min - Siły na lodzie wyrównują się, a już za 7 sekund GieKSa przystąpi do rozgrywania przewagi. Kamil Wróbel ukarany za uderzanie kijem.
49. min - Jastrzębie ponownie przed szansą w przewadze. Krawczyk nieprzepisowo powstrzymywał rywala.
48. min - Mocny strzał Krawczyka, Nechvatal poradził sobie z nim bez większych problemów.
47. min - Obydwaj ukarani powrócili już do gry.
45. min - Obustronne wykluczenie. Na ławce kar zasiedli już Grzegorz Pasiut oraz Martin Kasperlik. Na lodzie zrobi się nieco więcej miejsca.
45. min - Ponownie kąśliwy strzał gospodarzy. Simboch tym razem paruje uderzenie poza taflę.
44. min - Jass z dystansu, Simboch pewnie wyłapał krążek.
44. min - Radosław Nalewajka ofiarnie zablokował strzał, to jednak nie koniec akcji GieKSy. Wajda huknął jeszcze spod niebieskiej, a Nechvatal przykrył krążek.
43. min - Groźna akcja Katowic! Starzyński sprytnie trącił krążek tuż przed polem bramkowym, Nechvatal zdołał jednak dostawić parkan.
42. min - Krążek przemierza drogę spod jednej bramki pod drugą, obydwie drużyny nie potrafią jednak przedstawić argumentów w postaci strzałów.
41. min - Rozpoczynamy finałową odsłonę spotkania.

40. min - Krążek w klinczu za bramką Nechvatala. W końcu przepychanki pod bandą przerywa syrena kończącą drugą tercję.
39. min - Kasperlik długo szuka dogodnej pozycji, w końcu zdecydował się na strzał. Został on jednak zablokowany.
39. min - Obiecująca akcja Hovorki i Wałęgi przerwana spalonym.
38. min - Gospodarze grają już w komplecie.
38. min - Ofiarna interwencji Sevcenki. Łotysz mocno ucierpiał, po tym gdy przyjął na swą nogę mocny strzał.
37. min - Wajda spod niebieskiej, krążek po rykoszecie mija bramkę. Chwilę później znów spróbował zaskoczyć bramkarza, ten zachował jednak czujność, łapiąc krążek do raka.
36. min - Swoją okazję będą mieli teraz goście. Wałęga oddelegowany na ławkę kar.
35. min - Przyjezdni w pełnym zestawieniu.
35. min - Pasiut przymierzył z kontry, chwilę później sędziowie zauważyli spalonego przy próbie wprowadzenia krążka przez hokeistów katowiczan. Jass i Stiepanow mieli sobie jeszcze coś do wyjaśnienia.
35. min - Phillips wypalił z pierwszego krążka, krążek zatrzymał się jednak tylko na słupku i wyleciał poza bandy.
34. min - Rac z nadgarstka, włożył jednak w ten strzał zbyt mało siły.
33. min - Franssila nieprzepisowo pomagał sobie teraz opanować krążek dłonią, opóźniając grę, za co został odesłany na ławkę kar.
32. min - Nalewajka z ostrego kąta, Simboch paruje do boku.
32. min - Krawczyk po lodzie, Nechvatal udanie paruje parkanem.
32. min - Swoje warunki postanowili narzucić teraz zawodnicy GieKSy. Nechvatal ostatecznie mrozi krążek.
31. min - Jastrzębianie rozgościli się w tercji ofensywnej, mają jednak problem z celnym strzałem.
30. min - Kąśliwe uderzenie Urbanowicza. Chwilę później próbował Wałęga, lecz i tym razem Simboch wyszedł obronną ręką z opresji.
29. min - Sevcenko spod niebieskiej, połamał jednak kija i stracił krążek. Rohtla melduje się na lodzie.
29. min - Kasperlik z nadgarstka. Dobrze ustawiony Simboch nie miał problemu, by obronić ten strzał.
28. min - Seria krótkich i szybkich podań gospodarzy. W końcu na strzał decyduje się Paś, lecz krążek rykoszetem grzęźnie w siatce okalającej bandy.
27. min - Kolejna okazja przed jastrzębianami. Rohtla podciął swojego rywala.
27. min - GOOOL! 2:0! Radosław Nalewajka celnie przekierował strzał Gimińskiego, podwyższając prowadzenie!
26. min - Paś długo utrzymywał się przy krążku, w końcu z ostrego kąta poszukał miejsca przy krótszym słupku. Simboch udanie złączył parkany.
26. min - Urbanowicz z bliska, czujny Simboch.
25. min - Dobra pozycja Stiepanowa, spalił jednak ten strzał.
25. min - Urbanowicz wystawił krążek Sawickiemu, Simboch sparował strzał odbijaczką.
25. min - Zamieszanie po wrzutce Pasiuta, Nechvatal odsłonił na chwilę sporą część bramki, ale przyjezdni tego nie wykorzystali.
24. min - Krawczyk melduje się z powrotem na lodzie. Katowiczanie z dziecinną łatwością wybronili to osłabienie.
23. min - Gospodarze bez najmniejszego pomysłu na zawiązanie akcji. Nie oddali jeszcze strzału, a o końca kary pozostało pół minuty.
22. min - Urbanowicz podcięty przez Krawczyka. Pierwsza dzisiejszego wieczoru przewaga gospodarzy.
21. min - Jastrzębianie nieudanie rozciągnęli pole gry. Krążek przenosi się do tercji neutralnej, a oni muszą budować akcję od nowa.
21. min - Szybko popełniony błąd przez Franssilę, Phillips miał dogodną okazję do podwyższenia prowadzenia. Mało brakowało, a z bliska pokonałby Simbocha.
21. min - Druga tercja zainaugurowana. Pierwsze wznowienie pada łupem Rohtli.

20. min - Środkiem tafli przedarł się Pasiut i naprawdę niewiele zabrało mu do wyrównania. Przy próbie dobitki trafił jednak tylko w zewnętrzną część konstrukcji bramki.
19. min - Okropna pomyłka gospodarzy. Jass nie trafił dobrze w krążek przy próbie strzału, a z pomocą ruszył mu Horzelski. Ten jednak się wywrócił, co otworzyło znakomitą szansę przed Dariuszem Wanatem. Napastnik GieKSy pomylił się nieznacznie, posyłając krążek nad poprzeczką.
18. min - Kasperlik nie sięgnął krążka na skrzydle. Chwilę później zostaje odgwizdany spalony.
17. min - Rohtla przetestował teraz refleks Arkadiusza Kostka, prezentując mu swój szeroki arsenał zwodów za bramką JKH. W końcu defensor gospodarzy przerwał jego zabawy z krążkiem.
16. min - Gospodarze długo czekali na wyprowadzenie krążka, w tercji neutralnej fatalnie stracił go jednak Phillips.
15. min - Szczęścia strzałem z nadgarstka poszukał teraz Wałęga, Simboch wybornie wyjął to uderzenie.
15. min - Jastrzębianie mogli wyprowadzić groźną akcję, Rac nie zrozumiał się jednak z Sawickim.
15. min - Hovorka z klepy, nieskutecznie.
14. min - Kąśliwy strzał na bramkę Nechvatala, ponownie górą golkiper JKH.
13. min - W odpowiedzi potężny strzał Andersonsa! Nechvatal wspiął się teraz na wyżyny umiejętności, broniąc ten strzał.
12. min - Kostek! Pomylił się z bliskiej odległości.
12. min - Hovorka polował na krótszy słupek, Simboch był jednak czujny.
11. min - Franssila wypalił tuż po wygranym wznowieniu, krążek nie przebił się jednak przez gąszcz kijów.
10. min - GOOOL! 1:0! Na zegarze widniała ostatnia sekunda kary Górnego, a Kamil Wróbel zdecydował się na indywidualny popis i załadował krążek pod samą poprzeczkę!
9. min - Sygnalizowana kara dla katowiczan, jastrzębianie bardzo mądrze "topią" kolejne sekundy kary katowiczan.
8. min - Franssila huknął dystansu, nieznacznie minął.
8. min - Górny ostro potraktował ciałem Stiepanowa, to defensor gospodarzy ucierpiał jednak znacznie bardziej przy tym starciu, a na dodatek został odesłany na ławkę kar.
8. min - Krążek znalazł się tuż przy słupku katowickiej bramki, zamroził go Simboch.
7. min - Groźna akcja jastrzębian. Phillips zagrał do Sevcenki, a ten próbował umieścić krążek tuż pod poprzeczką bramki Simbocha. Rewelacyjna interwencja słowackiego bramkarza katowiczan.
7. min - Marttinen sprzed bulika, Nechvatal złapał krążek.
6. min - Urbanowicz do Wałęgi, jastrzębianin nie trafił jednak w krążek przy próbie oddania strzału.
5. min - Kuronen skrzydłem, zostawił gumę Kubalikowi. Strzał Czecha został jednak zablokowany i krążek wpadł do boksu JKH.
5. min - Zamieszanie pod bramką GieKSy. Sołtys nie zdołał trącić krążka pod bramką i natychmiast został osaczony przez rywali.
4. min - Horzelski! Zasłonięty Simboch poradził sobie z jego uderzeniem.
4. min - Kasperlik długo holował krążek, został jednak zablokowany pod samą bramką.
4. min - Lamin z dystansu, obok bramki.
3. min- Wajda spod niebieskiej po lodzie, bramkarz odbił parkanem.
3. min - Hovorka kijem zablokował strzał Franssili. Nechvatal z łatwością złapał krążek do raka.
2. min - Obydwie ekipy rozważnie rozgrywają krążek na początku meczu.
1. min - Rozpoczynamy drugie starcie półfinałowe na Jastorze!