1:4 Kamil Górny #17 ( Patrik Nechvátal #7 ) +/-
15:38 2 min. Roman Rác #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:59 2 min. Dariusz Wanat #19 Zahaczenie
22:49 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:02 2 min. Jesse Rohtla #11 Trzymanie przeciwnika
36:50 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:16 2 min. Kamil Wróbel #15 Zahaczenie
54:43 2 min. Tomáš Kubalík #81 Ostrość
54:43 2 min. Marcin Horzelski #59 Ostrość
60. min - GOOOL! 1:4! Kamil Górny huknął z własnej tercji defensywnej i posłał krążek do opuszczonej bramki!
60. min - Marttinen! Nie trafił w światło bramki!
59. min - GOOOL! 1:3! Jest honorowe trafienie dla GieKSy! Michalski z bliska trącił krążek znajdujący się w powietrzu i odczarował bramkę Nechvatala.
58. min - GOOOL! 0:3! Radosław Sawicki ze stoickim spokojem posłał krążek do pustej bramki!
58. min - Czas dla Andrieja Parfionowa. Czy zdecyduje się wycofać bramkarza?
58. min - Ależ okazja! Katowiczanie byli o krok od zdobycia bramki, Nechvatal ofiarnie zanurkował i wygarnął krążek, uruchamiając Martina Kasperlika, który zerwał się defensywie. Czeski skrzydłowy obił jedynie poprzeczkę!
55. min - Ostra scysja Kubalika i Horzelskiego. Będzie obustronne wykluczenie.
55. min - Michalski wykreował sobie znakomitą sytuację, zabrakło jednak kropki nad "i".
52. min - Sawicki szukał okazji, by posłać krążek między parkanami Simbocha. Bramkarz gospodarzy zdołał jednak zamrozić krążek.
52. min - Kardynalny błąd Nechvatala, który stracił krążek za bramką. Katowiczanie nie skorzystali z tego prezentu.
50. min - Klimicek! Obok słupka.
48. min - GOOOL! 0:2! Phillips wypalił z nadgarstka i zaskoczył kompletnie Simbocha, posyłając krążek między jego parkanami!
47. min - JKH w pełnym zestawieniu.
45. min - Gospodarze będą mieli kolejną okazję do pierwszego trafienia. Kamil Wróbel faulował swojego oponenta.
44. min - Katowiczanie starają się narzucić swoje warunki rywalom, przyjezdni mają problem z wyprowadzeniem ataku.
42. min - Jarosz z nadgarstka, dobrze ustawiony Simboch przyjął ten strzał na klatę.
41. min - Trzecia tercja zainaugurowana. Wynik wciąż pozostaje sprawą otwartą.

39. min - Gospodarze wybrnęli z podwójnego osłabienia.
39. min - Kanonada na bramkę Simbocha, przyjezdni mają jednak rozregulowane celowniki. Hokeiści z Katowic wybronili pierwsze osłabienie.
37. min - Komplikuje się sytuacja gospodarzy. Do Rohtli dołącza Pasiut. Jastrzębianie przez 72 sekundy będą grali 5 na 3.
37. min - Rohtla odesłany na ławkę kar. Jastrzębianie w przewadze.
34. min - Pasiut! Ponownie zabrakło mu niewiele do wyrównującego trafienia.
33. min - Dynamiczne zagranie do Urbanowicza, ten jednak pogubił się z krążkiem.
31. min - GieKSa zadomowiła się w tercji jastrzębian. Goście ratują się teraz wybiciem krążka na uwolnienie. Trener Kalaber zdecydował się wziąć czas.
30. min - Lamin delikatnie wrzucił krążek z dystansu, a Starzyński przekierował krążek w stronę bramki Nechvatala. Gospodarzom niewiele zabrakło do wyrównania!
30. min - Fraszko indywidualnie, ale bez bramkowego efektu.
29. min - Phillips ze slotu, wprost w bramkarza.
26. min - Wałęga z nadgarstka, lecz obok bramki.
25. min - Phillips wraca do gry.
25. min - Wajda spod niebieskiej, krążek zablokowany tuż przed samą bramką! Przez chwilę Nechvatal odsłonił spory fragment siatki, na jego szczęście bez konsekwencji.
24. min - Kontra jastrzębian! Paś kąśliwie przymierzył na bramkę Simbocha, ale słowacki golkiper znakomicie poradził sobie z jego uderzeniem.
23. min - Błąd gości. Sędziowie dopatrzyli się sześciu zawodników na lodzie. Katowiczanie ponownie staną przed okazją w przewadze.
23. min - Ależ zamieszanie pod bramką JKH! Nechvatal świetnie poradził sobie ze strzałem Michalskiego, który zmarnował stuprocentową okazję.
21. min - Przed nami druga odsłona spotkania.

20. min - Kruczek trafił kijem Kasperlika, ten nie podnosił się długo z lodu. Sędziowie nie podjęli jednak decyzji o przyznaniu wykluczenia.
18. min - Role się odwracają. Dariusz Wanat dopuścił się podcięcia.
18. min - Rac już na lodzie.
18. min - Hovorka ucierpiał bardzo po jednym z potężnych strzałów katowiczan. Sędziowie przerywają grę.
18. min - Pasiut! Zabrzęczał tylko słupek.
16. min - Przed gospodarzami okazja na wyrównanie. Roman Rac podciął rywala i zjechał na ławkę kar.
15. min - Trójkowa kontra gości. Zaprzepaścili jednak szansę na podwyższenie prowadzenia.
15. min - GOOOL! 1:0! Phillips świetnie dograł do Pasia, ten znalazł się oko w oko z Simbochem i nie pomylił się, pewnie pakując "gumę" do bramki!
12. min - Paś z ostrego kąta, krążek mija bramke.
11. min - Kubalik do Franssili przed bramkę Nechvatala, ten nie opanował jednak krążka.
10. min - Wznowienie na centrum tafli. Sędziowie przyznali się do pomyłki, odgwizdując przedwcześnie uwolnienie.
8. min - Błąd Simbocha, nie został jednak wykorzystany przez JKH.
8. min - Horzelski sprzed niebieskiej, pewnie łapie bramkarz gospodarzy.
5. min - Niecelne podanie Sawickiego tuż przed bramką Simbocha, zmarnowana okazja przyjezdnych.
4. min - Marttinen! Znalazł się sam przed bramkarzem, ale nie wykorzystał znakomitej okazji na otwarcie wyniku.
3. min - Franssila twardo w obronie, zażegnał niebezpieczeństwo.
1. min - Rozpoczynamy trzeci mecz półfinałowy pomiędzy GKS-em Katowice a JKH GKS Jastrzębie! Pierwszy bulik dla katowiczan.