00:23 2 min. Mateusz Bryk #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:06 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
20:00 2 min. Marcin Horzelski #59 Ostrość
20:00 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
22:35 2 min. Kamil Paszek #91 Zahaczenie
22:55 2 min. Miika Franssila #17 Przeszkadzanie
28:50 2 min. Dominik Jarosz #98 Spóźniony atak ciałem
36:53 2 min. Jakub Michałowski #5 Opóźnianie gry
41:24 2 min. Roman Rác #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:37 2 min. Tomáš Kubalík #81 Uderzanie kijem
67. min - GOOOL! 3:2! Grzegorz Pasiut dostał świetne podanie, zostawił w polu obrońców i załadował krążek w samo okienko!
66. min - Kasperlik przemierzył całe lodowisko. Simboch poradził sobie z jego strzałem.
65. min - Wałęga z nadgarstka, z niemałym problemem broni Simboch.
64. min - Wajda! Przy pierwszej próbie krążek minął bramkę, przy drugiej natomiast trafił w słupek!
62. min - Rozpędzony Wałęga szukał okazji do rozstrzygnięcia dogrywki, został jednak powstrzymany przez katowicką defensywę.
61. min - Rozpoczynamy dogrywkę.

Koniec regulaminowych 60 minut. Czeka nas dogrywka.
60. min- GOOOL! 2:2! Wyrównanie gospodarzy na pół minuty przed końcem spotkania! Z bliskiej odległości krążek wepchnął Mateusz Michalski!
58. min - Kruczek z niebieskiej, krążek trafia Urbanowicza i mija bramkę.
55. min - GOOOL! 1:2! Krążek znalazł się w bramce Simbocha po rykoszecie. Trafienie zostaje przypisane Kamilowi Wróblowi.
54. min - Zamieszanie pod bramką GieKSy. Najbliższy szczęścia był Phillips.
53. min - Wróbel wstrzelił krążek spod niebieskiej, Simboch nie miał najmniejszych problemów, by go wyłapać.
53. min - Sołtys z najbliższej odległości, ale nie ma bramki!
51. min - Starzyński opuścił taflę i udał się do szatni. Ciekawe, czy będzie zdolny kontynuować grę.
49 min - Rac wykonał efektowny piruet i uderzył z bekhendu, z trudem obronił Simboch.
47. min - Wyśmienita okazja Pasia! Zabrzęczała tylko poprzeczka.
46. min - Rac! Dobrze ustawiony Simboch.
45. min - Michalski z bliska, nie znalazł sposobu na pokonanie bramkarza.
44. min - Rac z powrotem na lodzie.
44. min - Fraszko spróbował indywidualnie, trafił wprost w Nechvatala.
43. min - Katowiczanie długo rozgrywali krążek, zabrakło jednak zdecydowanego strzału. Ostatecznie Jass wyekspediował krążek.
42. min - Kara nałożona na Raca.
42. min - Zmarnowana dwójkowa akcja jastrzębian. Paś nie zrozumiał się dobrze z Urbanowiczem.
41. min - Rozpoczynamy finałowe 20 minut.

40. min - Koniec II tercji.
40. min - Kubalik z ostrego kąta, Nechvatal pewnie mrozi krążek.
39. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
38. min - Sędziowie przerywają grę. Grymas bólu na twarzy Marttinena, który upadł na lód za własną bramką.
37. min - Dwuminutowe wykluczenie dla Michałowskiego, który bezpośrednio wystrzelił krążek.
37. min - Phillips indywidualnie, polował na dłuższy słupek, ale Simboch poradził sobie z jego uderzeniem.
37. min - Lamin kolejny raz spod niebieskiej, pewnie broni bramkarz JKH.
36. min - GOOOL! 1:1! Wajda przymierzył w krótszy róg i zapewnił wyrównanie gospodarzom!
35. min - Kruczek z klepy, obok bramki.
34. min - Górny z nadgarstka, pewna obrona Simbocha.
33. min - Franssila spod niebieskiej, ponad bramką!
31. min - Jarosz wrócił na lód.
31. min - Stiepanow! Intuicyjna obrona Nechvatala.
29. min - Wykluczenie dla Jarosza.
27. min - Zacięty hokej po obydwu stronach tafli. Brakuje klarownych sytuacji.
24. min - GOOOL! 0:1! Zackary Phillips z ostrego kąta zwieńczył doskonałą szansę jastrzębian! Krążek odbił się jeszcze od łyżwy Wajdy
23, min - Goście przez dokładnie 100 sekund w podwójnej przewadze. Do Paszka dołączył Franssila.
23. min - Paszek odesłany na ławkę kar. Pierwsza przewaga JKH.
23. min - Zamieszanie pod bramką Nechvatala po strzale Lamina, krążek nieznacznie minął bramkę.
22. min - Michalski od zakrystii, broni Nechvatal.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

20. min - Ostre przepychanki po końcowej syrenie.
19. min - Pasiut! Nechvatal broni kijem.
18. min - Krawczyk z dystansu, Nechvatal był zasłonięty, lecz krążek nie zmierzał w światło bramki.
16. min - Stiepanow! Nechvatal wiedział, gdzie ustawić raka.
16. min - Roman Rac przymierzył z klepy, udana interwencja bramkarza gospodarzy.
14. min - Paś indywidualnie, zablokowany pod bramką Simbocha.
11. min - Łukasz Nalewajka z ostrego kąta, Simboch dobrze pokrył krótszy słupek.
10. min - Michałowski miękko na bramkę Simbocha, pewnie łapie bramkarz GieKSy.
- 9 min. - Michalski na szybkości wjechał przed obrońcę i sam na sam z Nechvatalem nie zdołał wpakować gumy do bramki.
- 9 min. - Rohtla wzdłuż bramki do Kuronena, ale ten źle trafił w krążek i akcja zmarnowana.
- 8 min. - Pasiut z pierwszego krążka z bulika, łapie w parkanach Nechvatal.
- 7 min. - Błąd przy zmianie i nadmierna ilość graczy w JKH. W przewadze po raz drugi gospodarze w tym spotkaniu.
- 7 min. - Długo w tercji gospodarzy przebywają jastrzębianie. Lekko Gimiński spod niebieskiej, łapie Simboch.
- 5 min. - Błąd pod bramką Franssili, ale wyjeżdża Simboch i zażegnał groźna sytuację.
- 5 min. - Urbanowicz zza bulika, odbija Simboch.
- 4 min. - Uderzenie Jassa, zatrzymane przez Simbocha.
- 4 min. - Atak Raca zatrzymany na niebieskiej.
- 3 min. - Dobrze się wybronili jastrzębianie.
- 1 min. - Kara dla Bryka, od razu mecz w przewadze zaczynają gospodarze.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!