3:1 Maciej Kruczek #12 ( Bartosz Fraszko #10, Patryk Wajda #8 ) +/-
04:11 2 min. Mateusz Michalski #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:23 2 min. Konsta Mesikämmen #85 Atak kijem trzymanym oburącz
11:35 2 min. Mateusz Michalski #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:25 2 min. Szymon Marzec #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:53 2 min. Filip Starzyński #26 Zahaczenie
48:43 2 min. Alexander Szczechura #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:34 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Przeszkadzanie
58:08 2 min. Filip Starzyński #26 Uderzanie kijem
60. min - Katowiczanie zamknięci we własnej tercji.
58. min - Miarka w boksie, na lodzie pojawił się dodatkowy gracz.
57. min - Fraszko przymierzył z nadgarstka, odbija ten krążek Murray.
56. min - Witecki walczy o krążek za katowicką bramką.
54. min - GOOOL! Kruczek przekierował strzał Fraszki i dał impuls do odrabiania strat.
54. min - Rzeszutko ląduje na ławce kar i stwarza okazję do zdobycia bramki przez katowiczan.
53. min - Marzec samotnie wjechał do tercji gości oddał strzał, ale Miarka bez najmniejszych problemów broni to uderzenie.
52. min - Komorski huknął z bulika, ale krążek nie zmierzał w światło bramki.
51. min - Alex Szczechura wraca na lód. Katowiczanie nie wykorzystali przewagi jednego zawodnika.
50. min - Wanat próbował z ostrego kąta, ale Murray obronił ten strzał bez najmniejszych kłopotów.
49. min - Mroczkowski do Alexa Szczechury, ten wypalił na bramkę Miarki, ale strzał minął bramkę.
48. min - Kruczek huknął z niebieskiej, mrozi krążek Murray.
46. min - Wronka samotnie wjechał do tercji rywali, wyprzedził obrońców, oddał strzał ale Miarka zamroził uderzenie napastnika trójkolorowych.
45. min - Lamin strzela, broni Murray.
44. min - Kruczek posłał krążek na bramkę Murraya, ale bez rezultatów.
43. min - Stiepanow z nadgarstka spod linii niebieskiej, ale Murray pewnie interweniuje.
42. min - Tyszanie w natarciu.
41. min - Nahunko dostał podanie od kolegi z drużyny i był w sytuacji sam na sam, ale nie zdołał pokonać Murraya.

40. min - Pasiut najeżdża na bramkę tyszan, zagrywa do Fraszki, Murray na kolanach, krążek nie znajduje się w bramce.
39. min - Seed spod bulika, Miarka pewnie mrozi krążek.
38. min - Gościński zderzył się z Komorskim przy tercji gości.
37. min - Stiepanow przed bramkę do Michalskiego, ten nieczysto uderzył w krążek.
36. min - Pasiut sam na sam z Murrayem, ten pewnie interweniuje.
34. min - Gościński sam na sam z Miarką, nie ma bramki.
33. min - Bardzo mało emocji w tym spotkaniu.
32. min - Wajda z niebieskiej przymierzył z nadgarstka, ale Murray mrozi krążek do raka.
31. min - Seed z niebieskiej, niecelnie.
31. min - Tyszanie zamknęli swoich rywali w ich tercji.
30. min - Zdecydowanie brakuje klarownych sytuacji w tym spotkaniu.
29. min - Tyszanie starają się pójść za ciosem.
26. min - GOOOL! Biro huknął spod niebieskiej, Jeziorski zmienił tor lotu i Miarka musiał wyciągać krążek z siatki.
26. min - Jeziorski w natarciu, zablokowany przez Marttinena.
25. min - Wronka strzela, krążek odbija się i Witecki ładuje krążek z powietrza do bramki, ale sędzia nie uznaje bramki, ponieważ dopatrzył się wysokiego kija u Witeckiego.
24. min - Wronka i Witecki z kontrą. Sędzia liniowy odgwizduje spalonego.
23. min - Kruczek huknął na bramkę Murraya, ale ten intuicyjnie broni.
22. min - GOOOL! Komorski zagrywa przed bramkę do Rzeszutki i tyszanie wykorzystują przewagę jednego zawodnika.
21. min - Mroczkowski z krążkiem przed Miarką, ale nie ma bramki.

20. min - Kolejne wykluczenie dla Katowic. Tym razem Starzyński posiedzi dwie minuty na ławce kar.
19. min - Wronka przedziera się przez katowicką obronę, oddaje strzał, ale Miarka broni ten krążek.
19. min - Fraszko samotnie wymanewrował tyskich obrońców, ale strzał wylądował obok bramki. Paweł Breske został trafiony krążkiem, ale będzie dalej sędziował to spotkanie.
18. min - Pociecha przymierzył między zawodników, ale Miarka broni ze stoickim spokojem.
17. min - Ciura z niebieskiej, trafił w łyżwę Nahunki. Kontra gości, ale niedokładne zagranie do Adamusa i gospodarze przejmują krążek.
15. min - Katowiczanie często goszczą w tercji swoich rywali, ale nie są w stanie oddawać strzałów.
14. min - Sporo błędów indywidualnych.
13. min - Spore zamieszanie pod bramką Miarki, nie ma bramki.
12. min - Wronka samotnie wjechał do tercji rywali, ale był faulowany przez Michalskiego.
10. min - Mroczkowski z ostrego kąta, Miarka broni na raty.
9. min - Wanat dostał podanie od kolegi z zespołu i z najbliższej odległości nie pokonał Murraya.
9. min - Marttinen mocno przymierzył z niebieskiej, krążek po kiju jednego z obrońców ląduje poza taflą.
8. min - Katowiczanie mają szanse na wyrównanie wyniku w 5 na 4. Mesikämmen na ławce kar.
7. min - Pasiut huknął z niebieskiej, Murray odbija krążek parkanem.
6. min - Tyszanie wymieniają się krążkiem, ale nie oddają strzałów na bramkę Miarki.
5. min - Michalski ląduje na ławce kar i mamy pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu.
3. min - Rzeszutko napędza akcję gospodarzy, ale Krawczyk zablokował najazd tyszan.
2. min - Nahunko z niebieskiej, broni Murray.
1. min - GOOOL! Gościński huknął z bulika i mamy 1 do 0!
1. min - Rozpoczynamy drugie spotkanie o brąz.