19:10 2 min. Paweł Bizub #50 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:44 2 min. Anthon Eriksson #53 Przeszkadzanie
39:44 2 min. Oskar Krawczyk #4 Przeszkadzanie
43:38 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
44:13 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Ostrość
47:07 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Zahaczenie
50:27 5 min. Filip Wielkiewicz #86 Kłucie końcem kija
50:27 20 min. Filip Wielkiewicz #86 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:18 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Uderzanie kijem
60:00 2 min. Igor Smal #48 Przeszkadzanie

60. min - GOOOL!!! Lehtonen samotnie pognał do przodu i strzałem do pustej bramki pogrzebał nadzieje nowotarżan na chociażby urwanie jednego punktu ekipie z Katowic.
59. min - Trwa bombardowanie bramki strzeżonej przez Johna Murraya.
58. min - Pusta bramka nowotarżan. Paweł Bizub w nowotarskim boksie.
58. min - Czas dla drużyny Podhala Nowy Targ.
57. min - Zdecydowanie brakuje w ostatnich minutach klarownych sytuacji.
56. min - Podhalanie zdołali przetrwać w pięciominutowym osłabieniu.
55. min - Katowiczanie cały czas z założonym zamkiem w tercji gospodarzy.
53. min - Szurowski przygwożdżony do bandy. Z pomocą kolegów z drużyny zjechał do boksu. Nie będzie wykluczenia dla gracza GieKSy.
51. min - Eriksson uderzył spod bulika. Bizub mrozi krążek.
50. min - Pasiut wyskoczył z ławki kar, wyprowadził kontrę dla Katowic, ale nie pokonał Pawła Bizuba.
49. min - Kolusz z niebieskiej! Odbija krążek John Murray.
48. min - Kolejne wykluczenie dla Katowic. Tym razem na ławce kar melduje się Grzegorz Pasiut.
46. min - Bepierszcz huknął z niebieskiej, ale Bizub pewnie obronił to uderzenie.
45. min - GOOOL!!! Neupauer przymierzył z niebieskiej, Murray odbił krążek, ale nie dokładnie i Bondruk wykorzystał bez pański krążek i umieścił krążek w bramce.
44. min - Nowotarżanie przetrwali to osłabienie i oba zespoły grają w pełnym zestawieniu.
43. min - Katowiczanie założyli zamek w tercji gospodarzy, ale nie doszło do żadnego strzału na bramkę rywali.
41. min - GOOOL!!! Bartłomiej Neupauer wypatrzył niekrytego Marcina Kolusza, a ten huknął z niebieskiej i krążek zaskoczył Johna Murraya.
41. min - Rozpoczynamy trzecią odsłonę starcia pomiędzy Podhalem Nowy Targ a GKS-em Katowice.

40. min - Dawid Majoch wypalił z okolic niebieskiej, lecz Murray bez najmniejszego problemu zamroził to uderzenie.
38. min - Kamieniecki przymierzył z niebieskiej! Obok bramki.
37. min - GOOOL!!! Michalski w osłabieniu pognał do przodu, dostrzegł po drugiej stronie Pasiuta, zagrał do niego, a ten nad parkanami wpakował krążek dobramki.
36. min - Franek do Bryniczki, ten nie zdołał się odwrócić na czas i oddać strzału na bramkę Murraya.
34. min - Monto wypalił do tercji gospodarzy, lecz z bliskiej odległości nie pokonał bramkarza Podhala.
32. min - Fenomenalne zagranie na drugą stronę lodowiska do niekrytego Patryka Wronki, lecz sędzia liniowy odgwizdał spalonego na linii niebieskiej.
32. min - Gleb Bondaruk do Fabiana Kapicy, ten z najbliższej odległości nie umieścił krążka w bramce.
30. min - Bondaruk samotnie wypalił, ale nie pokonał Murraya.
29. min - GOOOL!!! Bramka zostaje uznana i mamy 3:0 dla Katowiczan.
29. min - Będziemy mieli analizę wideo bramki.
29. min - Michalski samotnie w tercji gości, atakowany od tyłu, ale przy sporym zamieszaniu pod bramką zdołał pokonać Bizuba.
28. min - GOOOL!!! Fraszko nie kryty, dostał podanie w okolice bulika i z nadgarstka pociągnął i pokonał Bizuba i powiększył prowadzenie katowiczan na 2:0.
28. min - Kruczek do Fraszki, ten przymierzył, lecz strzał powędrował obok bramki.
27. min - Krężołek w sytuacji sam na sam, ale nie pokonał Pawła Bizuba.
26. min - Wanacki z ostrego kąta, ponownie dobrze interweniuje Bizub.
25. min - Michalski samotnie w tercji gospodarzy, zdołał oddać strzał, ale Bizub pewnie odbił ten strzał.
24. min - Zakotłowało się pod bramką Johna Murraya, ale krążek ostatecznie minął bramkę katowiczan.
23. min - Katowiczanie w tercji rywali, Mularczyk spod bulika, ale zatrzymany strzał przez jednego z obrońców Podhala.
22. min - Krężołek dobrze wypatrzył Erikssona, który samotnie wjeżdżał do tercji gospodarzy, ale sędzia liniowy dopatrzył się spalonego.
21. min - Podhalanie mocno przyciskają swoich rywali w ich tercji.

20. min - GOOOL!!! Lehtonen dostał podanie na niebieską. Przymierzył bez podania i zaskoczył Pawła Bizuba.
20. min - Pasiut z dobrym podaniem wymanewrował nowotarską obronę, lecz został faulowany i katowiczanie do końca I tercji będą grali z przewagą jednego zawodnika.
19. min - Bondaruk dostał fenomenalne podanie, ale trafił prosto w poprzeczkę bramki.
18. min - Podhalanie mocno podkręcili tempo tego spotkania.
17. min - Franek z najbliższej odległości! Odbija gumę Murray.
16. min - Kolusz wystrzelił z tercji neutralnej, przebił się przez katowicką obronę huknął, ale nie pokonał Johna Murraya.
16. min - Wanacki samotnie wjechał do tercji Podhala oddał strzał, ale Bizub ze stoickim spokojem odbił ten krążek.
15. min - Bryniczka przed bramkarzem. Nie udało mu się pokonać bramkarza gości.
14. min - Spora liczba podań gospodarzy w tercji Katowiczan, lecz bez oddanego strzału.
13. min - Nowotarżanie mocno przyciskani przez rywali z Katowic.
12. min - Fabian Kapica samotnie w tercji rywali, lecz nie zdołał pokonać dobrze dzisiaj dysponowanego Murraya.
11. min - Eriksson przymierzył z bulika dobija Lehtonen, ale Bizub wciąż z czystym kontem.
10. min - Krawczyk huknął z niebieskiej! Broni to uderzenie Paweł Bizub.
9. min - Ponownie Michalski za bramką rywali i znowu Podhalanie zabrali mu krążek z kija.
7. min - Michalski ofiarnie powalczył o krążek w tercji rywala, ale Nowotarżanie nie pozwolili mu na przejęcie krążka.
6. min - Bondaruk wjechał pomiędzy obrońcami do tercji gości, oddał strzał, ale nie był on celny.
5. min - Tomasik huknął spod bulika! Była tam jeszcze próba dobitki, lecz Murray zamroził krążek.
4. min - Kontra gospodarzy, zagranie przed bramkę, lecz Bryniczka nie zdołał z najbliższej odległości pokonać Johna Murraya.
3. min - Walka o krążek pod bandą w tercji Nowotarżan, przerwana przez gwizdek sędziego.
2. min - Nieudana próba wjechania Katowiczan do tercji gospodarzy.
1. min - Rozpoczynamy pierwsze starcie w tym sezonie w Nowym Targu.

#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 2 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Oskar Polak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Łukasz Siuty LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Marat Soroka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Maciej Sulka PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Damian Szurowski LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Damian Tomasik LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Filip Wielkiewicz PS 0 0 0 0 0 -1 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Patryk Wsół PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 2 2.00 32 0 0 32 0 0 93.75 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0