11:14 2 min. Jesse Dudás #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:55 2 min. Jegor Szkodienko #23 Atak kijem trzymanym oburącz
28:25 2 min. Ty Wishart #6 Atak kijem trzymanym oburącz
35:07 2 min. Zackary Phillips #7 Uderzanie kijem
35:07 2 min. Aleksandr Szkrabow #12 Ostrość
45:31 2 min. Michaił Szabanow #44 Zahaczenie
56:02 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Atak w okolice głowy lub szyi

59 min - Niesamowity Molder ratuje torunian przed dwiema groźnymi szansami na stratę bramki!
59 min - Trener gości poprosił o regulaminowy time-out.
57 min - Niebezpieczny strzał Huhdanpaa tuż nad bramką Saundersa.
57 min - Za zaatakowanie w głowę Szabanowa, karę odsiedzi Sebastian Kowalówka.
57 min - Groźnie wyglądająca kontuzja Michaiła Szabanowa, z pomocą lekarza zawodnik opuszcza taflę.
55 min - Kolejna zabójcza kontra Stalowych Pierników, ale zabrakło celnego wykończenia Arraka.
54 min - Trener torunian poprosił o regulaminowy time-out.
54 min - GOOOL! Niewiarygodne jak oświęcimianie odrabiają straty! Gola na 6:4 zdobył Łukasz Krzemień, a asystowali mu Sebastian Kowalówka i Ryan Glenn.
53 min - Zakręcił obrońcami Unii Lehtimaki, ale zabrakło strzału na niemal pustą bramkę.
52 min - Kolejna stuprocentowa szansa torunian na zwiększenie przewagi, lecz niewykorzystana. Spotkanie nabrało tempa.
51 min - GOOOL!!! Trzecia bramka Unii i mamy już 6:3! Zdobywcą gola Sebastian Kowalówka, a asystowali Daniił Oriechin oraz Łukasz Krzemień.
51 min - Lehtimaki ponownie miał szansę pokonać kanadyjskiego golkipera, jednak po wykorzystaniu błędu obrony oddał niecelny strzał.
50 min - Lehtimaki był blisko podwyższenia prowadzenia KH Energi, ale Saunders na posterunku.
48 min - GOOOL!!! Unia odrabia straty! Drugą bramkę dla gości zdobył Łukasz Krzemień, a podawali mu Sebastian Kowalówka oraz Daniił Oriechin.
47 min - GOOOL!!! Honorowe trafienie dla gości zdobywa Andrej Themar i mamy 6:1! Asystowali mu Teddy Da Costa oraz Jesse Duddas.
46 min - Za zahaczanie ukarany zawodnik gospodarzy Michaił Szabanow.
46 min - GOOOL!!! Hat-trick Patryka Koguta i mamy 6:0 na Tor-Torze! Polak wykorzystał błąd rywala, przejął krążek na połowie lodowiska i sam wykończył akcję.
44 min - Dynamiczne akcje po obu stronach, lecz obaj bramkarze nie pozwalają na zagrożenie swojej bramce.
41 min - Fantastyczna indywidualna akcja Roberta Arraka na sam początek tercji, ale Saunders kapitalnie obronił.

Koniec 2. tercji

40 min - GOOOL!!! 5:0 dla KH Energi! Niesamowicie grają dziś gospodarze. Strzelcem gola Michaił Szabanow, a podawał mu Jegor Szkodienko.
40 min - Kolejny raz Molder ratuje skórę swojej ekipie, jest dziś fenomenalny.
39 min - Znakomita dwójkowa akcja torunian, ale Huhdanpaa na niemal pustą bramkę trafił w słupek!
36 min - Kary po obu stronach. Do małego spięcia doszło między Szkrabowem a Phillipsem.
35 min - Kolejna świetna interwencja Moldera. Napastnicy Unii są bezradni.
33 min - GOOOL! Kamil Kalinowski, po dwóch asystach, wpisuje się na listę strzelców! Dogrywali mu Michaił Szabanow oraz Mikałaj Syty.
32 min - Stuprocentową okazję miał teraz Robert Arrak, lecz Estończyk strzelił minimalnie obok słupka.
31 min - Ledwie skończyła się jedna kara dla gości, a już druga. Cole MacDonald upomniany za nadmierną ostrość w grze.
29 min - Ponownie w tym meczu karę otrzymał Wishart. Powodem atak kijem trzymanym oburącz.
29 min - Kolejna świetna interwencja fińskiego bramkarza. Torunianie mogą mu zawdzięczać wielokrotny ratunek przed utratągola.
28 min - Trzeba przyznać, że na ten moment druga tercja zdecydowanie należy do gości. Brakuje im jedynie skuteczności.
28 min - Fenomenalny jest dzisiaj Conrad Molder! Krążek utknął na linii bramkowej, lecz golkiper zdołał go zatrzymać.
27 min - Bezskuteczna gra w przewadze. Mimo, że Unia miała kilka okazji do zdobycia bramki, przeszkadzała im niecelność oraz bramkarz torunian.
26 min - Kapitalny strzał Dudasa, a jeszcze lepsza parada Moldera.
25 min - Kolejna świetna interwencja golkipera Stalowych Pierników. Oblężenie jego bramki wciąż jednak trwa.
24 min - Pierwsza kara dla gospodarzy. Jegor Szkodienko odsiedzi 2 minuty za atak kijem trzymanym oburącz.
24 min - Trwa oblężenie toruńskiej bramki, gospodarze nie mogą wyjechać z własnej tercji.
23 min - Znakomita interwencja Moldera!
21 min - Agresywny start obu drużyn, widać świeże siły po przerwie.

Koniec 1. tercji

19 min - GOOOL!!! Nie do zatrzymania są na razie gospodarze! Patryk Kogut zalicza drugie trafienie w tym spotkaniu! Asystowali - Dmitrij Kozłow i Miro Lehtimaki.
18 min - Znowu bardziej ofensywny moment gości po utracie bramki, ale Molder póki co nie zamierza puścić bramki.
16 min - GOOOL!!! Patryk Kogut podwyższa prowadzenie Stalowych Pierników! Asystowali mu Kamil Kalinowski oraz Adrian Jaworski.
16 min - Wciąż w ataku Unia, lecz obrona i golkiper gospodarzy nie pozwalają na stratę gola.
15 min - Mocne wznowienie gry po utracie bramki przez oświęcimian. Widać, że chcą jak najszybciej odrobić stratę.
13 min - GOOOL!!! Fantastyczny zamek w wykonaniu torunian i znakomicie wykorzystana przewaga! Strzelcem bramki Mikałaj Syty, a podawał mu Kamil Kalinowski.
12 min - Kolejna kara dla gracza Unii. Tym razem posiedzi Dudas, za spowodowanie upadku przeciwnika.
11 min - Kolejne błędy w obronie gości, co znów mogło się źle dla nich skończyć.
10 min - Dobra akcja Themara i Dziubińskiego, przez co Molder musiał się napracować by obronić strzał.
9 min - Zakotłowało się pod bramką Saundersa, ale Kanadyjczyk zdołał zakryć krążek. Torunianie w gazie.
8 min - Trwa oblężenie bramki Unii, zdecydowane wykorzystanie ostatnich sekund osłabienia gości.
7 min - Świetne momenty torunian, dobrze wykorzystują grę w przewadze. Dwukrotnie niezłą paradą musiał popisać się Saunders.
6 min - Wishart został ukarany za atak rywala kolanem i odsiedzi najbliższe 2 minuty gry w boksie.
5 min - Znakomicie urwał się Phillips, oddał lepiej ustawionemu partnerowi i była szansa na zdobycie gola.
4 min - Chwila przewagi gospodarzy, lecz w ich akcjach brakuje zakończenia akcji strzałem.
3 min - Bardzo dynamiczna gra. Przed chwilą od uderzenia krążkiem zabrzęczał słupek toruńskiej bramki.
2 min - Nieporozumienie w szeregach obrony gości i nie brakowało wiele, by padła padła bramka dla KH Energi.
1 min - Ofensywny, zdecydowany początek w wykonaniu oświęcimian. Dwukrotnie zagrożona została już bramka Conrada Moldera.
1 min - Pierwsze w tym sezonie spotkanie w Twierdzy Tor-Tor rozpoczęte. Premierowe wznowienie padło łupem gości.

#33 Eryk Schafer LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Bartosz Skólmowski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jesse Dudás PO 0 1 0 1 1 -3 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Ryan Glenn LO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 2 2 0 3 3 2 1 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 2 1 0 1 3 3 0 0 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Cole MacDonald LO 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta LO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Daniił Oriechin LS 0 1 1 0 1 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Kamil Paszek PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Zackary Phillips PS 0 0 0 0 0 -4 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Victor Rollin Carlsson ŚR 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0