3:4 Teddy Da Costa #77 ( Johan Skinnars #21 ) +/-
03:43 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Trzymanie przeciwnika
35:35 2 min. Ryan Glenn #47 Uderzanie kijem
35:35 2 min. Damian Szurowski #44 Ostrość
36:34 2 min. Kasper Bryniczka #13 Wysoko uniesiony kij
39:00 2 min. Ty Wishart #6 Zahaczenie
53:57 2 min. Jakub Michalski #92 Spowodowanie upadku przeciwnika

60. min - Odsłonięta spora część bramki, lecz Da Costa trafił tylko w słupek.
59. min - Saunders w boksie oświęcimian. Unici stawiają wszystko na jedną kartę.
59. min - Czas dla drużyny Re-Plast Unii Oświęcim.
58. min - Kolusz wyekspediował krążek z tercji neutralnej i posłał go wprost do oświęcimskiej tercji.
57. min - Themar przed bramkę do Dziubińskiego, ten nie zdążył oddać strzału, ponieważ została poruszona nowotarska bramka.
56. min - Dudas z niebieskiej! Krążek nad bramką.
54. min - Błąd w nowotarskiej obronie, wyłuskał krążek Zack Phillips, ale nie zdołał umieścić krążka w bramce, ponieważ jeden z nowotarskich obrońców położył się tuż przed oświęcimskim zawodnikiem.
53. min - GOOOL!!! Fenomenalne zagranie do Da Costy, a ten nie pomylił się i wymanewrował Oskara Polaka i tchnął nadzieję w oświęcimianach.
53. min - Dwójkowa akcja nowotarżan, zatrzymana przez kanadyjskiego golkipera.
53. min - MacDonald z niebieskiej i tylko zabrzęczał słupek bramki.
52. min - Skinnars przed bramkę do Carlssona, ten nie zdołał oddać precyzyjnego strzału.
50. min - Mocno atakowany Sebastian Kowalówka za bramką Oskara Polaka.
49. min - Petarda Wisharta z niebieskiej, lecz obok bramki.
49. min - Carlsson z bekhendu! Broni Polak.
47. min - Mocny pressing ze strony oświęcimian.
46. min - Bezuska z niebieskiej, ale w porę zdążył złączyć parkany Oskar Polak.
45. min - MacDonald z ostrego kąta! Odbija krążek bramkarz gości.
44. min - Themar spod bulika! Mrozi gumę Polak.
43. min - Da Costa przed bramkę do Carlssona, ale ten nie zdołał oddać precyzyjnego strzału.
42. min - Mocno walczą oświęcimianie za nowotarską bramką.
41. min - Dobrze bronią się oświęcimianie w tym osłabieniu.

40. min - Kolusz mocno z niebieskiej! Broni to uderzenie Clarke Saunders.
39. min - Phillips przed bramkę do Dziubińskiego, lecz ten nie zdołał pokonać młodego bramkarza gości.
38. min - Dudas z bulika! Krążek wylądował poza taflą.
37. min - Neupauer pomiędzy bulikami. Przymierzył, ale broni to uderzenie Saunders.
36. min - Zagranie do Glenna przed bramkę, ten mocno przymierzył, ale pewnie interweniował Polak.
34. min - GOOOL!!! Marcin Kolusz zdobywa kolejne trafienie dla Podhala Nowy Targ. Tym razem zaskoczył Clarka Saundersa strzałem od zakrystii.
33. min - Czas dla Podhala Nowy Targ.
33. min - GOOOL!!! Łukasz Krzemień zagrał w środek tercji ofensywnej do Oriechina, ten z nadgarstka załadował krążka prosto do bramki.
32. min - Wielkiewicz z ostrego kąta, broni to uderzenie Saunders.
31. min - Da Costa do Themara, ten mocno uderzył tuż spod bulika, ale nie dał się zaskoczyć Polak.
31. min - Dwójkowa akcja nowotarżan zatrzymana przez oświęcimską obronę.
29. min - GOOOL!!! Szybka odpowiedź Re-Plast Unii Oświęcim. Sebastian Kowalówka zza bramki podał do Jesse Dudasa, a ten mocnym strzałem zaskoczył Oskara Polaka.
29. min - GOOOL!!! Błąd za oświęcimską bramką, wyłuskał krążek Fabian Kapica i z najbliższej odległości załadował krążek do bramki tuż pod poprzeczkę.
28. min - Themar strzela z okolic bulika, ale mrozi gumę Oskar Polak.
27. min - Bezuska spod linii niebieskiej, broni to uderzenie Polak.
26. min - Wishart mocno z niebieskiej, ale krążek powędrował tuż obok bramki.
25. min - Da Costa przed bramkę do Dziubińskiego, lecz ten nie sięgnął tego krążka.
24. min - Siuty od razu po wygranym buliku dostał podanie i z pierwszego krążka przymierzył w światło bramki, ale pewnie obronił to uderzenie Clarke Saunders.
22. min - Wishart mocno uderzył z niebieskiej i nie pewnie odbija krążek bramkarz gości.
22. min - Themar samotnie pomiędzy bulikami, przymierzył i Polak musiał pewnie interweniować.
21. min - Mrugała z niebieskiej! Obok bramki.

20. min - Krzemień z bliska posłał krążek na bramkę Polaka, lecz ten perfekcyjnie odbił krążek parkanem do boku.
18. min - Glenn samotnie przedarł się do tercji gości, ale nie zdołał zmieścić krążka między parkanem, a słupkiem bramki strzeżonej przez Oskara Polaka.
16. min - Fabian Kapica uderza na bramkę gospodarzy, ale krążek powędrował po kiju Glenna i wylądował za taflą.
15. min - Kontra gospodarzy, Themar w tercji gości, przymierzył spod bulika, ale mrozi gumę Polak.
15. min - Sulka mocno w niebieskiej, ale czujnie Saunders.
13. min - GOOOL!!! Tomasik przymierzył z niebieskiej, a Fabian Kapica przekierował to uderzenie i krążek tuż obok słupka wpadł do oświęcimskiej bramki.
13. min - Themar huknął z niebieskiej! Polak odbija do boku to uderzenie.
12. min - Oświęcimianie mocno atakowani we własnej tercji.
11. min - Wielkiewicz z bólem na twarzy schodzi z tafli za sprawą strzału krążkiem w jego nogę.
10. min - Dudas przymierzył z niebieskiej, ale zamroził gumę Oskar Polak.
9. min - Saunders potknął się za własną bramką, ale na szczęście nie było żadnego rywala obok.
8. min - GOOOL!!! Kolusz pomiędzy parkanami posłał krążek do bramki i zdobył pierwszą bramkę w tym spotkaniu.
7. min - Oriechin przed bramkę do Krzemienia, ten nie zdołał umieścić krążka w bramce gości.
6. min - Skinnars mocno wrzucił krążek pod bramkę Polaka, lecz nikomu nie udało się przekierować tego zagrania.
5. min - Da Costa z bulika! Krążek jednak minął światło bramki.
5. min - Zakotłowało się pod bramką Polaka, ale ostatecznie bramkarzowi Podhala udało się zamrozić krążek.
4. min - Skinnars z najbliższej odległości nie pokonał Polaka.
3. min - Bochnak samotnie pognał do przodu, ale zatrzymany przez oświęcimskich obrońców.
2. min - Bezuska huknął spod bulika, ale pewnie interweniuje Polak.
1. min - Pierwsza akcja gości i słupek od Neupauera.
1. min - Rozpoczynamy pierwsze starcie Polskiej Hokej Ligi 2021/2022 w Oświęcimiu.

#22 Jesse Dudás PO 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Ryan Glenn LO 0 0 0 0 0 -3 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 2 1 1 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Cole MacDonald LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Daniił Oriechin LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Kamil Paszek PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Zackary Phillips PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Victor Rollin Carlsson ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Łukasz Siuty LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0