(+) Bychawski #24, Jaśkiewicz #96, Piotrowicz #32, Przygodzki #11, Rzeszutko #13
14:34 2 min. Patryk Noworyta #55 Uderzanie kijem
21:05 2 min. Teddy Da Costa #77 Zahaczenie
32:25 2 min. Bartłomiej Bychawski #24 Trzymanie przeciwnika
33:33 2 min. Dariusz Wanat #10 Uderzanie kijem
44:01 2 min. Teddy Da Costa #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:55 2 min. Michaił Syrojeżkin #13 Uderzanie kijem
56:32 2 min. Kamil Paszek #96 Atak kijem trzymanym oburącz
59:57 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu
59. min - GOOOL!!! Jarosław Rzeszutko wykorzystuje podanie Martina Przygodzkiego i zdobywa drugą bramkę dla Zagłębia.
56. min - Kozłowski z ostrego kąta! Broni golkiper gospodarzy.
54. min - GOOOL!!! Wishart mocno przymierzył z niebieskiej, Oriechin przekierował to uderzenie i zaskoczył Kotułę.
54. min - Wishart huknął z niebieskiej! Ale w porę zdążył złączyć parkany Kotuła.
53. min - Miłosz Noworyta przymierzył z niebieskiej, ale Kotuła widział to uderzenie i bez większych problemów je obronił.
52. min - Rzeszutko huknął spod bulika, ale obronił Saunders.
50. min - Wanat przedziera się do tercji rywali, ale zatrzymany przez obronę Zagłębia.
49. min - Dudas przed bramkę, ale Phillips nie przekierował tego uderzenia w stronę bramki.
48. min - Da Costa przed bramkarza do Themara, ten odwrócił się, ale nie wpakował krążka do bramki.
47. min - Oriechin na środek do niekrytego Sebastiana Kowalówki, lecz ten był faulowany i oddał precyzyjnego strzału.
47. min - Jaśkiewicz z niebieskiej! Broni Saunders.
46. min - Dwuminutowe wykluczenie dla oświęcimian i szansa dla sosnowiczan.
43. min - GOOOL!!! Błąd Kotuły, niecelnie wybił krążek, który od razu przejął Trandin i momentalnie uderzył i wpakował krążek do bramki.
42. min - Themar wypalił z bulika, lecz strzał powędrował obok bramki.

Koniec II tercji
39. min - GOOOL!!! Dudas pognał do przodu, wypatrzył nadjeżdżającego Dziubińskiego zagrał do niego, a ten wykorzystał dobre zagranie od partnera z drużyny i strzałem obok słupka zaskoczył Kotułę.
39. min - Dudas z bulika! Krążek powędrował nad bramką.
37. min - Wyrównało nam się nieco to spotkanie.
35. min - Kontra gospodarzy, Bezuska pognał do przodu, zagrał do Sebastiana Kowalówki, lecz ten zbyt długo zwlekał i nie oddał strzału na bramkę.
34. min - GOOOL!!! Wishart przymierzył spod bulika i strzałem wprost w okienko zaskoczył sosnowieckiego golkipera.
33. min - Trójkowa akcja oświęcimian zakończona na interwencji Kotuły.
32. min - GOOOL!!! Skinnars zza bramki zagrał do Carlssona, ten wypatrzył po drugiej stronie Da Costę, ten wypalił i wpakował gumę do siatki.
31. min - Blanik huknął spod bulika! Odbija to uderzenie do boku Saunders.
30. min - Wanat między bulika, pociągnął z nadgarstka, ale pewnie interweniuje Kotuła.
29. min - Dwójkowa akcja sosnowiczan zatrzymana przez Dudasa.
28. min - Da Costa huknął z niebieskiej! Kotuła broni, Carlsson próbował jeszcze dobijać, ale nie dał się pokonać golkiper gości.
27. min - Mickiewicz z niebieskiej! Broni Saunders.
27. min - Dziubiński samotnie z prawej strony bramki Kotuły, ale trafił w boczną siatkę bramki.
26. min - Trandin z zerowego kąta! Broni Kotuła.
25. min - Carlsson samotnie! Zmarnował dobrą okazję i z najbliższej odległości nie pokonał Kotuły.
24. min - Rybczik mocno uderzył! Ale trafił jedynie w słupek bramki.
23. min - Mocno zaatakowali sosnowiczanie sowich rywali, bo zdobyciu wyrównującej bramki.
22. min - GOOOL!!! Tomasz Kozłowski strzałem pomiędzy parkanami zdobywa pierwszą bramkę dla Zagłębia Sosnowiec.
21. min - MacDonald z bulika, ale krążek ląduje nad bramką.

Koniec I tercji
19. min - Bernacki przymierzył z bulika! Lecz broni to uderzenie Clarke Saunders.
18. min - Bomba z niebieskiej od Miłosza Noworyty, lecz strzał powędrował obok bramki Kotuły.
17. min - Przygodzki do najeżdżającego na bramkę Bychawskiego, lecz Saunders obronił jego uderzenie.
16. min - Dobrze bronią się oświęcimianie. Sosnowiczanie mają problem z wjechaniem do ich tercji.
15. min - Szansa na wyrównanie dla Zagłębia. Na ławce kar melduje się Patryk Noworyta.
14. min - Mickiewicz samotnie w tercji rywali, ale przeszkadzał mu jeden z oświęcimskich obrońców i nie pozwolił mu na oddanie precyzyjnego strzał€.
13. min - Mickiewicz przymierzył z okolic bulika. Saunders odbija to uderzenie do boku.
13. min - Wishart huknął z niebieskiej i zabrzęczał słupek bramki.
11. min - GOOOL!!! Łukasz Krzemień zagrał do Zacka Phillipsa, ten precyzyjnym strzałem po lodzie obok słupka zaskoczył Marcela Kotułę.
11. min - Przygodzki samotnie w tercji rywali, ale dociskany do bandy przez oświęcimian.
10. min - Oriechin samotnie pognał do przodu, ale blokowany przez sosnowieckich obrońców stracił krążek.
9. min - Dudas z niebieskiej, ale oberwał strzałem w nogę Rybczik.
8. min - Wishart huknął z niebieskiej, lecz obok bramki.
7. min - Przygodzki rozpędza się, wjechał do tercji rywali, oddał strzał w stronę lewego okienka bramki, ale udało się obronić to uderzenie bramkarzowi Unii.
7. min - Dudas z niebieskiej, ale nie udało się Da Coscie trącić krążka i Kotuła mrozi gumę.
6. min - Rozpędzają się goście, ale niecelne wrzucenie na bramkę Saundersa, a ten mrozi to uderzenie.
5. min - Mocny strzał z niebieskiej Patryka Noworyty, ale obok bramki powędrowało to uderzenie.
4. min - Skinnars z ostrego kąta! Odbija krążek Kotuła.
3. min - Sebastian Kowalówka wjeżdża do tercji rywali, ale zatrzymany przez Mickiewicza.
2. min - MacDonald z niebieskiej! Obok bramki.
1. min - Rozpoczynamy pierwszą minutę spotkania pomiędzy Re-Plast Unią Oświęcim a Zagłębiem Sosnowiec.

#22 Jesse Dudás PO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 2 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0