4:3 Lauri Huhdanpää #86 ( Michał Kalinowski #19 ) +/-
12:03 2 min. Michaił Szabanow #44 Zahaczenie
12:03 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
19:58 2 min. Kara tech. dla drużyny Kara mniejsza techniczna
20:19 2 min. Henri Limma #24 Uderzanie kijem
50:51 2 min. Martin Dudaš #2 Trzymanie przeciwnika
53:11 2 min. Erik Němec #14 Przeszkadzanie

60. min - Arrak z bliskiej odległości, ale nie pokonał Pieriewozczikowa.
60. min - Pusta toruńska bramka.
59. min - Czas dla drużyny KH Energii Toruń.
59. min - Kontra gospodarzy, ale niecelne zagranie do kolegi z drużyny i strata krążka.
58. min - Lehtimaki od razu po wygranym wznowieniu przymierzył, ale zamroził gumę bramkarz gospodarzy.
57. min - GOOOL!!! Michał Kalinowski pomiędzy bulikami posłał krążek wprost przed siebie i umieścił krążek w bramce Pieriewozczikowa.
55. min - Lehtimaki uderzył z bulika, ale trafił jedynie w boczną siatkę bramki.
54. min - Dwójkowa kontra gospodarzy, krążek zatańczył na linii bramkowej, ale Szkodienko był blisko tej akcji i zdołał wyekspediować ten krążek z własnej tercji.
54. min - Wykluczenie dla gospodarzy i czas wzięty przez trenera Comarch Cracovii - Rudolfa Rohacka.
53. min - Kapica samotnie w kontrze, ale nie pokonał Moldera.
53. min - Arrak usiłował umieścić krążek w krótki róg bramki, ale zdążył przesunąć się rosyjski bramkarz.
52. min - Skutecznie bronią się krakowianie w tym osłabieniu.
51. min - Huhdanpaa samotnie próbował swojego szczęścia, mocno przymierzył z okolic bulika, ale Pieriewozczikow odbił ten krążek do boku.
49. min - Brynkus dobrze zagrał do Csamango, a ten próbował swojego szczęścia strzałem z bekhendu, ale ostatecznie Molder zamroził krążek.
48. min - Kontra torunian, ale nieczyste zagranie na środek i strata krążka.
47. min - Zagranie torunianina do przodu, ale dobrze Ignatowicz blokował Szabanowa i ten nie zdołał dojść do krążka.
45. min - GOOOL!!! Robert Arrak próbował swojego szczęścia z najbliższej odległości i przy dobitce pozostawił Pieriewozczikowa bez szans i wpakował gumę wprost do bramki tuż nad parkanem rosyjskiego bramkarza.
45. min - Lehtimaki mocno przymierzył z bulika, ale mrozi gumę rosyjski bramkarz.
44. min - Kontra gospodarzy zatrzymana przez obrońców stalowych pierników.
43. min - Niezbyt dokładna gra obu ekip w ostatnich minutach.
41. min - GOOOL!!! Nemec zagrał przed bulik do Ignatowicza, ten huknął z pierwszego krążka i strzałem w okienko zaskoczył fińskiego bramkarza gości.
41. min - Mocny strzał z niebieskiej, ale powędrował obok bramki Pieriewozczikowa.

40. min - Nemec dwukrotnie z bliskiej odległości próbował pokonać Moldera, ale fiński golkiper nie dał się pokonać.
40. min - Nemec nie wykorzystał rzutu karnego i wciąż widnieje wynik 3:1.
40. min - Kontra Brynkusa, ale ten faulowany i będziemy mieli rzut karny.
39. min - Syty samotnie pognał do przodu, wjechał za bramkę Pieriewozczikowa i próbował go zaskoczyć strzałem od zakrystii, ale nie wpakował gumy do siatki.
38. min - Kontra gości Huhdanpää zagrał do Szabanowa, lecz ten był blokowany przez krakowskiego obrońcę i stracił gumę w tercji rywali.
37. min - Kapica samotnie starał się rozegrać krążek w tercji gości, ale torunianie przejęli ten krążek.
36. min - Torunianie mocno przycisnęli swoich rywali w ich tercji, a krakowianie wyekspediowali gumę z własnej tercji i będziemy mieli uwolnienie.
35. min - Widać, że torunianie mocno natchnięci tą bramką. Zdecydowanie częściej goszczą w tercji rywali, niż miało to miejsce do tej pory.
34. min - Kontra Szabanowa, uciekł Saurowi, ale nie pokonał golkipera gospodarzy.
33. min - GOOOL!!! Samotny rajd Kamila Kalinowskiego, wymanewrował obronę Comarch Cracovii i strzałem w samo okienko zaskoczył rosyjskiego bramkarza i dał sygnał, że torunianie nie odpuszczą tego meczu.
32. min - Dobrze bronią to osłabienie torunianie.
31. min - Gula mocno pociągnął z niebieskiej, ale Molder nie był zasłonięty i ze stoickim spokojem zamroził ten krążek.
31. min - Kapica przedziera się przez toruńską obronę, ale ostatecznie zgubił krążek i nie ma oddanego strzału w stronę toruńskiej bramki.
30. min - Niecelne wybicie krążka z własnej tercji przez zawodnika Energii Toruń. Przechwycił to zagranie Kamiński, ale nie pokonał golkipera gości.
29. min - Shirley próbował wpakować krążek do siatki od zakrystii, ale nie dał się zaskoczyć fiński bramkarz.
28. min - Jacenko z bliska, próbował jeszcze dobijać ten krążek, ale pewnie broni Molder.
28. min - Kontra gospodarzy, ale niecelne zagranie do Nemca przechwycone przez toruńskich napastników.
27. min - Arrak pociągnął z ostrego kąta! Broni Pieriewozczikow.
26. min - Kontra gości, ale Limma uderzył tuż nad krakowską bramką.
25. min - Pieriewozczikow wraca na taflę i melduje się w bramce gospodarzy.
24. min - Kontra torunian, Szabanow pognał do przodu, ale Pieriewozczikow zatrzymał jego uderzenie.
23. min - Pieriewozczikow ma problemy ze sprzętem i Zabolotny melduje się w krakowskiej bramce.
22. min - Torunianie nie zdołali wykorzystać przewagi jednego zawodnika.
21. min - Dobrze bronią się krakowianie w tym osłabieniu.

20. min - Nemec mocno pociągnął z bulika, ale broni Molder!
19. min - Torunianie zdecydowanie ruszyli do ataku, ale nie oddają celnych strzałów w kierunku rosyjskiego bramkarza gospodarzy.
18. min - Kontra torunian zatrzymana na parkanie Pieriewozczikowa.
16. min - GOOOL!!! Spora liczba strzałów w kierunku Moldera, ten uwija się w bramce, ale przy którejś dobitce z rzędu w końcu nie zatrzymał uderzenie i krążek wpadł do toruńskiej bramki.
16. min - Csamango do Kamińskiego, ten oddał strzał na bramkę Moldera, ale sędzia liniowy odgwizdał spalonego na linii niebieskiej.
15. min - Woroszyło w samotnej kontrze, uderzył z okolic bulika, ale odbił to uderzenie Conrad Molder.
14.min - Sędziowie główni uznają to trafienie. Bramka została ruszona po zdobyciu bramki przez krakowian.
14. min - Będziemy mieli analizę wideo tego trafienia.
14. min - GOOOL!!! Bodrow z najbliższej odległości przy sporym zamieszaniu pod toruńską bramką wyłuskał krążek i załadował go wprost pod poprzeczkę.
13. min - Gula przed bramkę do Saura, ten od razu strzelił w stronę Moldera, ale ten obronił ten uderzenie.
13. min - Podwójne wykluczenie dla zawodników KH Energii Toruń i szansa na podwyższenie prowadzenia dla Comarch Cracovii.
11. min - GOOOL!!! Szkodienko stracił krążek we własnej tercji, Shirley przejął krążek, zagrał do najeżdżającego Ignatowicza, a ten huknął z pierwszego krążka i wpakował gumę do siatki.
9. min - Syty mocno przymierzył z bliska, próbował jeszcze dobijać ten krążek, ale rosyjski bramkarz wciąż pozostaje z czystym kontem w tym spotkaniu.
8. min - Spora liczba strzałów na krakowską bramkę.
7. min - Kogut mocno przymierzył pomiędzy bulikami, ale broni to uderzenie parkanem Pieriewozczikow.
5. min - Arrak w kontrze, usiłował się zagrać krążek na środek tercji rywali, ale strzał został przecięty przez krakowskich obrońców.
4. min - Kogut wypalił z bulika, ale nie dał się zaskoczyć Pieriewozczikow.
3. min - Kapica zagrał przed bramkę, ale Bodrow był blokowany i nie oddał precyzyjnego strzału.
2. min - Jaworski huknął z okolic linii niebieskiej, ale ponownie skutecznie interweniuje golkiper gospodarzy.
1. min - Kozłow przymierzył z niebieskiej, ale zamroził gumę Pieriewozczikow.