4:3 Bartłomiej Jeziorski #91 ( Alexander Szczechura #8, Jason Seed #27 ) +/-
03:26 2 min. Michał Kotlorz #87 Przeszkadzanie
06:38 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:25 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
34:31 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Zahaczenie
42:03 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Przeszkadzanie

Koniec spotkania.

-60 min.- czas dla trenera Płachty. Ostatnie 16 sekund meczu. Jeziorski nie potrafił strzelić do "pustaka", ale pierwsza porażka katowiczan stała się faktem.
-58 min.- solowa akcja Mroczkowskiego, objechał bramkę ale nie zdołał pokonać Murraya. W odpowiedzi strzał gości ląduje na kasku "Lewara". Trener katowiczan wykorzystał przerwę w grze i ściągnął Murraya do boksu!!!!
-56 min.- świetna akcja pierwszej formacji GieKSy. Pasiut z Wronką wymanewrowali obronę, ale Lewartowski wyczuł ich zamiary i nie dał się pokonać.
-55 min.- przed szansą stanął Monto, ale obrońca zablokował strzał katowiczanina
- 52 min.- wycieczka Murraya za bramkę omal nie zakończyła się stratą bramki
-48 min.- oglądamy hokej w najlepszym wydaniu! Mecz godny miana hitu kolejki! Wynik cały czas na styku, żadna z ekip nie osiągnęła wyraźnej przewagi! Na przemian Murray i Lewartowski wykazują się nieprzeciętnym kunsztem!
-43 min.- GOOOOOOOL!!! Remis trwał raptem 45 sekund!!! Na listę strzelców wpisuje się Szczechura!!!
-43 min.- za przeszkadzanie ukarany Bepierszcz
-42 min.- GOOOOOOL!!!! Eriksson sprytnym strzałem nad leżącym Lewartowskim dobija strzał Lehtonena!!!
-41 min.- początek III tercji

-39 min.- trwa ofensywa tyszan! Murray zwija się jak w ukropie, ale na razie dobrze sobie radzi. Trudno mieć do niego pretensje o stracone gole.
-37 min.- GOOOOOOOL!!! Smirnow precyzyjnym strzałem przy słupku spuentował udaną przewagę gospodarzy!!!
-35 min.- Szczechura, Jeziorski i Cichy nie znaleźli sposobu na defensywę gości.
-35 min.- na ławkę za zahaczanie poszedł Pasiut.
-33 min.- GOOOOOOL!!!! Monto sprytnym strzałem między parkanami dobija potężny strzał z niebieskiej Lehtonena i znów mamy remis!!!!
-32 min.- błąd tyszan przy zmianie skutkuje karą techniczną dla gospodarzy. GieKSa w przewadze.
-31 min.- Dwukrotnie próbował Hudson - najpierw atomowy strzał z niebieskiej, później strzał z bliska, ale Lewartowski dwukrotnie dał sobie radę
-30 min.- Wróbel zza bramki do Szczechury, Murray odbija gumę! W odpowiedzi w bramce tyszan znalazło się trzech graczy, ale nie krążek.
-27 min.- GOOOOOOL!!!! Szczechura wyłożył krążek Cichemu i ten z bulika wpakował krążek do bramki katowiczan!!!
-26 min.- zamieszanie pod bramką Murraya! Najpierw Jeziorski, a później Gościński z najbliższej odleglości nie zdołali pokonać "Jaśka"!
-24 min.- spadło nieco tempo spotkania, jakby obydwa zespoły nabierały sił i szykowały się do ponownego natarcia.
-21 min.- ależ przycisnęli tyszanie!!! Próbowali Fieofanow i Smirnow, ale nie znaleźli sposobu na Murraya, któremu w sukurs przyszło "aluminium"! Z kolei "Lewar" kapitalnie powstrzymał szarżującego Erikssona!!! Robi się prawdziwa wojna na tafli!!!
-21 min.- Seed z niebieskiej, ale wprost w Murraya
-21 min.- rozpoczynamy II odsłonę

-20 min.- świetna okazja tyszan!!! Weszli 2 na 1 do tercji gości, Gościński mógł podawać ale wolał sam kończyć akcję strzałem. Tym razem podjął błędną decyzję.
-20 min.- solowa akcja Pasiuta, jednak krążek po kiju obrońcy poleciał nad poprzeczką.
-18 min.- Tyszanie idą za ciosem!!! Próbował Smirnow, ale Murray nie dał się pokonać.
-17 min.- GOOOOOOL!!!! Jeziorski strzałem po lodzie w długi róg zaskoczył zasłoniętego Murraya i mamy remis!!!!
-15 min.- Wronka próbował zaskoczyć Lewartowskiego strzałem z bulika, górą bramkarz gospodarzy.
-13 min.- Cichy z bulika, ale wprost w Murraya.
-10 min.- ładny solowy rajd Gruźli, jednak strzał taki sobie.
- 9 min.- obydwa zespoły w komplecie. Goście wybronili osłabienie.
- 8 min.- zakotłowało się pod bramką gości! Strzelał z najbliższej odległości Mroczkowski, ale Murray nie dał się zaskoczyć! Ponowna próba Cichego i "Jasiek Murarz" znowu na posterunku!
-7 min.- tym razem w przewadze zagrają tyszanie. Karę odsiaduje Rompkowski.
-5 min.- warto nadmienić, że to trafienie katowiczan w przewadze, a ten element hokejowego rzemiosła w ostatnim spotkaniu mocno szwankował!
-5 min.- GOOOOOL!!!! Kapitalne uderzenie Hudsona "pod ladę" spomiędzy bulików i mamy otwarcie wyniku!!!
-4 min.- pierwsze wykluczenie, na ławce Michał Kotlorz
-3 min.- lepiej weszli w mecz Trójkolorowi, ale GieKSa powoli dochodzi do głosu
-1 min.- ależ okazja przed gospodarzami!!! Najpierw strzał z bulika, potem dobitka, ale Murray znakomicie broni!
Witamy ze Stadionu Zimowego w Tychach i zapraszamy na spotkanie GKS Tychy z GKS Katowice.