18:55 2 min. Jegor Rożkow #43 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:55 2 min. Aleksandr Szkrabow #12 Atak kijem trzymanym oburącz
34:56 2 min. Aleksandr Rodionow #2 Trzymanie przeciwnika
38:33 2 min. Bartosz Fraszko #10 Ostrość
38:33 2 min. Aleksandr Jakimienko #98 Ostrość
38:33 2 min. Aleksandr Szkrabow #12 Ostrość
40:43 2 min. Kamil Kalinowski #10 Zahaczenie
46:10 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Atak kijem trzymanym oburącz
53:50 2 min. Jakub Wanacki #5 Spowodowanie upadku przeciwnika

60 min - koniec meczu.
56 min - GOOOLLL 4:1. równo z końcem kary dla katowickiego obrońcy, goście zdobywają pierwszą bramkę. Autorem Michał Kalinowski
54 min - kara dla Wanackiego, chwilę później gospodarze byli blisko zdobycia gola w osłabieniu
51 min - Hudson huknął spod niebieskiej i zdobył 4 bramkę dla Katowic. Studziński bez szans
49 min - gospodarze w komplecie
47 min - zamieszanie pod katowicką bramką, ale "guma" jakoś nie może przekroczyć linii bramkowej. Pierwsze wykluczenie dla gospodarzy. Bepierszcz - 2 min atak kijem trzymanym oburącz
44 min Huhdanpaa wjechał mędzy dwóch obrońców, i próbował pokonać Murraya
43 min - kolejne osłabienie wybronione przez gości
41 min - rozpoczynamy 3 tercję meczu. Kara dla Kamil Kalinowskiego za zahaczanie. W między czasie zakończyły się kary poza zegarowe

40 min - koniec 2 tercji meczu
40 min -GOOOLLLL 3:0 dla gospodarzy. Strzelcem bramki Eriksson
39 min - Arrak próbował zaskoczyć Murraya wpychając krążek zza bramki, jednak czujnie w bramce bramkarz gospodarzy. Po tej interwencji była przepychanka za katowicką bramką. Trwa narada sędziów. Mamy obustronne wykluczenie. Kary poza zegarowe. Z każdej drużyny odpoczywa po 2 zawodników
37 min = Fraszko.... prosto w bramkarza. 15 sekund do końca kary
35 min - kara dla gości Rodionow - 2 min za trzymanie
34 min - akcja przyjezdnych 2 na 1, jednak "guma" przelatuje gdzieś pod nogami Szkrabau, który był metr przed pustą bramką GieKSy
33 min - tym razem bez spalonego, Szkodienko oko w oko z Murrayem, górą amerykański golkiper
32 min - Huhdanpaa znalazł się w sytuacji sam na sam z Murrayem, jednak akcję przerwali sędziowie, syganlizując spalonego drużyny gości
31 min - błąd Studzińskiego, który podał krążek prosto na kij Pasiuta. Na szczęście goście zdążyli w porę wrócić i zażegnać niebezpieczeństwo
29 min - Rozkow strzałem z koła bulikowego próbował zdobyć gola kontaktowego
27 min- najpierw strzałem z niebieskiej Jaworski próbował pokonać Murrya, w odpowiedzi Jakimienko obsłużył dobrym podaniem Fraszkę, który strzałem z backhandu próbował pokonać Studzińskiego po raz trzeci
26 min - gospodarze skupili się na obronie, raz po raz groźnie atakując, natomiast goście zaczęli częściej gościć w tercji katowiczan. Wynik ustalony po pierwszej tercji
23 min - Syty próbował pokonać Murraya, jednak katowicki bramkarz na posterunku
21 - min - goście w pełnym składzie
21 min - zaczamy drugą tercję.

20 min - koniec pierwszej tercji. Drugą tercję torunianie będą się jeszcze bronić przez 55 sekund w 3
19 min - dwie kary mniejsze, dla gosci. Gospodarze przez 2 minuty zagrają 5 na 3
18 min - obraz gry się nie zmienia. GieKSa ciągle w ataku, a goście próbują szukać okazji w kontrach. Sygnalizowna kara dla gości
13 min - Cóż za gol kapitana GieKSy, pociągnął z nadgarstka pod poprzeczkę. Studziński bez szans
11 min - Wronka.... słupek ratuje gości od utraty 2 bramki
10 min - GOOOOLLLL gospodarze obejmują prowadzenie za sprawą Erikssona
10 min najpierw mały pojedynek zapaśniczy Krężołka z Lehtimamim, jedank sędziowie pozwolili grać dalej. Chwilę póżniej zamieszanie pod bramką Studzińskiego
7 min - Murray po raz pierwszy w tym meczu zmuszony do interwencji
6 min - ponownie próbował Wanacki, jednak jego został zablokowany przez obrońców
5 min - Pasiuuut... nad poprzeczką. Cały czas gra toczy się w tercji gości
4 min - Wanacki z niebieskiej, prosto w toruńskiego bramkarza
3 min - Bepierszcz twardym, ale zgdnym z przepisami przy bandzie zablokował Zielińskiego, a później oddał pierwszy celny strzał na bramkę Studzińskiego
1 min - katowiczanie zamknęli przyjezdnych we własnej tercji, jednak nie zdołali oddać strzału
1 min - Zaczynamy sotkanie, pierwwszy krążek dla gości

Za około 10 minut rozpocznie się spotkanie na szczycie tabeli pomiędzy GKS-em Katowice, a KH Energą Toruń. Katowiczanie po raz pierwszy w tym sezonie zagrają przed własną publicznością

#2 Carl Hudson LO 1 0 0 0 1 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Aleksandr Jakimienko PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#70 Conrad Mölder B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 4 4.00 39 0 0 39 0 0 89.74 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#43 Jegor Rożkow ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Bartosz Skólmowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Mikałaj Syty ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jegor Szkodienko LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0