0:2 (0:1, 0:1, 0:0) Zakończony
2021-10-12
18:00
I runda / 9. kolejka
0:1 Christian Mroczkowski #9 ( Alexander Szczechura #8, Bartłomiej Jeziorski #91 ) +/-
54:02 2 min. Maciej Sulka #76 Trzymanie przeciwnika

60. min - Tyszanie ofiarnie walczą o krążek w tercji Podhala.
59. min - Cichy za siebie do Mroczkowskiego, ten trafił jednak prosto w bramkarza.
58. min - Mrugała z niebieskiej po lodzie, ale w porę złączył parkany Lewartowski.
58. min - Rozpędza się Galant, ale zatrzymany przez nowotarską obronę.
57. min - Marzec przed bramkarzem! Broni Bizub.
56. min - Pociecha z niebieskiej, ale krążek po rykoszecie wylądował poza taflą.
56. min - Cichy z bulika! Słupek zadźwięczał na lodowisku w Nowym Targu.
55. min - Szczechura do Cichego, ten z bulika przymierzył, lecz nie trafił celnie w bramkę.
55. min - Mroczkowski przed bramkę, ale nikt nie zdołał zmienić toru lotu krążka i wpakować go do bramki.
54. min - Galant za bramkę do Jeziorskiego, ale ten był nie zgodnie z przepisami blokowany i będziemy mieli kolejne wykluczenie dla drużyny z Nowego Targu.
54. min - Mrugała niecelnie wyekspediował gumę z własnej tercji i tyszanie przejęli gumę.
53. min - Szlembarski wpadł na własną bramkę, przewrócił ją i "zamknął" Bizuba we własnej bramce.
52. min - Kotlorz wywalczył gumę w neutralnej tercji, ale chwilę później Szlembarski odebrał mu krążęk.
51. min - Tyszanie powalczyli o krążek w nowotarskiej tercji, ale nie zdołali oddać precyzyjnego strzału na bramkę Bizuba.
50. min - Bondaruk ambitnie walczy o krążek w tyskiej tercji.
49. min - Słowakiewicz przed Lewartowskim! Nie zdołał jednak umieścić krążka w bramce.
48. min - Mroczkowski z bulika szukał okienka bramki, ale strzał minimalnie minął nowotarską bramkę.
47. min - Jeziorski w tercji ofensywnej niecelnie do Gościńskiego i stracili posiadanie krążka.
46. min - Sierguszkin samotnie pognał do przodu, ale nie wymanewrował Bizuba.
46. min - Biro z niebieskiej, ale trafiony nowotarski zawodnik i przerwana akcja.
46. min - Fieofanow z bliska, ale strzał minął światło bramki.
45. min - Ofiarna walka o krążek obu ekip za bramką Lewartowskiego.
44. min - Mroczkowski powalczył o gumę w tercji ofensywnej, lecz bez pozytywnych rezultatów.
43. min - Gościński do Jeziorskiego, ten przymierzył z bulika, lecz niecelnie.
42. min - Tomasik do Kolusza, ale ten niecelnie przymierzył.
42. min - Majoch z niebieskiej! Lewartowski odbija to uderzenie do przodu.
41. min - Kolusz pomiędzy bulikami, ale dobrze broni Lewartowski.
41. min - Tyszanie zamknięci we własnej tercji, ale po 30 sekundach udało im się wyekspediować gumę.

40. min - Błąd Bondaruka, Sierguszkin wywalczył gumę, ale nie zdołał oddać precyzyjnego strzału.
39. min - Bomba Sulki spod bulika zatrzymany przez tyskiego bramkarza.
39. min - Bondaruk z bliska! Broni Lewartowski.
38. min - Galant odesłany na ławkę kar na 4 minuty.
38. min - Słowakiewicz pognał do przodu, usiłował podać na drugą stronę do Saroki, ale zatrzymane to zagranie przez tyskiego obrońcę.
37. min - Nowotarżanie zamknięci we własnej tercji.
36. min - Szurowski huknął z niebieskiej, ale ze stoickim spokojem mrozi tę gumę Lewartowski.
36. min - Jeziorski wywalczył gumę, samotnie pognał do przodu, ale nie zdołał wymanewrować Bizuba.
36. min - Kolejne wykluczenie w tym spotkaniu. Tym razem na ławce kar melduje się Radosław Galant.
35. min - GOOOL!!! Seed mocno pociągnął z nadgarstka spod niebieskiej, Mroczkowski zdołał zmienić tor lotu krążka i umieścił gumę pod parkanami Bizuba.
34. min - Mroczkowski niecelnie na niebieską do Cichego i tyszanie sami się "wyrzucili" z tercji Podhala.
34. min - Bondaruk samotnie wjechał do tercji rywala, zaczekał na kolegów z drużyny, ale Sierguszkin odebrał mu krążek.
33. min - Bochnak wywalczył gumę w tercji rywala wraz z Saroką, ale nie pokonali dobrze dziś dysponowanego bramkarza drużyny przyjezdnej.
32. min - Rozpędzają się tyszanie. Mroczkowski pociągnął z bekhendu, lecz niecelny ten strzał.
32. min - Kolusz nie zdołał wymanewrować Lewartowskiego w tym rzucie karnym i wciąż mamy wynik 0:1.
32. min - Kolusz sam przed Lewartowskim, ale faulowany przez Birę i mamy rzut karny!
31. min - Gościński atakuje wyprowadzającego ofensywną akcję Bondaruka, ale ten zagrywa do niekrytego partnera z drużyny. Mimo to ostatecznie nowotarżanie tracą krążek.
31. min - Małe zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale Bizub szczęśliwie wychodzi z tego starcia.
31. min - Jeziorski samotnie z ostrego kąta, ale ruszona nowotarska bramka i mamy przerwaną akcję.
30. min - Kolusz samotnie w tercji rywala, ale zatrzymany przez tyską obronę.
29. min - Fieofanow sprzed bramki, ale krążek powędrował po kiju jednego z zawodników i wylądował poza taflą.
29. min - Sierguszkin samotnie pognał do przodu, wyszedł niemalże na czystą sytuację sam na sam, ale faulowany przez nowotarskiego zawodnika.
28. min - Cichy objechał nowotarską bramkę, złożył się do strzału, ale skutecznie interweniował golkiper gospodarzy.
27. min - Mrugała wywalczył krążek we własnej tercji i desperacko wyekspediował gumę z tercji obronnej.
26. min - Słowakiewicz napędza akcje gospodarzy, ale samotnie zakończył tę akcję niecelnym strzałem.
26. min - Kotlorz z niebieskiej i na raty mrozi gumę Bizub.
25. min - Bryniczka popisał się dobrym strzałem pomiędzy bulikami, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Lewartowski, który wyłapał krążek zmierzający w okienko własnej bramki.
25. min - Mroczkowski pognał do przodu, lecz nowotarżanie przejęli gumę i momentalnie wyekspediowali ją z własnej tercji.
24. min - Najeżdżający na bramkę Marzec huknął z niebieskiej, lecz minimalnie obok bramki.
23. min - Kamieniecki z niebieskiej, lecz znacząco niecelnie.
23. min - Galant wypalił z bulika, lecz nie pokonał nowotarskiego golkipera.
23. min - Słowakiewicz walczy o gumę za tyską bramką. Ostatecznie to tyszanie wyłuskali gumę.
22. min - Kotlorz z bulika! Bizub pewnie interweniuje.
21. min - Bartłomiej Wsół do Majocha, lecz jego strzał powędrował po kiju przeciwnika i wylądował za nowotarską taflą.
21. min - Kolusz z ostrego kąta! Broni Lewartowski.

20. min - Nowotarżanie starają się o wyrównanie w I tercji.
19. min - Gościński do Marca, lecz niedokładnie i tyszanie stracili posiadanie krążka.
18. min - GOOOL!!! Szczechura na drugą stronę do niekrytego Mroczkowskiego, a ten do niemalże pustej bramki wpakował gumę do siatki.
17. min - Wymiana podań przez tyskich zawodników tercji Podhala, lecz przerwana akcja przez głównego sędziego, ponieważ był spalony w polu bramkowym.
17. min - Saroka samotnie, ofiarnie walczy o gumę za bramką Lewartowskiego.
17. min - Ubowski z bulika! Ponownie strzał powędrował wprost w parkan Bizuba.
16. min - Marzec z ostrego kąta, lecz trafił w parkany Bizuba.
15. min - Galant z bulika zagrał do partnera na drugą stronę, ale Bryniczka przeczytał to podanie i przeciął je bez najmniejszego problemu.
14. min - Sierguszkin zza bramki do Fieofanowa, lecz ten zablokowany przez nowotarskiego zawodnika.
13. min - Tym razem Pociecha próbował swojego szczęścia z niebieskiej, lecz wciąż nieskutecznie.
13. min - Biro z ostrego kąta, ale Bizub bez problemów łapie krążek wprost do rękawicy.
12. min - Cichy huknął z niebieskiej, ale trafił w Tomasika.
12. min - Jeziorski mocno przymierzył z bulika, ale wprost w golkipera gospodarzy.
11. min - Fieofanow z najbliższej odległości nie pokonał Bizuba.
10. min - Szczechura próbował samotnie przedrzeć się do tercji Podhala, lecz faulowany przez Majocha i będziemy mieli pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu.
10. min - Rozpędza się Cichy, uderzył spod linii niebieskiej, ale nad nowotarską bramką.
9. min - Seed mocno z bulika, lecz niecelnie.
8. min - Słowakiewicz i Worwa powalczyli o krążek w tercji rywala, ale na niewiele się to zdało.
7. min - Cichy samotnie pognał do przodu, mocno wypalił pomiędzy bulikami, ale Bizub ze stoickim spokojem mrozi gumę.
6. min - Seed przedziera się do tercji gospodarzy, ale zatrzymana akcja przez zawodników Podhala.
5. min - Bartłomiej Wsół w sytuacji sam na sam, ale zdążył wrócić obrońca Tychów i zablokował napastnika gospodarzy.
5. min - Galant z bliska! Bizub wciąż niepokonany.
4. min - Zmiana formacji w obu drużynach. Bryniczka wyprowadza akcję gości, ale skutecznie zatrzymali ją obrońcy GKS-u Tychy.
3. min - Szczechura pomiędzy bulikami! Broni Bizub.
3. min - Kontra gości, lecz w ostatecznej fazie strzał zablokował Lewartowski.
2. min - Fieofanow z niebieskiej, ale czujnie Bizub.
1. min - Kotlorz do przodu, lecz po kiju Szurowskiego i krążek wylądował poza taflą.
Obie drużyny znajdują się już na tafli i już za moment rozpoczniemy zaległe spotkanie 9 kolejki PHL.

#11 Łukasz Siuty LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0