30:21 2 min. Aleksandr Wasiljew #40 Rzucenie na bandę
33:27 2 min. Łukasz Kamiński #8 Opóźnianie gry
36:28 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
50:44 2 min. Michaił Syrojeżkin #13 Ostrość
50:44 5 min. Michaił Syrojeżkin #13 Atak w okolice głowy lub szyi
50:44 20 min. Michaił Syrojeżkin #13 Kara meczu za niesportowe zachowanie
53:37 2 min. Mateusz Bezwiński #81 Przeszkadzanie
53:37 2 min. Martin Dudaš #2 Ostrość
53:37 2 min. Oskar Jaśkiewicz #96 Ostrość

Koniec meczu
60. min - Nemec huknął z bulika, ale Czernik broni to uderzenie.
60. min - Dużo emocji w końcówce na Stadionie Zimowym w Sosnowcu.
60. min - Czas dla drużyny Zagłębia Sosnowiec.
60. min - Zamieszanie pod bramką Czernika.
59. min - Czas dla drużyny Comarch Cracovii.
59. min - GOOOL!!!! Przygodzki pociągnął z niebieskiej, a Rzeszutko, który stał przez Pieriewozczikow zmienił tor lotu krążka i przekierował to uderzenie wprost do krakowskiej bramki.
59. min - Wasiljew samotnie najeżdżał na bramkę Pieriewozczikowa, ale uderzył niecelnie.
59. min - Dubinin pomiędzy bulikami, ale niecelnie.
57. min - Kamiński z kontrą, ale zatrzymany przez obronę Sosnowca.
56. min - Woroszyło w sytuacji sam na sam, ale nie pokonał bramkarza Zagłębia.
55. min - Bychawski przed bramkę, ale Rzeszutko nieczysto trafił w krążek.
54. min - Kinunnen z niebieskiej! Broni Czernik.
51. min - Tym razem zakotłowało się pod bramką strzeżoną przez Pieriewozczikowa. Będziemy mieli kolejne wykluczenia.
51. min - Zagranie przed bramkę do Wasiljewa, lecz ten niecelnie uderzył i nie umieścić krążka w bramce.
50. min - Ogromne zamieszanie pod bramką Czernika, ale nikomu nie udało się wpakować krążka do bramki.
48. min - Nikiforow z bulika, ale broni Pieriewozczikow.
46. min - GOOOL!!! Wasiljew wygrał wznowienie pod krakowską bramką, zagrał do tyłu do Nikiforowa, a ten huknął i umieścić krążek w okienku bramki Pieriewozczikowa.
46. min - Augustyniak z kontrą, ale z najbliższej odległości nie pokonał golkipera gospodarzy.
45. min - Sosnowiczanie założyli zamek w tercji rywala.
43. min - Bodrow przez bramką sosnowiczan, ale uciekł mu krążek i nie oddał strzału w stronę Czernika.
42. min - Bychawski z bulika! Mrozi to uderzenie Rosjanin w barwach pasów.
41. min - Wasiljew przed bramkę, ale nie sięgnął tego krążka Nikiforow.

Koniec II tercji
40. min - Nahunko z bliska! Broni Pieriewozczikow.
38. min - Przygodzki mocno pociągnął z bulika, lecz niecelnie.
37. min - Nadmierna liczba graczy gości na lodzie i będzie kolejne wykluczenie dla pasów.
36. min - Wasiljew z ostrego kąta! Broni Pieriewozczikow.
35. min - Sosnowiczanie nie są w stanie oddać celnego strzału w tej przewadze.
34. min - Zakotłowało się pod sosnowiecką bramką i będą wykluczenia.
33. min - Wasiljew w kontrze, ale zatrzymany przez krakowską obronę.
32. min - Dobrze bronią się sosnowiczanie.
31. min - Wasiljew mocno wkomponował do bandy Csamange i będziemy mieli wykluczenie dla gospodarzy.
30. min - GOOOL!!!! Sędzia główny uznaje trafienie Nemca, który po sporym zamieszaniu pod bramką Czernika umiejscowił krążek w siatce.
30. min - Wideo weryfikacja trafienia Nemca.
29. min - Muller mocno pociągnął spod bulika, ale dobrze interweniował w tej sytuacji Czernik.
28. min - Rzeszutko z najbliższej odległości! Dobrze spisał się w bramce Pieriewozczikow.
27. min - Kapica mocno przymierzył z bulika, ale broni Czernik.
26. min - Muller z kontrą, ale Czernik popisał się dobrą interwencją i zamroził krążek.
25. min - Bezwiński próbował zaskoczyć Czernika z bliskiej odległości, ale krążek skakał po lodzie i zawodnik Cracovii nie mógł oddać celnego strzału.
24. min - Nemec mocno spod niebieskiej! Krążek tuż nad sosnowiecką bramką.
23. min - Kozłowski usiłował wstrzelić krążek na bramkę z linii niebieskiej, ale to zagranie wylądowało na łyżwie jednego z hokeistów Comarch Cracovii.
21. min - Wasiljew z bliska! Krążek powędrował nad bramką.

Koniec I tercji
20. min - Jacenko z najbliższej odległości niemalże do pustej bramki trafia z słupek!
18. min - Nemec z ostrego kąta! Pewnie Czernik.
18. min - Dudas mocno przydymił z bulika, ale obronił to Czernik.
17. min - GOOOL!!!! Lundvald wymanewrował krakowską obronę, oddał mocny strzał nad lewym parkanem Pieriewozczikowa i wpakował krążek do siatki.
16. min - Duża liczba strzałów na bramkę Czernika, ale żaden nie okazał się na tyle skuteczny, żeby podwyższył prowadzenie gości.
16. min - Martin Dudas już na tafli.
15. min - Przygodzki samotnie z bulika! Odbija krążek do boku Pieriewozczikow.
14. min - Skutecznie bronią się goście w tym osłabieniu. Nie pozwalają gospodarzom oddawać zbyt wielu strzałów.
13. min - Czernik w boksie. Będziemy mieli pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu.
11. min - Csamango samotnie z bulika, ale Czernik ze sporym szczęściem obronił to uderzenie.
10. min - Przecięte podanie pasów we własnej tercji przez Kozłowskiego. Ten od razu po odzyskaniu krążka wypalił, ale nie zdołał pokonać dobrze dziś dysponowanego Rosjanina.
9. min - Znów Przygodzki przy krążku. Tym razem próbował swojego szczęścia strzałem pomiędzy bulikami, ale nie dał się oszukać Pieriewozczikow.
8. min - Przygodzki z niebieskiej! Nie ma bramki dla gospodarzy.
7. min - Kamiński dobrze powalczył o krążek w tercji rywala.
6. min - Naróg uderzył spod niebieskiej, ale bez większego problemu zamroził gumę Pieriewozczikow.
5. min - GOOOL!!! Bezwiński zza bramki do Jacenki, ten z pierwszego krążka przymierzył i strzałem pomiędzy parkanami zaskoczył Czernika.
4. min - Nemec z bulika! Odbija do boku golkiper Zagłębia.
4. min - Saur huknął spod niebieskiej tuż po wygranym wznowieniu, ale nie dał się zaskoczyć bramkarz gospodarzy.
3. min - Strzał na bramkę Zagłębia zatrzymany przez Czernika.
2. min - Bodrow przedarł się do tercji rywala, ale ostatecznie uciekł mu krążek i nie oddał strzału na bramkę Czernika.
2. min - Nahunko przymierzył! Na raty mrozi gumę rosyjski golkiper.
1. min - Przygodzki pomiędzy bulikami! Broni Pieriewozczikow.
1. min - Zagranie do Nikiforowa przed bramkę, ale przecięte to zagranie przez krakowską obronę.

#87 Jakub Blanik PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0