3:2 Artiom Pugołowkin #40 ( Damian Szurowski #44 ) +/-
4:2 Jegor Rożkow #43 ( Michał Zając #61, Dmitrij Kozłow #57 ) +/-
5/5 42:40
32:29 2 min. Mateusz Zieliński #4 Trzymanie przeciwnika
48:49 2 min. Henri Limma #24 Wysoko uniesiony kij
55:15 2 min. Michał Kalinowski #19 Wysoko uniesiony kij

60. min - Szkrabow próbował jeszcze podwyższyć prowadzenie gospodarzy z niebieskiej, ale pewnie mrozi gumę Bizub.
60. min - Karczocha dwukrotnie próbował swojego szczęścia z najbliższej odległości, ale nie dał się pokonać Bizub.
60. min - Majoch z bliska, ale odbija parkanem Molder i krążek mija światło bramki tuż przy słupku.
59. min - Bryniczka z bulika, lecz nieczysto trafił w krążek.
59. min - Sulka z niebieskiej, ale pewnie mrozi gumę fiński golkiper.
58. min - Majoch do Pugołowkina, ten pociągnął z nadgarstka, ale krążek po rykoszecie powędrował ponad toruńską bramką.
57. min - Zdecydowanie za dużo podań, a za mało strzałów w wykonaniu gości.
56. min - Długo holują ten krążek nowotarżanie.
55. min - Bizub zjechał do boksu i będziemy mieli wykluczenie dla torunian.
54. min - Michał Kalinowski na niebieską do Rodionowa, ten mocno przymierzył, ale nie pokonał golkipera gości.
54. min - Torunianie zamknięci we własnej tercji.
53. min - Syty przed bramkę do Limmy, ten jednak nie sięgnął krążka.
52. min - Arrak z ostrego kąta, lecz nie trafił w światło bramki.
50. min - Obiektywnie to torunianie stworzyli większe zagrożenie pod bramką Bizuba niż nowotarżanie pod bramką Moldera w przewadze liczebnej Podhala.
50. min - Kogut powalczył o krążek w tercji Podhala, przejął gumę, ale nieczysto trafił w krążek i nie pokonał Bizuba.
49. min - Arrak pognał do przodu z kontrą, ale nie pokonał Bizuba.
49. min - Wygrane wznowienie torunian w tercji rywala, szybkie zagranie do Sytego, ten mocno huknął, ale trafił jedynie w Bizuba.
47. min - Michał Kalinowski znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale trafił w poprzeczkę bramki Podhala Nowy Targ.
47. min - Kamil Kalinowski w tercji rywala, ale powstrzymany przez nowotarską obronę.
46. min - Rożkow do Dołęgi, ale niedokładnie przyjął krążek.
45. min - Rozpędzają się torunianie, ale Kolusz powstrzymał zapędy gospodarzy.
44. min - Michał Kalinowski samotnie pognał do przodu, ale nie zdołał wymanewrować trzech zawodników Podhala.
44. min - Kolusz mocno przygwoździł do bandy Michała Kalinowskiego za bramką Bizuba.
43. min - GOOOL!!! Sędziowie główni uznają bramkę torunian zdobytą przez Rożkowa, który przy dobitce zastał pustą nowotarską bramkę.
43. min - Rożkow trafił do bramki, ale będziemy mieć analizę wideo.
43. min - Kozłow do Zająca, a ten pomiędzy bulikami przymierzył, lecz niecelnie.
42. min - Zieliński z niebieskiej, lecz niecelnie.
41. min - Rodionow mocno z niebieskiej! Tuż obok bramki.

40. min - Szkrabow rozpędza się, ale uciekł mu krążek i gwizdek sędziego i mamy koniec drugiej tercji.
40. min - Bondaruk do Bryniczki, ten odegrał do partnera z drużyny, lecz Rosjanin nieczysto trafił w krążek i z ostrego kąta nie pokonał Moldera.
39. min - Limma z kontrą przez całą długość tafli, ale w ostatecznej fazie nie umieścił krążka pomiędzy parkanami Bizuba.
39. min - Słowakiewicz niecelnie do Bartłomieja Wsóła i strata krążka w tercji gospodarzy.
38. min - Siuty rozpędza akcje ofensywną gości, ale w ostatecznej fazie zatrzymany przez toruńską obronę.
37. min - Pugołowkin do Bondaruka, lecz nic z tego nie wyniknęło.
36. min - Duża liczba strzałów na bramkę Bizuba, ale czujnie 22-latek.
34. min - GOOOL!!! Molder odbija krążek przed siebie, który trafia w Kozłowa i odbija się od niego i wpada do bramki.
34. min - Tomasik do Szurowksiego, lecz ten nieczysto uderzył i krążek powędrował nad bramką.
33. min - Kolusz mocno z niebieskiej, ale bez większych problemów mrozi gumę Molder.
32. min - Zieliński zatrzymał kontrę gości.
31. min - Dołęga ofiarnie wywalczył krążek w tercji Podhala.
30. min - Limma z niebieskiej, ale dobrze w bramce Bizub.
30. min - Sulka z niebieskiej! Broni Molder.
29. min - Dobry okres gry w wykonaniu nowotarżan.
27. min - Zając za nowotarską bramką, ale ostatecznie traci posiadanie krążka.
27. min - Pugołowkin przed bramkę, ale Bryniczka trafił w golkipera gospodarzy.
26. min - Siuty zatrzymany na bandzie przez Karczochę.
25. min - Majoch samotnie! Broni Molder.
23. min - GOOOL!!!! Conrad Molder nie zdążył przesunąć się w bramce i Bartłomiej Wsół pociągnął z bekhendu i wpakował gumę do pustej siatki.
23. min - Tobiasz Kapica rozpędza się, ale zatrzymany przez obronę KH Energi Toruń.
22. min - Kontra gości. Słowakiewicz próbował swojego szczęścia z ostrego kąta, lecz niecelne zagranie.
22. min - Szabanow z najbliższej odległości! Nie udało mu się jednak pokonać bramkarza gości.
22. min - Huhdanpää zostawił krążek Szabanowi, a ten mocno przymierzył, lecz trafił prosto w Bizuba.
21. min - Błąd Koguta we własnej tercji, ale nie wykorzystał tego Pugołowkin.

20. min - Kozłow przed bramkę, ale nikt nie trącił tego krążka.
19. min - Szabanow za siebie do Arraka, lecz uciekł mu krążek przez co nie zdołał oddać precyzyjnego strzału.
19. min - Szkrabow z niebieskiej! Broni Bizub.
18. min - Jaworski próbował samotnie wyprowadzić akcję, ale niecelnie zagrał do Sytego i krążek wylądował pod rękawicą Bizuba.
17. min - Dołęga próbował samotnie wymanewrować nowotarską obronę, lecz nie udał mu się ten manewr.
16. min - GOOOL!!! Huhdanpää mocno z niebieskiej, ale obronił to uderzenie Bizub, lecz tuż przy bramce znajdował się Arrak, który od razu rzucił się na dobitkę i umieścił krążek w bramce.
16. min - Szabanow mocno z bulika! Broni Bizub.
15. min - Kamil Kalinowski powstrzymał kontrę nowotarżan.
13. min - GOOOL!!!! Ofensywna akcja torunian. Karczocha sprzed niebieskiej dostrzegł po drugiej stronie niekrytego Limme, a ten nie pomylił się i niemalże do pustej bramki załadował krążek tuż pod poprzeczkę.
13. min - Tobiasz Kapica pognał do przodu, ale zatrzymany przez toruńską obronę.
12. min - GOOOL!!!! Kogut zagrał z okolic bulika pomiędzy buliki, tam znalazł się Rodionow i z pierwszego krążka mocno pociągnął i trafił w samo okienko bramki.
11. min - Bondaruk rozpędza się, ale zatrzymany przez Szkrabowa.
10. min - Dobrze bronią się nowotarżanie we własnej tercji.
9. min - Huhdanpää samotnie pognał do przodu, ale nie sprostał czterem zawodnikom Podhala Nowy Targ.
9. min - Fabian Kapica samotnie z okolic bulika, lecz niecelnie.
8. min - Kolusz mocno z niebieskiej, ale nikt nie zmienił toru lotu krążka i strzał powędrował obok bramki.
7. min - Zając rozpędza się, ale wkomponowany do bandy przez Patryka Wsoła.
6. min - Michalski samotnie z bulika! Czujnie golkiper gospodarzy.
6. min - Majoch blokowany w tercji gospodarzy.
5. min - Bondaruk samotnie, ale mocno i niecelnie wypuścił sobie krążek i Molder złapał i zamroził tę gumę.
5. min - Rodionow mocno dociskany do bandy przez Siutego.
4. min - Kontra gości. Siuty samotnie pognał do przodu, ale zatrzymany przez toruńską obronę.
3. min - Nowotarżanie mocno atakowani we własnej tercji.
2. min - Szkrabow zwija się z bólu, ale na szczęście o własnych siłach opuszcza taflę.
1. min - Arrak napędza pierwszą ofensywną akcję gospodarzy.

Już jest! Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2021/22! Zapraszamy do zakupu --- > ZAMÓW JUŻ DZIŚ (KLIKNIJ)

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

#11 Łukasz Siuty LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Marat Soroka LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Maciej Sulka PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Damian Szurowski LO 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Damian Tomasik LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0