2:3 Aleksiej Trandin #87 ( Andrej Themár #88, Victor Rollin Carlsson #15 ) +/-
2:4 Sebastian Kowalówka #12 ( Łukasz Krzemień #44, Patryk Noworyta #55 ) +/-
2:5 Daniił Oriechin #91 ( Aleksiej Trandin #87, Teddy Da Costa #77 ) +/-
(+) Da Costa #77, Oriechin #91, Rollin Carlsson #15, Skinnars #21, Trandin #87
(-) Jaśkiewicz #96, Przygodzki #11, Rzeszutko #13, Syrojeżkin #13
(+1) 5/4 33:00
2:6 Andrej Themár #88 ( Victor Rollin Carlsson #15, Krystian Dziubiński #61 ) +/-
56:00 2 min. Wasilij Jerasow #40 Zahaczenie

59. min - Sebastian Kowalówka zza bramki do Łukasza Krzemienia, lecz ten nie zdołał dobrze opanować krążka.
58. min - Sosnowiczanie nie potrafią na dłużej zagościć w tercji rywala.
57. min - Dobrze bronią się oświęcimianie.
56. min - Sosnowiczanie z przewagą dwóch zawodników.
56. min - Nahunko mocno przymierzył z niebieskiej, lecz niecelnie.
55. min - Sosnowiczanie zamknięci we własnej tercji.
53. min - Oświęcimianie starają się zdobyć dwucyfrówkę w tym spotkaniu.
52. min - Przygodzki w sytuacji sam na sam, ale nie pokonał Płonki.
51. min - Nastąpiła zmiana w oświęcimskiej bramce. Roberta Kowalówkę zastąpił Filip Płonka.
50. min - GOOOL!!!! Carlsson rozpędził się lewą stroną tafli, wypatrzył na środku niekrytego Themara, zagrał do niego gumę, a ten nie pomylił się i zdobył swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu.
50. min - GOOOL!!!! Prusak ambitnie powalczył o gumę za bramką Kotuły, zagrał przed bramkę do Krzemienia, a ten bez chwili namysłu uderzył i zdobył ósmą bramkę dla swojego zespołu.
49. min - Wasiljew z bliska, lecz niecelnie.
48. min - Strzał sosnowiczan z niebieskiej zatrzymany przez R. Kowalówkę.
47. min - Kozłowski z najbliższej odległości próbował wjechać z krążkiem do bramki, ale nie pozwolił mu na to golkiper drużyny przyjezdnej.
46. min - Ambitnie walczą młodzi zawodnicy Unii.
44. min - Prusak z bulika! Broni Kotuła.
42. min - Oriechin pognał do przodu, wyprzedził Mickiewicza, lecz w sytuacji prawie czystej sam na sam nie pokonał Kotuły.
41. min - GOOOL!!! Dziubiński zza bramki do Wanata, a ten szybkim strzałem pokonał nierozgrzanego Kotułę.
41. min - Zmiana w sosnowieckiej bramce. Czernika zastępuje Kotuła.

40. min - GOOOL!!!! Carlsson mocno z niebieskiej, Themar przekierował ten strzał i umieścił gumę w sosnowieckiej bramce.
40. min - Dobre okazje stwarzają sobie oświęcimianie, ale nie mogą oddać precyzyjnego strzału.
39. min - Themar pomiędzy bulikami, ale nie pokonał Czernika.
38. min - Bernacki dopuścił się przewinienia i tym razem to oświęcimianie przez 64 sekundy zagrają w podwójnej przewadze.
38. min - Mickiewicz z kontrą sam na sam, ale nie pokonał oświęcimskiego bramkarza.
38. min - Szybka wymiana podań gości w tercji rywala.
37. min - Oświęcimianie w pełnym zestawieniu. Sosnowiczanie nie wykorzystali przewagi dwóch zawodników.
36. min - Carlsson wygrał wznowienie we własnej tercji, ale oświęcimianom nie udało się wyekspediować krążka z własnej tercji.
36. min - Jaśkiewicz mocno z okolic bulika, ale na raty mrozi gumę Kowalówka.
35. min - Bezuska celowo wybija krążek poza taflę i przez 89 sekund sosnowiczanie zagrają z przewagą dwóch zawodników.
33. min - GOOOL!!!! Da Costa z niebieskiej, krążek przekierowany przez Trandina, lecz Czernik zatrzymał to uderzenie, ale przy dobitce przez Oriechin sosnowiecki bramkarz był już bez szans.
33. min - Bomba Dziubińskiego z niebieskiej, ale Czernik zatrzymał to uderzenie.
32. min - Rozpędzają się oświęcimianie, ale Dziubiński nieprzepisowo zatrzymany przez Mickiewicza.
32. min - Wanat na drugą stronę do Trandina, ale fenomenalną interwencją popisał się Czernik.
31. min - Skinnars ambitnie przeszkadza rywalom w wyprowadzeniu ofensywnej akcji.
31. min - Nikiforow schodzi z tafli do szatni i nie zobaczymy go już w tej tercji.
31. min - Kolejny gracz Zagłębia zwija się z bólu na tafli. Tym razem jest to Nikiforow.
30. min - Strzał Naróga z bulika po rykoszecie wylądował poza taflą.
29. min - GOOOL!!!! Kowalówka wyłuskał gumę sprzed Czernika, podniósł krążek i umieścił gumę w bramce.
28. min - Trandin samotnie w tercji rywala, ale Rzeszutko ofiarnie obronił jego uderzenie.
27. min - Sędzia liniowy przeprasza oświęcimski boks za złą decyzję i odgwizdanie spalonego, którego nie było.
26. min - Sosnowiczanie skutecznie wybijają krążek z własnej tercji pod naporem oświęcimian.
25. min - Sosnowiczanie zamknięci we własnej tercji.
24. min - Da Costa mocno spod bulika, ale nie pokonał Czernika.
24. min - Oriechin przed bramkę, ale Dziubiński nie sięgnął tego krążka.
23. min - Obie drużyny zmieniają formacje na lodzie.
22. min - Rozpędzają się sosnowiczanie, ale nie mogą przedrzeć się do tercji Unii.

20. min - Krzemień mocno z okolic bulika, lecz krążek po rykoszecie ląduje poza taflą.
20. min - Syrojeżkin dwukrotnie mocno przymierzył z niebieskiej, ale nie pokonał bramkarza gości.
19. min - Mocny pressing ze strony oświęcimian w tercji rywala.
18. min - Przygodzki mocno pociągnął z bulika i niepewnie interweniuje Kowalówka.
17. min - Wasiljew z najbliższej odległości, ale ten strzał powędrował nad poprzeczką.
15. min - GOOOL!!!! Dobre zagranie Themara pomiędzy bulikami do Trandina, ten zdołał wymanewrować sosnowiecką obronę i w sytuacji sam na sam pokonał golkipera gospodarzy.
15. min - Naróg próbował wrzucić gumę z niebieskiej, lecz nie udał mu się ten manewr.
14. min - Wanat ambitnie walczy o gumę przy niebieskiej.
13. min - GOOOL!!!! Skinnars z bulika do Themara, a ten z ostrego kąta pewnie wpakował gumę do sosnowieckiej bramki.
12. min - Skinnars z niebieskiej, lecz niecelnie.
11. min - Bezuska z niebieskiej i z problemami broni to uderzenie Czernik.
10. min - Oświęcimianie starają się wyprowadzać kontry, ale dobrze blokowani przez sosnowieckich obrońców.
9. min - Jaśkiewicz huknął z niebieskiej, lecz niecelnie.
8. min - Themar mocno z bulika, lecz nie trafił w światło bramki.
7. min - GOOOL!!!! Rzeszutko z bliskiej odległości próbował wymanewrować Kowalówkę, krążek przeturlał mu się pod parkanami i Przygodzki wyłuskał ten krążek i umieścił go w pustej bramce.
6. min - Kontra gości, ale Themar zatrzymany przez Bychawskiego.
6. min - GOOOL!!!! Kozłowski mocno z niebieskiej i Kowalówka nieskutecznie zainterweniował i przepuścił to uderzenie w okno.
5. min - Rzeszutko pomiędzy bulikami! Niecelny jednak ten strzał.
4. min - Dobrze bronią się oświęcimianie w tym osłabieniu.
3. min - GOOOL!!!! Miłosz Noworyta mocno pociągnął z niebieskiej, a Carlsson stojący przed bramkarzem przekierował tor lotu krążka i zdobył pierwszą bramkę w tym spotkaniu.
2. min - Krzemień z bulika, ale czujnie w bramce Zagłębia Czernik.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Unią Oświęcim.

#87 Jakub Blanik PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Michał Naróg LO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Jewgienij Nikiforow LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Kacper Opiłka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Mariusz Piotrowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Martin Przygodzki LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 1 1 0 1 -1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Sikora ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Michaił Syrojeżkin PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Aleksandr Wasiljew ŚR 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 2 2.38 27 0 0 27 0 0 92.59 50:21 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Płonka B 0 0.00 6 0 0 6 0 0 100.00 9:39 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0