1:2 Collin Shirley #15 ( Štěpán Csamangó #94 ) +/-
1:3 Grigorij Miszczenko #32 ( Erik Němec #14, Damian Kapica #95 ) +/-
5/5
59:06
25:44 2 min. Bartosz Skólmowski #16 Zahaczenie
43:02 2 min. Grigorij Miszczenko #32 Spowodowanie upadku przeciwnika

60 min - GOOOL!!! To koniec marzeń dla gospodarzy. Zdjęty bramkarz i skutkiem tego gol na pustą bramkę w ostatnich sekundach.
58 min - Torunianie napierają na bramkę rywali, tym razem niebezpieczny strzał Koguta.
57 min - Kolejna znakomita szansa Jegora Szkodienki, ale Zabolotny jest dziś fenomenalny.
55 min - Ładny strzał Brynkusa, obroniony przez Moldera.
54 min - Fantastyczna indywidualna akcja Szkodienki zakończona zablokowanym przez defensywę gości strzałem.
51 min - Torunianie atakują i za wszelką cenę chcą znów doprowadzić do wyrównania.
49 min - Świetny strzał Limmy, ale po zamieszaniu w polu bramkowym Zabolotnego ten wyłapuje krążek.
48 min - GOOOL!!! Cracovia znów wychodzi na prowadzenie! Świetny strzał z dystansu Collina Shirleya, a podawał mu Stepan Csamango.
46 min - Znaczna przewaga torunian w obecnym fragmencie gry.
45 min - Fantastyczny strzał w wykonaniu Huhdanpaa, krążek leciał w okienko, ale na posterunku Zabolotny.
44 min - Kara dla Grigorija Miszczenki za spowodowanie upadku rywala.

40 min - Świetna szansa Jacenki, ale nie trafił on w krążek w stuprocentowej sytuacji.
39 min - Dynamiczna gra po obu stronach, krążek wędruje od bramki do bramki.
35 min - Tempo gry trochę zwolniło i rozkład sił zdaje się wyrównywać.
33 min - Kapitalne interwencje notuje dziś David Zabolotny. Kolejny raz ratuje swoją drużynę.
29 min - GOOOL!!! 1:1! Robert Korczocha wyrównuje rezultat w tym spotkaniu! Asystowali mu Syty i Limma.
27 min - Cracovia w natarciu. Goście założyli "zamek" grając w przewadze, ale brakuje ostatniego, celnego uderzenia.
26 min - Kara dla Skólmowskiego za zahaczanie.
25 min - Trwa oblężenie bramki gości. Kolejny strzał Arraka i kolejne wznowienie w tercji krakowian.
24 min - Koszmarny błąd Cracovii i jeszcze lepsza interwencja Zabolotnego! Torunianie znaleźli się w sytuacji 3 na 0 i Robert Arrak miał przed sobą niemal pustą bramkę, ale golkiper gości zdołał wyjąć jego uderzenie.
23 min - Świetne wejście Zająca i silny strzał, ale minimalnie ponad bramką.
22 min - Mocny strzał Lauriego Huhdanpaa, ale obroniony przez golkipera Cracovii.
21 min - Od początku tercji znowu inicjatywa po stronie gospodarzy

Koniec 1. tercji

19 min - GOOOL!!! Cracovia wychodzi na prowadzenie! Pierwsza akcja gości od dawna i od razu zakończona bramką. Golkipera pokonał Dmirtij Ismagiłow, a podawali mu Ales Jezek i Jiri Gula.
17 min - Dobra akcja braci Kalinowskich, ale zabrakło strzału w wykonaniu Michała.
15 min - Kłopoty Małopolan, torunianie bez przerwy atakują.
14 min - Kolejna szybka akcja hokeistów z Grodu Kopernika, ale brakuje celnego ostatniego podania.
13 min - Dobrze przejął krążek w tercji rywala Patryk Kogut i oddał groźny strzał na bramkę Zabolotnego.
12 min - Napierają Stalowe Pierniki, ponownie Limma z celnym strzałem.
11 min - Ładnie pokiwał Arrak, ale zakończył swą akcję strzałem nad bramką.
10 min - Dobra kontra krakowian i silny strzał Dudasa, lecz zablokowany przez jednego z obrońców gospodarzy.
9 min - Fantastycznie zablokował strzał rywala Henri Limma, a chwilę później oddał celny strzał na bramkę Zabolotnego, jednak golkiper Cracovii górą w tym starciu.
8 min - Huhdanpaa strzela ale minimalnie nad poprzeczką.
7 min - Błąd w defensywie gospodarzy, niebezpieczny strzał Woroszyło i nie brakowało wiele, by Molder skapitulował.
5 min - Kapitalne podanie Roberta Arraka, ale Lauri Huhdanpaa najeżdzając sam na sam z golkiperem minął się z krążkiem.
3 min - Zamieszanie pod bramką Moldera, krążek trafił w słupek.
2 min - Od początku spotkania inicjatywa po stronie torunian.

#23 Jegor Szkodienko LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Aleksandr Szkrabow PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Michał Zając PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0