5:4 Damian Szurowski #44 Karny decydujący 65:00
11:12 2 min. Iwan Jacenko #50 Uderzanie kijem
19:48 2 min. Jiří Gula #89 Przeszkadzanie
28:11 2 min. Fabian Kapica #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:20 20 min. Igor Augustyniak #7 Kara meczu za niesportowe zachowanie
47:20 5 min. Igor Augustyniak #7 Atak z tyłu
53:03 2 min. Artiom Woroszyło #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:51 2 min. Saku Kinnunen #16 Uderzanie kijem
54:14 2 min. Erik Němec #14 Opóźnianie gry

Podhale wygrywa w rzutach karnych. Szurowski trafił, Paweł Bizub obronił wszystkie najazdy gości. 2 punkty zostają w Nowym Targu. Dziękujemy za uwagę.
Koniec dogrywki. Będziemy mieli karne.
65 min. - Strzał Guli odbija Bizub.
64 min. - Strzał Mrugały, Słowakiewicz najeżdżał na strącenie.
63 min. - Aktywni Kolusz i Bondaruk, ale zagrożenia pod bramką nie ma.
62 min. - Słowakiewicz objeżdżał obrońcę, zderzył się z bramką, próbował po lodzie pokonać Zabolotnego.
61 min. - Ostrożnie jedni i drudzy. Worwa długo był na lodzie w drużynie Podhala.
Strzały 23:28.
Koniec regulaminowego czasu gry. Mamy dogrywkę. 3 na 3.
60 min. – Zanosi się na dogrywkę. Duża dramaturgia i emocje w tym meczu, pozornie z jednoznacznym faworytem.
59 min. - Gol dla Podhala! Bryniczka ze środka w okienko. Znowu jest remis. 4:4.
59 min. – Szarotki jeszcze próbują ambitnie doprowadzić do wyrównania.
58 min. - Gol dla Cracovii. Damian Kapica uciszył publiczność w Nowym Targu strzałem pod poprzeczkę. 4:3 dla Cracovii.
57 min. – Podhale jeszcze w 5 na 4. Strzał Szurowskiego, ale Zabolotny widział strzał i pewnie zareagował.
56 min. - Gol dla Podhala! Volrab strzela, odbija Zabolotny, Wielkiewicz dobija. Remis. 3:3.
55 min. – Kolusz miał świetną szansę. Nie ma gola. Ale jest kolejna kara dla Pasów.
54 min. – Kolejna kara dla zawodnika Cracovii. Wcześniej strzał Tomasika po podaniu Kolusza.
54 min. – Worwa podcinany. Woroszyło osłabi swój zespół.
53 min. - Wielkiewicz do Bondaruka, strzał bez zastanowienia, zablokowany, szybuje nad bramką wysoko.
52 min. - Gula zjeżdża do boksu o własnych siłach. Nie będzie kary.
52 min. – Znowu jakieś starcie przy bandzie. Leży tym razem zawodnik Cracovii.
51 min. – Strzał Tomasika, odbity nad bramkę. Wcześniej Kolusz miał szansę na wyrównanie.
50 min. - Gol dla Podhala! Słowakiewicz wcisnął krążek z interweniującym Zabolotnym. Jest kontakt. 3:2 dla Cracovii.
49 min. - Bondaruk wprowadził krążek do tercji gości, ale nie opanowany dostatecznie.
48 min. - Patryk Wsół zniesiony na noszach, wznawiamy grę, 5 min. przewagi Podhala.
48 min. - Bezpardonowy atak gracza Cracovii. Leży Patryk Wsół przy bandzie.
48 min. - Szarża Csmango prawą flanką i strzał górą, nad bramką.
47 min. - Bochnak z Saroką rozegrali akcję, wyprowadzili na strzał Volraba.
46 min. - Strzał Guli spod bandy przy niebieskiej linii.
45 min. – Cracovia ma bezpieczną przewagę, Podhale próbuje jeszcze coś ugrać w tym meczu.
44 min. - Gol dla Cracovii. Goście wymanewrowali obronę i bramkarza Podhala. Strzał praktycznie do pustej bramki. 3:1 dla krakowian.
43 min. - Słowakiewicz próbował dogrywać zza bramki do Worwy, ale blisko przeszkadzający gracze Cracovii.
42 min. - Majoch z prawego skrzydła dogrywał na środek do Fabiana Kapicy, ale zabrakło centymetrów do oddania precyzyjnego strzału.
41 min. - Dobre wejście Kolusza, Wielkiewicz próbował z ostrego kąta, jeszcze Tomasik z niebieskiej wrzucał na strącenie.
Rozpoczynamy III tercję.
Strzały 11:19.
40 min. - Kapica jeszcze niepokoił Bizuba. Ale w tej tercji wynik się już nie zmieni. 2:1 dla Cracovii po dwóch odsłonach. Przerwa.
40 min. - Strzał Jacenki, paruje do boku Bizub. Koniec kary.
39 min. - Bodrow w krótki róg, ale obok bramki.
38 min. - Dobre podanie do Majocha, ale sygnalizacja kary. Worwa odpocznie za zahaczanie 2 minuty.
37 min. - Dobre podanie Tomasika, blokowany Kolusz. Po drugiej stronie lodu pewna interwencja Bizuba po wrzutce z niebieskiej.
36 min. - Saroka i Bochnak, aktywni młodzi zawodnicy Podhala w tercji ataku.
35 min. - Siuty przedzierał się prawą flanką, ale odebrali mu krążek krakowianie.
34 min. - Bondaruk, Worwa i Tomasik, świetna akcja tej trójki, którą o mało włos nie sfinalizował dołożeniem kija przed bramką Bondaruk.
33 min. - Wielkiewicz próbował natychmiast do tercji ataku do Kolusza, zorientowali się przyjezdni.
32 min. - Nemec sprytnie przejeżdżał między zawodnikami Podhala, ale zwlekał zbyt długo ze strzałem i nic z tej akcji nie wyszło.
31 min. - Wyraźna przewaga gości, ale wynik ciągle na styku.
31 min. - Damian Kapica znowu próbował, objechał bramkę, ale nie zmieścił krążka między słupkami.
30 min. - Znowu zamek Cracovii, nowotarżanie wybijają z tercji.
30 min. - Cracovia w ofensywie, aktywny Jacenko.
29 min. - Sędziowie nie odgwizdali spalonego, puszczona akcja i będzie kara dla zawodnika Podhala.
28 min. - Miszczenko świetnie zagrał do Dudasa, Szurowski rzuca się pod ten strzał i go blokuje.
27 min. - Kapica sam na sam z Bizubem, broni bramkarz Szarotek.
25 min. - Gol dla Cracovii. Ismagilow, indywidualna akcja, wjechał do tercji i wypalił z pół dystansu pod porzeczkę. 2:1 dla gości.
25 min. - Teraz oblężenie bramki Bizuba, z kontrą wyszedł Kolusz.
24 min. - Kapica ze środka miał świetną szansę, ale Bizub zatrzymał ten strzał.
23 min. - Oblężenie bramki Zabolotnego, Majoch od zakrystii próbował, niewiele zabrakło.
22 min. – Bomba Guli z niebieskiej, Cracovia próbuje szybko wrócić na prowadzenie.
21 min. - Gol dla Podhala! Kolusz do Wielkiewicza, ten huknął bez zastanowienia, Zabolotny zasłonięty i mamy wyrównanie. 1:1.
Zaczynamy II tercję. Podhale w przewadze jeszcze przez 1:47.
Koniec I tercji. Strzały 5:8.
20 min. - Jeszcze Gula na ławce kar za przeszkadzanie.
20 min. - Będzie analiza video. Ale krążek nie przekroczył linii bramkowej po akcji Cracovii.
20 min. – Szansa dla Guli, wymanewrował Bizuba, ale ten jakimś cudem zagrodził dostęp do własnej bramki dla krążka.
20 min. – Znowu Kolusz z Wielkiewiczem zasiali zamęt pod bramką Zabolotnego.
18 min. - Gol dla Cracovii. Jacenko sam na sam z Bizubem, nie daje szans bramkarzowi Podhala. 1:0 dla gości.
18 min. - Saroka przedzierał się w tercji gości, dynamiczna akcja, ale spacyfikowana przez obrońców gości.
17 min. - Kolusz do Wielkiewicza, niesygnalizowany strzał dotarł do bramki, ale bramkarz czujny.
16 min. - Przytrzymali nowotarżanie dłużej krążek w tercji gości, aktywny Majoch.
15 min. - Fabian Kapica zza obrońcy, ale strzał zblokowany, ląduje poza taflą.
14 min. - Tomasik poczarował przy niebieskiej, wrzucił na bramkę, ale nie było z tego zagrożenia.
13 min. - Bryniczka do Siutego na lewe skrzydło, ten mierzył w okienko, ale efektownie do łapaczki chwyta Zabolotny.
13 min. - Kapica miał szansę w kontrze w osłabieniu, objeżdżał od zakrystii
12 min. - Wykluczenie dla Jacenki.
12 min. - Wielkiewicz świetnie wyłożył przed bramkę do Bryniczki, strzał środkowego Podhala w środek, broni Zabolotny.
11 min. - Ismagilow mógł wymanewrować leżącego Bizuba, ale nie zdołał go ominąć z krążkiem.
10 min. - Nemec do Miszczenki, Kapica zamyka akcję, ale osaczeni przez zawodników gospodarzy, uwolnienie.
9 min. - Wielkiewicz ze zwodem, zagrał do Kolusza w tempo, ale sędziowie odgwizdali spalonego.
8 min. - Gracze Cracovii długo operują krążkiem w tercji Podhala.
7 min. - Strzał Kapicy z okolic bulika, broni Bizub.
6 min. - Strzał Volraba z niebieskiej, ofiarnie interweniuje obrońca Cracovii.
5 min. - Zamek w wykonaniu Podhala, ale zabrakło wykończenia akcji.
5 min. - Wykluczenie dla gości. Nemec.
4 min. - Kolusz wjechał sam za niebieską przeciwnika i uderzył. Broni bramkarz.
3 min. - Popiticz w dogodnej sytuacji przed bramką Bizuba chybił.
2 min. - Bondaruk z Worwą zawalczyli za bramką Zabolotnego o krążek, ale obrońcy gości go odzyskują.
1 min. - Wielkiewicz do Bryniczki ten zza bramki wyłożył Koluszowi, strzał mocny obok bramki.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje Comarch Cracovię.

#11 Łukasz Siuty PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 4 3.69 26 5 6 12 2 1 84.62 65:00 0 4 1 75.00 0 0 0 0 0 0 1