4:2 Krystian Dziubiński #61 ( Daniił Oriechin #91, Dariusz Wanat #10 ) +/-
08:04 2 min. Teddy Da Costa #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:56 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
14:26 2 min. Krystian Dziubiński #61 Zahaczenie
21:13 2 min. Kamil Wróbel #15 Zahaczenie
45:12 2 min. Teddy Da Costa #77 Uderzanie kijem

60. min - Podwójna dobitka tyszan pod oświęcimską bramką, ale górą Saunders!
59. min - Mroczkowski finezyjnie z bulika, ale górą Saunders.
59. min - Tyszanie stawiają wszystko na jedną kartę. Kamil Lewartowski w boksie gości.
59. min - Czas dla GKS-u Tychy.
58. min - Oriechin z najbliższej odległości próbował wymanewrować Lewartowskiego, lecz górą okazał się tyski golkiper.
58. min - Jeziorski pomiędzy bulikami! Jednak nieczysto trafia w krążek.
56. min - Dobra gra obronna Unii nie pozwala na skuteczną grę tyszan w tercji gospodarzy.
55. min - Jeziorski huknął z bulika, lecz wprost w Saundersa.
54. min - Skinnars z bulika, lecz krążek po rykoszecie nie trafia w tyską bramkę.
54. min - Bezuska z ostrego kąta trafia w parkan Lewartowskiego.
53. min - Prusak samotnie z okolic bulika, lecz niecelnie.
52. min - GOOOL!!!! Oriechin z ostrego kąta trafia w poprzeczkę bramki, Dziubiński przejmuje gumę i trafia do niemalże pustej bramki. Lewartowski nie zdążył przesunąć się w bramce i odsłonił znaczącą część bramki.
51. min - Trandin na drugą stronę do Prusaka, a ten huknął jak z armaty, ale skutecznie wybronił to uderzenie Lewartowski.
51. min - Bezuska przygwoździł do bandy Michałowskiego.
50. min - Fieofanow z niebieskiej... krążek minął światło bramki.
49. min - Prusak w samotnej kontrze, lecz jego strzał był niecelny.
49. min - Wróbel zza bramki z bliska nie umieścił krążka w bramce.
48. min - Skinnars mocno z niebieskiej, lecz krążek powędrował tuż obok tyskiej bramki.
47. min - Pociecha bez przyjęcia przymierzył z bulika, lecz górą okazał się Saunders.
46. min - Oświęcimianie skutecznie wybijają krążek z własnej tercji i nie pozwalają na zbyt wiele tyszanom.
46. min - Szczechura powalczył o gumę za bramką Saundersa, lecz Bezuska okazał się lepszy i nie pozwolił na stratę krążka.
45. min - Tym razem Glenn próbował swojego szczęścia strzałem z bulika, lecz nie udało mu się pokonać bramkarza przyjezdnych.
44. min - Prusak samotnie z niebieskiej! Obronił to uderzenie Lewartowski.
43. min - Seed z ostrego kąta! Lecz niecelnie.
42. min - Trandin za siebie do Kowalówki, ten z niebieskiej jednak nie pokonał tyskiego bramkarza.
41. min - Da Costa z bulika! Broni ten strzał Lewartowski.

40. min - Fieofanow samotnie przedziera się przez oświęcimską obronę, lecz nie oddaje strzału.
40. min - Oriechin z ostrego kąta! Słupek zadźwięczał na lodowisku.
39. min - Tyszanie mocno atakują rywali, ale dobrze bronią się gospodarze.
39. min - Duża liczba strzałów na bramkę Saundersa, lecz dobrze spisuje się kanadyjczyk.
38. min - Fieofanow z niebieskiej! Broni Saunders.
38. min - Marzec ambitnie powalczył o gumę za bramką Saundersa.
37. min - Kontra gości zatrzymana przez Bezuskę i Da Costę.
36. min - Pociecha z niebieskiej! Jednak niecelnie.
35. min - Kontra Oriechina zatrzymana przez tyskiego golkipera.
35. min - Smirnow próbował uderzać z niebieskiej, ale przeszkodził mu w tym Oriechin.
33. min - Szybkie tempo tego spotkania.
32. min - Marzec z ostrego kąta, ale odbijakiem interweniuje Saunders.
32. min - Sierguszkin z bulika! Boczna siatka oświęcimskiej bramki.
30. min - Mroczkowski w samotnej akcji, ale nie zdołał pokonać Bezuski.
29. min - Sierguszkin z najbliższej odległości nie umieścił krążka w bramce.
28. min - Oriechin samotnie powalczył o gumę w tercji rywala.
28. min - Biro na niebieską do Pociechy, ten mocno przymierzył, lecz dobrą interwencją popisał się Clarke Saunders.
27. min - Szczechura dwukrotnie próbował swojego szczęścia z okolic linii niebieskiej, lecz nie pokonał kanadyjskiego bramkarza.
26. min - Tyszanie walczą o gumę w tercji rywala.
25. min - Prusak samotnie z niebieskiej, ale krążek nie powędrował w światło bramki.
24. min - Gościński z spod bulika, broni Saunders. Tyscy napastnicy próbowali jeszcze dobijać krążek, ale nie pokonali oświęcimskiego bramkarza.
23. min - Oriechin po lodzie z bulika, ale parkanem broni to uderzenie Lewartowski.
22. min - GOOOL!!!! Wykluczenie dla tyszan i podczas założonego zamku przez oświęcimian Themar z okolic bulika umieszcza gumę w tyskiej siatce.
22. min - GOOOL!!!! Oriechin po lodzie pomiędzy parkanami umieszcza krążek w bramce i wykorzystuje rzut karny.
22. min - Samotna akcja Carlssona nieczysto zatrzymana przez tyskiego obrońcę. Będziemy mieli rzut karny!
21. min - Dziubiński mocno spod bulika! Broni to uderzenie Lewartowski.

20. min - Dwójkowa akcja Da Costa - Carlsson, ale Da Costa trafił w parkan Lewartowskiego.
19. min - Kontra gospodarzy. Oriechin nieczysto zagrał do Kowalówki i oświęcimianie stracili krążek.
19. min - Seed z niebieskiej i do raka łapie gumę Saunders.
17. min - Marzec pomiędzy bulikami! Parkanem broni to uderzenie golkiper gospodarzy.
17. min - Wybronili to osłabienie oświęcimianie.
16. min - Fieofanow z ostrego kąta! Na raty mrozi gumę Saunders.
15. min - Kolejne wykluczenie dla Unii i gospodarze ponownie zagrają w czwórkę na lodzie.
14. min - Galant huknął z bulika, lecz nie pokonał Saundersa.
14. min - Kowalówka z niebieskiej! Broni Lewartowski.
13. min - GOOOL!!! Pociecha mocno z bulika po lodzie i wpakował gumę do siatki.
12. min - Skutecznie bronią się oświęcimianie.
11. min - Błąd w oświęcimskim boksie i nadmierna liczba graczy na lodzie.
10. min - Smirnow próbował zaskoczyć Saundersa strzałem spod bulika, lecz nie trafił w światło bramki.
9. min - Mroczkowski w samotnej akcji uderza z bekhendu, lecz wprost w kanadyjskiego golkipera.
9. min - Da Costa fauluje Pociechę i odpocznie dwie minuty na ławce kar.
8. min - GOOOL!!!! Mroczkowski przymierzył z bulika i trafił w okno oświęcimskiej bramki.
6. min - Smirnow z bulika! Broni Saunders.
5. min - Oriechin mocno z pierwszego krążka i trafia w słupek tyskiej bramki.
4. min - GOOOL!!!! Ryan Glenn tuż po powrocie do drużyny zdobywa pierwszą bramkę w tym spotkaniu dla swojego zespołu. Spod bulika mocno pociągnął z nadgarstka i trafił w okienko tyskiej bramki.
3. min - Paszek z najbliższej odległości nie pokonał Lewartowskiego.
2. min - Strzał tyszan z niebieskiej zatrzymany przez Saundersa.
1. min - Tyszanie atakowani we własnej tercji.

#77 Teddy Da Costa PS 0 2 2 0 2 1 4 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 0 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Ryan Glenn LO 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Wasilij Jerasow ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Adam Kot LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Daniił Oriechin LS 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Kamil Paszek PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Płonka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Adrian Prusak LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Victor Rollin Carlsson ŚR 0 2 0 2 2 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#90 Clarke Saunders B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Johan Skinnars PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Andrej Themár LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#87 Aleksiej Trandin ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat PS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 4 4.12 25 0 0 25 0 0 84.00 58:18 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#23 Kacper Gruźla LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Oliwier Kasperek PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Jakub Michałowski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed LO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Dienis Sierguszkin LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0