05:13 5 min. Oskar Krawczyk #4 Rzucenie na bandę
09:27 2 min. Maciej Kruczek #12 Atak kijem trzymanym oburącz
11:41 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
11:48 2 min. Jakub Wanacki #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:10 2 min. Patryk Kogut #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:59 2 min. Adrian Jaworski #11 Zahaczenie
43:00 2 min. Bartosz Fraszko #10 Ostrość
43:00 2 min. Aleksandr Szkrabow #12 Ostrość
52:22 2 min. Mikałaj Syty #89 Zahaczenie
54:58 2 min. Henri Limma #24 Ostrość
54:58 2 min. Maciej Kruczek #12 Ostrość

Koniec spotkania

-60 min. - huraganowe ataki gości, ale Molder zalicza shoot out!
-58 min. - Murray w boksie! Czy gościom starczy czasu?
-56 min. -GOOOOOL!!! Pasiut przywraca nadzieję gościom!!!
-55 min. - na łąwce odpoczywają Limma i Kruczek za nadmierną ostrość w grze
-49 min. - w odpowiedzi Smal z Krężołkiem próbowali znaleźć sposób na golkipera torunian, Molder broni
-48 min. - solowa akcja Korczochy, wyłożenie gumy do Sytego który minimalnie pudłuje!!!
-43 min. - dwie minuty dla Fraszki i Szkrabaua za nadmierną ostrość w grze
-41 min. - rozpoczynamy III tercję. W międzyczasie dowiedzieliśmy się, że ruszona bramka byłą przyczyną nieuznania gola Sytego.

-40 min. - Przysłowiowa "obrona Częstochowy" pod bramką Moldera, katowiczanie nie znaleźli sposobu na sforsowanie defensywy gospodarzy.
-38 min. - Bepierszcz w końcu zamiast szukania zaczepki zajął się grą! I to jak! Niewiele zabrakło w wpakowałby gumę przy słupku!
-35 min. -Jakimienko z niebieskiej przymierzył przy słupku, ale Molder pokazał że swój fach zna.
-33 min. - Rożkow do Szabanowa ale Murray zdążył się przemieścić i odbić strzał!
-32 min. - Krążek w siatce!!!! Analiza video... i bramka nie zostaje uznana. Syty miałby dublet.
-31 min. - Fraszko!!! Cudowne uderzenie z bekhendu zatrzymuje się na poprzeczce!!! Kilka centymetrów niżej i byłby gol palce lizać!!!
-29 min. - To powinien być gol!!! Jakim cudem Molder parkanem odbił strzał Pasiuta, pozostanie jego słodką tajemnicą!!! A Bepierszcz znowu szuka awantury.
-28 min. - kolejna kara dla torunian, tym razem na ławce Jaworski
-28 min. - Ależ kocioł pod bramką gości! Szabanow przejął krążek w tercji ofensywnej, wyłożył go Arrakowi, ale Murrayowi poszli w sukurs obrońcy i skończyło się na strachu.
-25 min. - Molder mrozi gumę, Szkodienko i Bepierszcz mieli sobie coś do powiedzenia, ale sędziowie szybko spacyfikowali obu krewkich graczy.
-24 min. - Pasiut kapitalnie wypuścił na skrzydle Wajdę, strzał w krótki róg broni golkiper torunian
-23 min. - Wronka zza bramki do nadjeżdżającego Fraszki, ten jednak wprost w Moldera. Oba zespoły w pełnych składach.
-22 min. - Hudson próbował strzału z niebieskiej, Molder górą
-21 min. - początek II tercji i kara dla Koguta, katowiczanie w przewadze

-20 min. -świetna kombinacja pierwszej formacji katowiczan! Gdyby Fraszko nieco lepiej przymierzył, katowiczanie mieliby kontaktowe trafienie!
-19 min. - Zając wywalczył krążek w tercji GieKSy, ale strzelił niecelnie. Po chwili Murray odbija kąśliwy strzał Dołęgi z bulika.
-17 min. - pierwsze od dłuższego czasu uderzenie gości, ale strzał Prokurata za lekki i w środek bramki.
- 16 min. - dwójkowa akcja gospodarzy ale uderzenie obok bramki Murraya
-14 min. - oba zespoły już w komplecie.
-13min. - GOOOOOOL!!! Doskonałe podanie Korczochy wzdłuż bramki i Syty dopełnił formalności!!! 2-0!!!
- 12 min. - festiwal kar na Tor-torze. Kolejny raz goście w podwójnym osłabieniu!!!
-10 min. -GOOOOOL!!!! Potężny strzał Szabanowa spomiędzy bulików i gospodarze na prowadzeniu!!!
-10 min. - podwójne osłabienie gości, na ławce Kruczek
-9 min. - Korczocha z bulika, broni Murray. Po chwili Arrak stanął oko w oko z Murrayem, ale górą bramkarza GieKSy
-8 min. - katowiczanie mądrze bronią, torunianie nie są w stanie założyć zamka
-6 min. - pierwsze wykluczenie, na ławkę wędruje Oskar Krawczyk na 5 minut za rzucenie rywala na bandę
-6 min. - obie drużyny grają bardzo uważnie, skoncentrowane głównie aby nie stracić gola stąd jak do tej pory niewiele sytuacji.
-5 min. - Wanacki z bulika, broni Molder
-3 min. - Smal próbował z najbliższej odległości, ale Molder złączył parkany i obronił
-1 min. - Pasiut wygrywa pierwsze wznowienie. Gramy!!!

Witamy serdecznie z Torunia i zapraszamy na spotkanie KH Energa Toruń z GKS Katowice