7:1 Dominik Jarosz #98 ( Artūrs Ševčenko #27, Patryk Matusik #18 ) +/-
20:08 2 min. Arkadiusz Kostek #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:05 2 min. Radosław Nalewajka #22 Ostrość
38:05 2 min. Lukas Lundvald #88 Rzucenie na bandę
44:16 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:24 2 min. Radosław Nalewajka #22 Natarcie
53:55 2 min. Radosław Nalewajka #22 Ostrość

Koniec meczu
60. min - Sosnowiczanie zamknięci we własnej tercji.
59. min - Zagranie A. Sevcenki do Pavlovsa, ale przecięte podanie przez sosnowiczan.
57. min - Jastrzębianie już nieco odpuścili to spotkanie i grają nieco wolniej.
56. min - Kozłowski mocno z bulika w kierunku odsłoniętej bramki, ale zdążył przesunąć się Kieler.
55. min - Naróg próbował swojego szczęścia z ostrego kąta, ale nie zaskoczył Kielera.
54. min - Sygnalizowana kara dla jastrzębian i Czernik w boksie gości.
53. min - Sosnowiczanie mocno dociskani do bandy w tercji gospodarzy.
51. min - GOOOL!!!! Spore zamieszanie pod bramką Czernika i ostatecznie Jarosz wyłuskał gumę i trafił do pustej bramki.
50. min - GOOOL!!!! Kalns z kontrą sam na sam i mimo iż miał dwóch rywali na swoich plecach zdołał oddać precyzyjne uderzenie, które zaskoczyło Czernika.
49. min - Krążek chodzi jak po sznurku sosnowiczanom w tercji rywala, ale brakuje soczystych uderzeń w kierunku Kielera.
48. min - Kolejne wykluczenie dla jastrzębian i szansa na zmniejszenie strat dla Zagłębia.
46. min - Jaśkiewicz mocno przymierzył z niebieskiej, ale skutecznie mrozi gumę Kieler.
45. min - Jastrzębianie zamknięci we własnej tercji.
44. min - Rac próbował samotnie z bulika wymanewrować sosnowieckiego obrońcę, ale źle odbił mu się krążek i sosnowiczanie przejęli gumę.
43. min - Lundvald rozpędza się środkiem tafli, ale został powstrzymany przez dwójkę jastrzębian.
42. min - Razgals samotnie objechał sosnowiecką bramkę, oddał strzał z półobrotu, ale Czernik wraz z obrońcą gości zatrzymali to uderzenie.
41. min - Sosnowiczanie od razu po rozpoczęciu III tercji mocno ruszyli do ataku.
41. min - Nastąpiła zmiana w bramce Jastrzębia. Michał Kieler zastąpił Patrika Nechvatala.

Koniec II tercji
40. min - Rzeszutko przy boksie Zagłębia zaatakowany przez Urbanowicza.
39. min - Radosław Nalewajka pod własnym boksem zaatakował Lundvalda po tym jak duński napastnik przygwoździł do bandy jego brata Łukasza Nalewajkę.
37. min - Pavlovs z tercji neutralnej próbował za siebie podać do Urbanowicza, ale sosnowiczanie przecięli to zagranie.
37. min - Eriks Sevcenko "z całej pety" przymierzył, ale krążek po kiju Martina Przygodzkiego ląduje poza taflą.
36. min - Trzykrotna dobitka pod bramką Zagłębia! Czernik na posterunku.
36. min - Razgals nie wykorzystał rzutu karnego. Czernik dotknął krążek rakiem i po rykoszecie guma opuszcza taflę w Jastrzębiu.
36. min - Razgals przed Czernikiem! Jastrzębski zawodnik faulowany i mamy rzut karny!
35. min - GOOOL!!!! Przygodzki z ostrego kąta przed bramkę do Rzeszutki ten przyłożył kija i wpakował gumę do siatki.
34. min - Czas dla Zagłębia Sosnowiec.
34. min - GOOOL!!!! Rac huknął z bulika i guma pomiędzy parkanami Czernika zatrzepotała w siatce.
33. min - Bahalejsza huknął z niebieskiej, ale jego strzał trafił wprost w Czernika.
32. min - Kasperlik z kontrą, jednakże został powstrzymany przez sosnowieckich obrońców.
31. min - Urbanowicz w samotnej akcji przedarł się pomiędzy bulikami, lecz jego strzał zatrzymał się na sosnowieckim golkiperze.
30. min - Pelaczyk huknął z niebieskiej! Zamroził jednak gumę Czernik.
29. min - Rzeszutko samotnie w sytuacji sam na sam! W ostatniej chwili zdążył jednak wrócić jastrzębski obrońca i zdołał wybić mu gumę z krążka.
28. min - Wasiljew przed bramkę Nechvatala, ale jastrzębski obrońca zdołał przejąć gumę.
27. min - Sikora spod bulika! Pewnie łapie gumę do raka Nechvatal.
26. min - Mlynarovic z agresywną kontrą! Sosnowiczanie jednak nie pozwolili mu na zbyt wiele.
25. min - GOOOL!!!! Kamienieu huknął z niebieskiej, a stojący przed bramką A. Sevcenko z najbliższej odległości zmienił tor lotu krążka i wpakował gumę do siatki.
23. min - GOOOL!!!! Mlynarovic uderza z bulika, Czernik wyrzuca gumę przed bramkę, a tam znajdował się Patryk Pelaczyk, który impulsywnie huknął i trafił do pustej bramki!
23. min - Jarosz z gumą pognał do przodu, ale obrona gości na niewiele mu pozwoliła.
22. min - Mickiewicz huknął z niebieskiej, lecz niecelnie.
21. min - Pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu. Arkadiusz Kostek melduje się na ławce kar i sosnowiczanie mają okazję, aby "wrócić do gry".

Koniec I tercji
20. min - Lundvald próbował przejąć gumę w tercji neutralnej, ale po podaniu jastrzębian Lundvald dołożył kija i krążek ląduje poza taflą.
19. min - Szybkie tempo tego spotkania.
18. min - Razgals samotnie w tercji rywala, wymanewrował sosnowieckiego obrońcę i przymierzył z bulika, jednakże Czernik pewnie obronił to uderzenie.
17. min - Kozłowski mocno atakowany przez Łukasza Nalewajkę pod bramką gości.
16. min - Blanik samotnie dobrze, szybko rozprowadza gumę w tercji neutralnej.
15. min - Rzeszutko samotnie z ostrego kąta! Strzał jednak mija światło bramki.
14. min - GOOOL!!!! Zakotłowało się pod sosnowiecką bramką i ostatecznie Radosław Nalewajka umieścił gumę pomiędzy parkanami Czernika, gdy ten już był niemalże na łopatkach.
14. min - E. Sevcenko mocno przed sosnowiecką bramkę, ale nikt jednak nie przekierował toru lotu krążka w kierunku Czernika.
13. min - Bahalejsza próbował wyprowadzić szybką kontrę, ale zagrał gumę na uwolnienie.
12. min - Kozłowski ofiarnie walczy o gumę w tercji gospodarzy i sosnowiczanie zamykają jastrzębian w ich tercji.
11. min - Przygodzki za siebie na niebieską do Jaśkiewicza, ten jednak pod pressingiem jastrzębian stracił gumę.
10. min - Dwójkowa kontra jastrzębian! Pavlovs zagrał na środek do A. Sevcenki, ten jednak nie zdołał wymanewrować Czernika.
9. min - Sanoczanie zamknięci we własnej tercji.
8. min - Mocny strzał jastrzębian spod bulika, lecz po rykoszecie krążek trafia poza taflę.
7. min - Artur Sevcenko próbował przejąć gumę w tercji rywala po błędzie sosnowiczan, lecz było przy nim czterech sosnowiczan i szybko odebrali mu gumę.
6. min - Kalns pomiędzy bulikami, lecz niecelnie.
6. min - Baszyrow indywidualnie w tercji gości, przymierzył spod bulika, ale Czernik łapie krążek do łapaczki.
5. min - Horzelski wyłuskał gumę na niebieskiej, momentalnie uderzył na bramkę, ale trafił wprost w Czernika.
4. min - Luszniak niecelnie do Nahunki i rywale przejmują gumę.
3. min - GOOOL!!!! Pelaczyk od zakrystii zagrał gumę przed bramkę do Mlynarovicia, ten z pierwszego krążka uderzył przy słupku i wpakował gumę do siatki.
2. min - Blanik na niebieską do Sikory, ten samotnie w tercji rywala, ale zdążył wrócić jastrzębski obrońca i zatrzymał kontrę gości.
2. min - Nahunko wywalczył gumę, zagrał na środek do Rzeszutki, ale ten był przyblokowany i nie przejął krążka.
1. min - Rzeszutko pod naporem rywali ekspediuje krążek z własnej tercji i mamy uwolnienie.

#7 Patrik Nechvátal B 1 1.50 12 0 12 0 0 0 91.67 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#78 Siarhiej Bahalejsza PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Kacper Opiłka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Mariusz Piotrowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Martin Przygodzki LS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Sikora PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Michaił Syrojeżkin PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Aleksandr Wasiljew ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0