02:22 2 min. Robert Mrugała #77 Zahaczenie
08:51 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Przeszkadzanie
17:35 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Ostrość
23:43 2 min. Wiktor Bochnak #14 Zahaczenie
31:55 2 min. Jakub Worwa #12 Rzucenie na bandę
33:01 2 min. Kasper Bryniczka #13 Przeszkadzanie
36:44 2 min. Aleksandr Jakimienko #98 Ostrość
36:44 2 min. John Murray #31 Uderzanie kijem
38:07 2 min. John Murray #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:55 2 min. Anthon Eriksson #53 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:23 2 min. Fabian Kapica #91 Atak kijem trzymanym oburącz

59. min - Kolusz samotnie w tercji rywala, ale uciekł mu krążek i nie oddał strzały na katowicką bramkę.
59. min - GOOOL!!! Bochnak zagrał na środek do Kapicy, a ten po lodzie trafia do pustej bramki.
57. min - Pasiut w kontrze na środek do Fraszki, ale ten pogubił się i stracił krążek.
56. min - GOOOL!!! Monto wygrał wznowienie pod bramką Podhala, zagrał od razu do Michalskiego, a ten trafił w samo okienko nowotarskiej bramki.
55. min - GOOOL!!! Wanacki przymierzył mocno z niebieskiej i stojący przed bramkarzem Wronka zmienił tor lotu krążka i umieścił gumę w siatce.
55. min - GOOOL!!! Wronka zza bramki do najeżdżającego na bramkę Pasiuta, ten przymierzył z pierwszego krążka i pokonał Bizuba.
54. min - Fraszko przymierzył spod niebieskiej, lecz po rykoszecie guma mija bramkę.
53. min - Uspokoiło się nam nieco tempo tego spotkania.
51. min - Pasiut ze slotu, ale zablokowane to uderzenie.
50. min - Bizub mrozi strzał z niebieskiej katowiczan.
49. min - Eriksson z bliska! Nie trafia jednak w bramkę katowicki napastnik.
48. min - GOOOL!!!! Fraszko dograł przed bramkę do Pasiuta, ten przyłożył kija i pokonał nowotarskiego golkipera.
47. min - Wieljkiewicz zagrywa gumę przed bramkę, ale nikt nie zdołał trącić tego krążka.
46. min - Kontra Wronki zatrzymana przez Bizuba.
46. min - Ogromne zamieszanie pod bramką Murraya, lecz ostatecznie krążek mija bramkę.
45. min - Tomasik spod niebieskiej! Murray skutecznie interweniuje.
45. min - Monto samotnie w tercji rywala kradnie cenne sekundy.
44. min - Volrab huknął z bulika, lecz niecelnie.
43. min - Kolejne wykluczenie dla katowiczan.
42. min - Szurowski mocno z niebieskiej, lecz niecelnie.
41. min - Dobrze bronią się katowiczanie w tym osłabieniu.

40. min - Agresywna gra ze strony Podhala.
40. min - Worwa ze slotu, lecz ponad bramką.
39. min - Dużo podań, ale za mało strzałów nowotarżan.
38. min - Bondaruk kilkukrotnie próbował pokonać Murraya, ale wciąż brak dorobku bramkowego Podhala.
37. min - Fantastyczna okazja dla Podhala na wrócenie do gry. Przez 120 sekund zagrają w 5 na 3.
37. min - Starcie Majocha z Krężołkiem pod bramką GKS-u.
37. min - Ofiarnie i ambitnie nowotarżanie walczą o gumę w tercji Katowic.
36. min - Majoch huknął jak z armaty ze slotu, ale nie pokonał "Jaśka Murarza".
35. min - Wanacki mocno z koła bulikowego, ale nie pokonał Bizuba.
34. min - GOOOL!!!! Pasiut odegrał gumę Hudsonowi na niebieską, ten mocno przymierzył i trafił w okienko nowotarskiej bramki.
34. min - Słowakiewicz wyłuskał krążek i pognał do przodu z kontrą, lecz nie udało mu się jednak pokonać Murraya.
34. min - Czas dla GKS-u Katowice.
34. min - Bryniczka fauluje katowickiego zawodnika i przez 53 sekundy nowotarżanie będą bronili się w 3 zawodników na lodzie.
32. min - Ostre starcie na bandzie Mrugały i Krawczyka. Obaj zawodnicy przez chwilę nie podnoszą się z tafli.
32. min - Eriksson w tercji Podhala mocno zatrzymany przez Szurowskiego.
31. min - Siuty uderza z niebieskiej, ale bez najmniejszych problemów broni to uderzenie katowicki bramkarz.
30. min - Bondaruk dwukrotnie z bulika, ale oba uderzenia pewnie wybronił Murray.
29. min - Eriksson nie wykorzystuje rzutu karnego. Bizub rakiem broni to uderzenie.
29. min - Eriksson w sytuacji sam na sam, ale faulowany przez Wielkiewicza i mamy rzut karny.
29. min - Tomasik mocno przymierzył z bulika, lecz nie trafił w światło bramki.
28. min - Gospodarze z założonym zamkiem w tercji gości, lecz nie oddają precyzyjnych strzałów.
27. min - Nowotarżanie ambitnie w tercji gości, ale katowiczanie skutecznie wyrzucają swoich rywali z własnej tercji.
26. min - Wronka uderza bez przyjęcia z bulika, ale nie trafia w bramkę.
26. min - Bochnak na lodzie. Katowiczanie nie wykorzystali przewagi liczebnej.
25. min - Mocne strzały katowiczan w stronę nowotarskiej bramki, ale Bizub dobrze spisuje się na swoim stanowisku.
24. min - Bondaruk w sytuacji sam na sam! Nie zdołał jednak wymanewrować Murraya.
24. min - Wronka zza bramki, lecz przecięte to podanie przez nowotarżanina.
23. min - Monto na środek do Prokurata, ale fiński napastnik trafił w nogę swojego partnera z drużyny.
22. min - Ambitnie walczą o gumę nowotarżanie w tercji gości.
21. min - Wronka pomiędzy bulikami! Bizub odbija gumę.

20. min - Bomba Wanackiego ze slotu, lecz nie pokonał Bizuba!
19. min - Błąd Hudsona na niebieskiej i Worwa wystrzeliwuje krążek z własnej tercji.
18. min - Mrugała z ostrego kąta... krążek mija światło bramki.
17. min - Dwójkowa akcja Michalski-Krężołek! Bizub jednakże ostatecznie mrozi gumę.
16. min - Lehtonen zza bramki do Erikssona, lecz ten nieczysto trafił w krążek.
15. min - Pasiut ze slotu trafia w poprzeczkę nowotarskiej bramki!
15. min - Bryniczka samotnie w tercji gości próbował zagrać do kolegi z drużyny, ale pogubił się i stracił gumę.
14. min - Katowiczanie agresywnie w tercji Podhala, ale nowotarżanie obronną ręką wychodzą spod pressingu.
13. min - Krężołek z bulika, katowiczanie jeszcze próbowali dobijać to uderzenie, ale ostatecznie krążek mija bramkę.
12. min - Hudson potężnie z niebieskiej, ale Bizub odbija krążek do boku.
11. min - Volrab przed bramkę do Worwy, zamieszanie pod katowicką bramką, Murray nie wie gdzie jest guma, ale ostatecznie nowotarżanie nie zdobywają wyrównującej bramki.
10. min - Smal z krążkiem za bramką Bizuba, lecz mając dwóch rywali na sobie i żadnego partnera ostatecznie traci gumę.
10. min - Błąd nowotarżan podczas założonego zamku w tercji rywala i katowiczanie wybijają gumę z własnej tercji.
9. min - Szurowski mocno z bulika, ale nowotarżanie wciąż trafiają prosto w katowickiego golkipera.
8. min - Wielkiewicz z ostrego kąta, lecz jego strzał wędruje wprost w Murraya.
8. min - Mrugała z niebieskiej! Murray broni uderzenie parkanem.
7. min - Kontra Majocha, lecz jego strzał z bulika po rykoszecie mija światło bramki.
6. min - Bondaruk zza bramki Katowic zagrał do Słowakiewicza, ten próbował uderzać z koła bulikowego, ale powstrzymał go katowicki obrońca.
5. min - Hudson pomiędzy bulikami do Pasiuta, ten uderzył ze slotu, lecz nie pokonał bramkarza gości.
4. min - GOOOL!!!! Monto na bulik do Pasiuta, ten przymierzył i ponad parkanem Bizuba pakuje krążek do bramki i tym samym katowiczanie wykorzystują przewagę jednego zawodnika.
3. min - Monto dwukrotnie próbował swojego szczęścia z bliskiej odległości, ale Bizub wciąż z czystym kontem.
2. min - Bomba Hudsona z bulika, ale Bizub wybił krążek przed siebie!
2. min - Katowiczanie w tercji rywala, ale nowotarżanie momentalnie ich wyrzucają z własnej tercji.
1. min - Słowakiewicz z koła bulikowego, ale Murray czujnie.
1. min - Wronka próbował szybko wprowadzić gumę do tercji Podhala, ale przeszkodził mu w tym Kolusz.

#11 Łukasz Siuty PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 1 1.00 28 0 0 28 0 0 96.43 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0