0:2 Jegor Orłow #58 ( Victor Rollin Carlsson #15 ) +/-
5/5 51:43
0:4 Wasilij Jerasow #40 ( Victor Rollin Carlsson #15 ) +/-
(+) Jerasow #40, Noworyta #18, Paszek #96, Rollin Carlsson #15, Themár #88
5/5 56:19

60. min - Dołęga zza bramki zagrywał na środek, ale oświęcimianie przecięli to zagranie.
59. min - Bezuska ponownie blokuje dobitki torunian!
58. min - Oriechin do Trandina, ten samotnie wjechał do tercji rywala, ale został powstrzymany przez toruńską defensywę.
57. min - GOOOL!!!! Jerasow zza bramki do Carlssona, ten mu odegrał i zawodnik występujący na co dzień w UKH Unii Oświęcim zdobywa swoją pierwszą bramkę w tym sezonie w PHL umieszczając gumę w pustej siatce.
56. min - Torunianie zamknięci we własnej tercji.
55. min - Jaworski pomiędzy oświęcimskimi obrońcami, ale nie dał się zaskoczyć kanadyjski bramkarz.
54. min - Szkodienko z niebieskiej, Szabanow próbował jeszcze trącić gumę przed bramkarzem, ale powstrzymał go Bezuska.
53. min - Torunianie napierają na oświęcimian, ale goście za dobrze spisują się dziś dla gospodarzy w obronie.
52. min - GOOOL!!!! Dwójkowa kontra oświęcimian Wanat-Dziubiński. Krystian jednak nie zdecydował się zagrał do partnera i solowo wykończył akcję co poskutkowało zdobytą bramką i Molder nie obronił strzału tuż obok słupka.
51. min - GOOOL!!!! Jegor Orłow mocno przymierzył z bulika, Molder obronił to uderzenie i wybił je przed siebie. Rosyjski obrońca Unii zdążył zmienić pozycję i wyłuskał gumę i trafił do bramki tuż nad parkanem Moldera!
49. min - Mocno Szkodienko z niebieskiej, ale niecelnie.
49. min - Orłow ponownie z bekhendu, ale nie pokonał toruńskiego golkipera.
48. min - Themar na środek do Orłowa, ten nie pokonał Moldera.
48. min - Miłosz Noworyta z ogromnym poświęceniem wybija gumę, co kosztowało go sporo bólu i przez pewną chwilę nie mógł podnieść się z tafli.
47. min - Ponownie pusta oświęcimska bramka, ale fenomenalnie spisują się w obronie dzisiaj oświęcimscy zawodnicy.
46. min - Rodionow dwukrotnie z niebieskiej, dobitki jeszcze ze strony torunian, ale Saunders wciąż z czystym kontem.
45. min - Jaworski huknął z niebieskiej, ale guma wędruje minimalnie nad poprzeczką.
45. min - Korczocha za bramką Saundersa, ale powstrzymany przez Dziubińskiego.
44. min - Oriechin od razu po wygranym wznowieniu przymierzył z nadgarstka, lecz nie trafił w światło bramki.
44. min - Rodionow pognał do przodu, przemierzył całą długość tafli, przymierzył ze slotu, ale nie pokonał Saundersa.
43. min - Bezuska ponownie spod niebieskiej, ale strzał został zatrzymany przez toruńskiego zawodnika.
42. min - Korczocha za bramką, ale dobrze blokowany przez Orłowa.
42. min - Bezuska spod niebieskiej, ale Molder skutecznie interweniuje.
42. min - Saunders efektownie łapie gumę po strzale Arraka.
41. min - Oriechin pognał do przodu, ale został powstrzymany przez Skólmowskiego.

40. min - Themar ze slotu, lecz trafia obok bramki.
40. min - Błąd Moldera za własną bramką, ale Jaworski powstrzymał Kowalówkę przed umieszczeniem gumy w pustej bramce.
39. min - Mocny strzał Prusaka z koła bulikowego zamrożony przez Moldera.
38. min - Noworyta mocno potraktowany na bandzie, oświęcimianie sygnalizowali sędziemu przewinienie, ale akcja toczy się dalej.
37. min - Themar samotnie przed bramkarzem, próbował położyć na łopatkach Moldera, ale nie zdołał podnieść krążka.
37. min - Wrzutka Bezuski z tercji neutralnej i krążek zamrożony przez bramkarza gospodarzy.
36. min - Themar od zakrystii, dobitki jeszcze ze strony oświęcimskiego zespołu, ale nie pokonali Moldera.
35. min - Szkrabow mocno potraktował przy bandzie Wanata, ale wychowanek oświęcimskiej Unii nie poddaje się i od razu wstaje z tafli i włącza się do akcji swojego zespołu.
34. min - Michał Zając na bulik do Kamila Kalinowskiego, ten mocno przymierzył, lecz nie pokonał kanadyjskiego golkipera.
33. min - Torunianie próbowali rozklepać oświęcimską obronę, ale strzał w ostatecznej fazie okazał się niecelny.
32. min - Rożkow na bulik do Dołęgi, ale strzał torunianina odbity przez Saundersa.
31. min - Szkodienko z niebieskiej ustawił sobie odpowiednio krążek i przydymił... jednakże nie trafił w światło bramki.
30. min - Jaworski na środek do Szabanowa, ale Trandin przechwycił to podanie.
30. min - Szabanow przymierzył z niebieskiej, lecz niecelnie.
29. min - Kamil Kalinowski niekryty z gumą przed bramką, ale trafił jedynie w parkan Saundersa!
28. min - Dziubiński mocno przymierzył z bulika i ze sporym szczęściem Molder broni to uderzenie.
28. min - Jerasow na środek do Themara! Ten jednak nie zdołał pokonać Moldera.
27. min - Wanat wyłuskał krążek we własnej tercji, pognał do przodu, ale nie miał do kogo zagrać gumy i ostatecznie oświęcimianie tracą posiadanie krążka.
26. min - Szabanow z bulika, ale Najsarek dobrze przyblokował torunianina.
25. min - Dobrze grają dziś w obronie oświęcimianie. Pewnie "czyszczą" kontry gospodarzy.
24. min - GOOOL!!!! Błąd Bajwenki we własnej tercji. Gumę przejął Krystian Dziubiński, wymanewrował toruńską obronę i trafił do bramki nad parkanem Moldera!
24. min - Syty rozpędza akcję gospodarzy, ale powstrzymany przez oświęcimian.
23. min - Kowalówka do Bezuski, ten spod niebieskiej mocno przymierzył, ale obronił ten strzał toruński golkiper.
22. min - Rodionow do Szabanowa przed bramkę, ale niezbyt precyzyjny strzał mija światło bramki!
21. min - Orłow z niebieskiej! Krążek odbity parkanem przez Moldera.

20. min - Oriechin samotnie z kontrą, ale strzał po lodzie nie zaskoczył Moldera.
19. min - Huhdanpaa z bliska, Szkodienko próbował jeszcze dobijać tę gumę, ale Saunders zamroził krążek.
18. min - Kontra gości. Bezuska przymierzył z niebieskiej, lecz niecelnie.
17. min - Dziubiński od zakrystii, ale nie miał do kogo zagrać gumy.
16. min - Zieliński z nadgarstka z koła bulikowego, lecz trafia nad oświęcimską bramką.
15. min - Dziubiński mocno ze slotu i niepewnie mrozi gumę Molder.
14. min - Noworyta przymierzył z niebieskiej, ale guma trafia ponad bramką.
14. min - Bezuska z niebieskiej, Kowalówka wraz z Trandinem próbowali jeszcze dobijać krążek przed bramką, ale Molder wychodzi obronną ręką z tego starcia.
14. min - Wrzutka oświęcimian zamrożona przez Moldera.
12. min - Torunianie rozpędzają akcję ofensywną, lecz Limma wywrócił się na niebieskiej i przerwana akcja przez sędziego liniowego.
11. min - Kontra gospodarzy, ale pierwszy jak i drugi strzał pewnie broni Saunders.
10. min - Kontra KH Energii Toruń zatrzymana przez Kamila Paszka.
9. min - Wanat z bulika, ale blokowany przez toruńskiego zawodnika.
9. min - Skokan przedziera się przez szyki toruńskie i prawie, że wyszedł sam na sam, ale w porę zorientowali się toruńscy obrońcy i odebrali gumę oświęcimianinowi.
8. min - Kontra gospodarzy ponownie zatrzymana przez oświęcimską drużynę.
7. min - Michał Kalinowski z koła bulikowego, lecz nie trafia w światło oświęcimskiej bramki.
6. min - Syty do Karczochy, ale przecięte to zagranie przez oświęcimskiego obrońcę i torunianie nie pakują krążka do pustej bramki.
5. min - Oświęcimianie sporo czasu spędzają w toruńskiej tercji.
4. min - Walka o gumę przy bandzie w tercji gości przerwana przez głównego sędziego.
4. min - Carlsson po podaniu kolegi uderzył ze slotu, ale trafił wprost w Moldera.
3. min - Kontra gości. Wanat lewą flanką zostawił gumę Oriechinowi, ten zagrał na środek do Dziubińskiego, lecz ten niezbyt precyzyjnie wykończył tę akcję.
2. min - Rodionow przy bandzie z Paszkiem i zawodnik gospodarzy stracił w tym starciu kij.
2. min - Rodionow samotnie próbował z bulika, ale nie pokonał Saundersa.
1. min - Arrak przedziera się do tercji rywala, ale Paszek zatrzymał jego kontrę.
Sędziowie tego spotkania są już na lodzie i za chwilę rozpoczniemy starcie pomiędzy KH Energą Toruń, a Re-Plast Unią Oświęcim.

#43 Jegor Rożkow ŚR 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Bartosz Skólmowski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Mikałaj Syty ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Michaił Szabanow LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jegor Szkodienko LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Aleksandr Szkrabow PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Michał Zając PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Mateusz Zieliński PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Clarke Saunders B 0 0.00 47 0 0 47 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0