5:2 Henri Limma #24 ( Lauri Huhdanpää #86, Mateusz Zieliński #4 ) +/-
09:03 2 min. Bartosz Skólmowski #16 Uderzanie kijem
13:21 2 min. Kamil Kalinowski #10 Ostrość
15:28 2 min. Adrian Jaworski #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:47 2 min. Aleksandr Rodionow #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:14 2 min. Adrian Jaworski #11 Zahaczenie
36:14 2 min. Michał Zając #61 Natarcie
39:14 2 min. Fabian Kapica #91 Przeszkadzanie

Koniec meczu. Pewne zwycięstwo Podhala, mecz właściwie rozstrzygnął się w I tercji. Dziękujemy za uwagę. Strzały 37 do 23.
60 min. - Bondaruk wyjeżdżał przed bramkę z prawej flanki, nie skierował krążka do siatki. Dobry dzisiaj występ byłego gracza KH Energi Toruń.
59 min. – Gol dla Energi Toruń. Huhdanpaa z backhandu po lodzie, krążek odbił się od łyżwy jego partnera, ale bez celowego zagrania. Bramka uznana. 5:2.
59 min. - Krążek w bramce Podhala, ale będzie wideo analiza.
58 min. - Strzał w poprzeczkę. Torunianie walczą o zmniejszenie rozmiarów porażki.
57 min. - Strzał Rodionowa z prawej flanki, pewnie broni Bizub.
56 min. - Bondaruk ściął do środka i uderzył górą, broni ramieniem Studziński.
55 min. - Torunianie robią co mogą, ale czas gra na ich niekorzyść.
54 min. - Dynamiczne wyjście z własnej tercji, Bartłomiej Wsół strzelał, ale zablokowany.
53 min. - Świetny strzał Majocha po zwodzie, mocno, ale obok bramki.
52 min. - Bryniczka zza bramki do Kolusza, niewiele zabrakło by trafić do siatki.
51 min. - Głośny doping głodnych zwycięstw kibiców Szarotek.
50 min. - Gol dla Podhala! Świetne podanie Bryniczki kończy strzałem pod poprzeczkę Wielkiewicz. W czasie sygnalizacji kary. 5:1 dla Podhala.
50 min. - Michał Kalinowski zagroził bramce Bizuba.
49 min. - Indywidualna akcja Majocha, niewiele zabrakło do szczęścia.
48 min. - Podhale utrzymuje krążek z dala od własnej bramki.
47 min. - Strzał Szurowskiego, bramkarz nie mrozi, Górale próbowali dobitki, ale bramkarz wyjaśnia sytuację, przerwa w grze.
46 min. - Saroka strzelał zza obrońcy, wcześniej gra toczyła się głównie w tercji obronnej gospodarzy.
45 min. - Kolusz ładnie minął rywala, podał do Słowakiewicza, strzał w krótki róg broni bramkarz.
44 min. - Raz po raz groźnie pod bramką Podhala, goście nie poddali jeszcze tego meczu.
43 min. - Saroka z backhandu po przejęciu krążka, jeszcze Wsół poprawiał z dystansu, nie ma bramki.
43 min. - Siuty z backhandu mógł zaskoczyć Studzińskiego, wjechał na niego z impetem po akcji i małe zapasy się zrobiły przed bramką gości.
42 min. - Znowu Worwa do Słowakiewicza i wyjście z kontrą, blokowany napastnik Podhala. Koniec kary gospodarzy, Kapica wraca na lód.
41 min. - Słowakiewicz otrzymał świetne podanie od Worwy, wyjście z kontrą, złamał do środka i strzelił, broni Studziński.
41 min. - Energa rozpoczyna w przewadze.
Zaczynamy III tercję.
Koniec II odsłony. Bez goli. Pod dwóch tercjach 4:1 dla Podhala. Przerwa.
40 min. - Wybijają nowotarżanie z uderzenia gości. Strzały 22 do 15.
40 min.- Kara tym razem dla gospodarzy. Fabian Kapica odpocznie 2 minuty.
40 min. - Sulka po podaniu Wsóła strzelał na bramkę. Obok.
39 min. - Siuty najechał na bramkę i próbował z backhandu zmieścić pod poprzeczką krążek.
38 min. - Bondaruk pociągnął nadgarstka z prawego bulika.
37 min. - Wielkiewicz zaatakowany, kolejną karę łapią goście.
36 min. - Wsół huknął z niebieskiej po wznowieniu, broni Studziński.
35 min. - Limma miał świetną szansę w kontrze, ale nie strzelił, dogrywał chyba jeszcze i nic z tej akcji nie wyszło.
35 min. - Bondaruk długo zwlekał, w końcu rozegranie za bramkę i strzał Worwy ostemplował słupek.
34 min. - Bomba Kolusza ze środka po dobrym rozegraniu zamka.
33 min. - Słowakiewicz sam na sam, tym razem nie miał do kogo dogrywać, ale faulowany. Będzie kara.
32 min. - Karczocha dorywał do Huhdanpy, ale nie przejął napastnik Energi.
31 min. - Przyspieszyli torunianie, ale świetne wyjście z kontrą Podhala, Kolusz do Volraba, strzał mocny, broni Studziński.
30 min. - Słowakiewicz pod bramką, znowu zachował się po koleżeńsku, może lepiej było strzelać. Koniec przewagi Podhala.
29 min. - Długi zamek w wykonaniu Podhala, Tomasik strzelał dwukrotnie, powtarzalny schemat, dobrze to wygląda.
28 min. - Ładna akcja Worwy, kilka podań i była sytuacja bramkowa. Będzie wykluczenie dla gości. Rodionow odpocznie 2 minuty.
27 min. - Kolusz podawał do Bryniczki, ale ten blokowany.
26 min. - Słowakiewicz z Worwą 2 na 1, świetne podanie, Worwa nie skończył tego. Szkoda.
25 min. - Szurowski wrzucał na bramkę, ale nie było z tego zagrożenia.
24 min. - Z większym animuszem goście weszli w tę tercję, ale Podhale spokojnie to znosi, mając prowadzenie z zapasem.
23 min. - Bartek Wsół w świetnej sytuacji, próbował mijać bramkarza, zabrakło by skierować krążek do siatki.
22 min. - Strzał Sytego z niebieskiej, obok bramki.
21 min. - Karczocha dogrywał do Huhdanpy, ale mało precyzyjnie.
Zaczynamy II odsłonę.
Koniec I tercji. 4:1 prowadzenie Podhala. Przerwa. Strzały 11 do 12.
20 min. - Majoch zagrał na środek, kończył strzałem któryś z jego partnerów, ale zablokowany.
19 min. – Syty zza obrońcy, torunianie próbują zmniejszyć rozmiary prowadzenia Podhala.
18 min. – Jaworski sprawdził Bizuba. Zasłonił krótki róg bramkarz Podhala.
18 min. - Gol dla Podhala! Wielkiewicz sam wziął sprawę w swoje ręce. 4:1 dla Szarotek. Wykorzystana kolejna przewaga.
17 min. - Krążek zatańczył na poprzeczce po strzale Kolusza, znowu długi zamek gospodarzy.
16 min. - Strzał Bondaruka na zakończenie kary, dobry okres gry w przewadze Podhala. Kolejne wykluczenie dla gości.
15 min. - Świetny strzał Volraba ze środka, pewnie do łapaczki Studziński.
15 min. – Tomasik do Siutego, ten próbował z ostrego kąta, przestrzelił, jeszcze ruszona bramka.
15 min. - Kolusz do Tomasika, bomba bez przyjęcia. Chyba poprzeczka ratuje gości.
14 min. – Będzie kolejne wykluczenie dla gracza z Torunia.
13 min. - Gol dla Podhala. Marcin Kolusz pokonuje Moldera. Będzie zmiana bramkarza. Gospodarze na dwubramkowym prowadzeniu. 3:1.
11 min. - Gol dla Podhala! Bondaruk strzelcem gola. Podhale wykorzystuje grę w przewadze i Szarotki obejmują prowadzenie.
10 min. – Sygnalizacja kary. Skólmowski odpocznie 2 minuty.
9 min. - Strata obrońców Podhala za własną bramką, ale skończyło się na strachu.
8 min. - Worwa dołem w krótki róg, broni parkanem Molder.
7 min. - Kamil Kalinowski objechał dookoła tercję Podhala, Bondaruk przerwał tę akcję.
6 min. - Rożkow wrzucał na bramkę, mrozi bramkarz Podhala.
5 min. – Strzał Rodionowa z niebieskiej, z problemami, ale odbija Bizub.
4 min. - Gol dla Podhala. Słowakiewicz wyjechał od zakrystii, bramkarz obronił, ale dobitka z powietrza ląduje w siatce. 1:1.
4 min. – Wielkiewicz wrzucał na bramkę, pracował na bramkarzu Kolusz.
3 min. - Gol dla torunian. Syty dwukrotnie próbował, najpierw Bizub broni parkanem, ale poprawka ląduje w okienku bramki Podhala. 1:0 dla gości.
2 min. - Bondaruk próbował strącać przed bramką Moldera.
1 min. - Strzał z prawego skrzydła torunian, po szybkim podaniu na niebieską przy zmianie formacji.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację minuta po minucie z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje KH Energę Toruń.

#11 Łukasz Siuty PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#70 Conrad Mölder B 3 14.34 6 6 0 0 0 0 50.00 12:33 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 2 2.53 31 0 0 31 0 0 93.55 47:27 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#33 Eryk Schafer LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Bartosz Skólmowski PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0