08:17 2 min. Michael Cichy #78 Uderzanie kijem
08:17 2 min. Erik Němec #14 Wysoko uniesiony kij
16:43 2 min. Michael Cichy #78 Przeszkadzanie
18:57 2 min. Martin Dudaš #2 Opóźnianie gry
35:47 2 min. Saku Kinnunen #16 Uderzanie kijem
44:32 2 min. Łukasz Kamiński #8 Opóźnianie gry
44:32 2 min. Kara tech. dla drużyny Kara mniejsza techniczna
52:47 2 min. Jakub Witecki #66 Atak kijem trzymanym oburącz
55:09 2 min. Jewgienij Bodrow #10 Uderzanie kijem
57:09 2 min. Martin Dudaš #2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec spotkania

-60 min.- Szczechura sam na sam z Pieriewozczikowem, dwukrotnie lepszy bramkarz Pasów!!!
-59 min.- Woroszyło z bulika wprost w "Lewara"!
-58 min.- kara dla Dudasa, Cracovia ponownie w osłabieniu
-57 min.- GOOOOOOL!!! Kapitalne uderzenie Pociechy w okienko bramki gospodarzy!!! Tyszanie na prowadzeniu!!! czas dla trenera Rohacka
-57 min.- ależ kocioł pod bramką Cracovii!!!! Wróbel i Sergiuszkin czterokrotnie strzelali, ale bez efektu
-56 min.- gospodarze ponownie w osłabieniu po karze dla Bodrowa
-54 min.- GOOOOOOOL!!! Gula przymierzył z niebieskiej, zasłonięty przez Bodrowa Lewartowski nie był w stanie skutecznie interweniować!!! Remis!!!
-53 min.- kara dla Jakuba Witeckiego
-53 min.- Gula próbował z bulika, minimalnie niecelnie
-51 min.- Kapica próbował "od zakrystii" zmieścić gumę przy słupku, ale Lewartowski złapał gumę do raka
-49 min.- GOOOOOOL!!! Mroczkowski wzdłuż bramki do Cichego, który pakuje gumę do siatki!!! Pieriewozczikow nie zdążył się przesunąć!!! 3-2 dla gości z Tychów!
-47 min.- kontra Cracovii, ale Bodrow powstrzymany. W międzyczasie wracają ukarani gracze Cracovii. Na tafli komplet zawodników.
-46 min.- Sergiuszkin strzela z bulika, krążek pada łupem bramkarza Pasów
-45 min.- Kamiński ukarany za opóźnianie gry. Craxa w osłabieniu. Dodatkowo karę techniczną nałożoną na Cracovię odsiaduje Dziurdzia! Podwójna przewaga gości.
-45 min.- GOOOOOOL!!!! Ależ kapitalna bomba Mullera tuż przy słupku z niebieskiej!!! Lewartowski bez szans!!! 2-2!!!!
-43 min.- niepewna interwencja Pieriewozczikowa, Marzec miał szansę skopiować swój wyczyn z drugiej tercji, tym razem się nie udało.
-42 min.- Wróbel po solowym rajdzie strzela minimalnie niecelnie
-41 min.- rozpoczynamy III odsłonę

Koniec II tercji

-38 min.- Kinnunen wraca na taflę, Cracovia w komplecie.
-36 min.- Pasy w osłabieniu, na ławce siada Kinnunen
-36 min.- GOOOOOL!!! Akcję zainicjował Szymon Marzec, który wygrał pojedynek szybkościowy z Saurem, podał do Witeckiego. Strzelec wyrównującego gola uderzył spomiędzy wąsów, Pieriewozczikow odbił gumę, ale z dobitką zdążył Marzec!!! 2-1 dla tyszan!!!
-35 min.- Gościński dwukrotnie próbował zdobyć gola, najpierw strzałem z bulika, a później w zamieszaniu podbramkowym.
-31 min.- spięcie między Smirnovem i Nemcem, szybko uspokojone przez arbitrów
-30 min.- Kapitalna okazja tyszan! Cichy, Galant i Mroczkowski w sytuacji 3 na 1 nie potrafili jednak pokonać Pieriewozczikowa!
-28 min.- Szczechura!!! Przejął bezpański krążek, dobrze przymierzył ale bramkarz Pasów wygrywa ten pojedynek!!! To powinien być gol!!!
-26 min.- koronkowa akcja tyszan przerwana kapitalnym wślizgiem przez Csamango!!!! Po wznowieniu przed szansą stanął Jeziorski, ale tym razem górą defensywa krakowska.
-25 min.- GOOOOOOL!!! Witecki efektownie wjechał przed bramkę z bulika i precyzyjnie posłał gumę po długim rogu pod pachą Pieriewozczikowa!!! Remis!!!
-23 min.- twarda męska gra na całej tafli! Kapica efektownie potraktował ciałem przeciwnika!
-21 min.- rozpoczynamy drugą odsłonę od mocnego strzału tyszan z niebieskiej, Pieriewozczikow choć zasłonięty instynktownie broni.

Koniec I tercji

-19 min.- kara dla Dudasa, przed szansą na wyrównanie stanął Szczechura, górą bramkarz Pasów!!!
-19 min.- Kamiński ostemplował słupek bramki tyszan!!! Przewaga Cracovii!!!
-18 min.- GOOOOOOL!!! Jacenko fantastycznym strzałem zdjął pajęczynę w okienku bramki Lewartowskiego!!!!! 1:0 dla Cracovii!!!
-17 min.- na ławkę za przeszkadzanie wędruje Cichy
-17 min.- Cichy przechwycił bezpański krążek tuż przed bramką Cracovii, wymanewrował bramkarza, który jednak w nieprawdopodobny sposób odbił strzał napastnika gości!!!
-15 min.- Craxa w komplecie. Drugie osłabienie wybronione.
-14 min.- Woroszyło ofiarnie zablokował ciałem uderzenie z niebieskiej Smirnova!
-13 min.- gospodarze ponownie w osłabieniu po faulu Dudasa
-12 min.- dwukrotnie przed szansą stanął Kotlorz; pierwsze uderzenie odbił parkanem Pieriewozczikow, drugi strzał również pada łupem bramkarza Pasów
-11 min.- obie drużyny w komplecie.
-9 min.-obustronne wykluczenie, na ławce siedzą Nemec i Cichy
-8 min.- Kapica zmienił tor lotu krążka po strzale Guli
-7 min.- solowy rajd Csamango, ale Lewartowski dobrze broni
-6 min.- Muller przymierzył z niebieskiej, minimalnie niecelnie!
-5 min.- Witecki z bekhendu ale ponad bramką
-4 min.- koniec kary, kontratak Cracovii ale Lewartowski zatrzymał szarżującego Shirleya
-3 min.- Fieofanow wzdłuż niebieskiej do Sergiuszkina, ale Pieriewozczikow łapie gumę do raka.
-2 min.- pierwsze wykluczenie, na ławce kar Gosztyła. Tyszanie w przewadze.
-1 min.- pierwsze wznowienie dla Pasów