
Mark Kaleinikovas, po trzech latach spędzonych w polskiej ekstralidze, postanowił poszukać sobie nowego wyzwania. Litewski skrzydłowy zdecydował się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych i grę w ECHL.

XXXI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży dobiegła końca. W wielkim finale triumfował MOSM Tychy, który pokonał JKH GKS Jastrzębie 3:2. Brąz z kolei powędrował do BS Polonii Bytom.

Za nami półfinały w ramach XXXI edycji OOM. W niech MOSM Tychy triumfował nad MMKS Podhalem Nowy Targ, a JKH GKS Jastrzębie nad BS Polonią Bytom.

Zakończyły się grupowe zmagania w ramach XXXI edycji OOM w Oświęcimiu i Nowym Targu. Teraz czekać nas będą półfinały na Podhalu, gdzie BS Polonia Bytom zmierzy się z JKH GKS-em Jastrzębie, z Podhale Nowy Targ z MOSM-em Tychy.

Za nami dwa dni fazy grupowej XXXI edycji OOM w Oświęcimiu i Nowym Targu. Przed nami natomiast ostatni dzień grupowych zmagań, po których poznamy półfinalistów tego turnieju.

Zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Krynicy-Zdrój. W wielkim finale MOSM Tychy pokonał JKH GKS Jastrzębie 4:2 i tym samym sięgnął po najcenniejsze trofeum. Z kolei w potyczce o brąz, górą był Naprzód Janów, pokonując Polonię Bytom 3:2.

Wszystko musi się kiedyś skończyć. Nie inaczej było z fazą grupową Mistrzostw Polski Juniora Młodszego. Ostatecznie do półfinałów awansował MOSM Tychy, BS Polonia Bytom, Naprzód Janów oraz JKH GKS Jastrzębie.

Za nami drugi dzień zmagań w ramach 30. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zaskoczeń nie mieliśmy, choć Legia Warszawa ponownie została skarcona dwucyfrówka.

Za nami pierwszy dzień zmagań w XXX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sezonie 2023/2024. W premierowym meczu juniorzy młodsi MOSM Tychy pokonali Legię Warszawa aż 27:0.

Od wtorku 12 marca do czwartku 14 marca na lodowiskach w Nowym Targu i w Oświęcimiu rozpoczyna się Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych – hokej na lodzie. Organizatorem Olimpiady Młodzieży w rywalizacji hokej na lodzie jest Małopolski Okręgowy Związek Hokeja na Lodzie.

Hokeiści MKS Sokołów Toruń zostali Mistrzostwem Polski Juniorów Młodszych, które odbywały się na lodowiskach w Tychach i Bytomiu w ramach XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Dolny Śląsk 2022. Torunianie pokonali w finale KS Katowice Naprzód Janów 3:2. Brązowy medal powędrował do MMKS Podhale Nowy Targ.

Poznaliśmy terminarz XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Dolny Śląsk 2022 – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Wszystkie mecze transmitowane będą przez polskihokej.tv.

W finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży hokeiści UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok pokonali MKS Sokoły Toruń 3:2 i to na ich szyjach zawisły złote medale. W meczu o brąz Polonia Bytom ograła MMKS Podhale Nowy Targ 4:1.

Już dzisiaj zaczynają się półfinały OOM. Kto zwycięży i zagra w jutrzejszym finale? Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszej relacji.

Już dzisiaj dowiemy się kto zagra w sobotnich półfinałach. Bardzo ważne spotkanie czeka zawodników z Podhala i Tych, ponieważ obie drużyny mają po 3 pkt i drużyna, która wygra zamelduje się w półfinale.

W dzisiejszych zmaganiach nie powinno zabraknąć emocji, gdyż Mosm Tychy zawalczy z ŁKH Łodzią, Polonia z Podhalem (w grupie E), Toruń z Sanokiem oraz Cracovia z Janowem (w grupie D)

Dzisiaj na lodowisku Jantor w Katowicach rozpoczyna się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.

W poniedziałek na lodowisku Jantor w Katowicach rozpocznie się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. W turnieju rywalizować będzie osiem drużyn: KH Polonia Bytom, MOSM Tychy, KS Katowice Naprzód Janów, MMKS Podhale Nowy Targ, ŁKH Łódź, MKS Sokoły Toruń, MKS Cracovia, UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok.

MKS Sokoły Toruń zwyciężyli w XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, w finale pokonując UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 3:2. Brązowy medal przypadł drużynie UKH Unii Oświęcim, która wygrała z UKS Zagłębiem Sosnowiec 4:1.

Poznaliśmy finalistów XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych Śląsk 2020. Do finału w kategorii juniora młodszego awansował zespół UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok oraz MKS Sokoły Toruń. Sanoczanie pokonali UKH Unię 3:2 a Sokoły ograły Zagłębie 7:4.