I Runda |
1. kolejka |
2021-09-04 00:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
1:9
(0:3, 0:2, 1:4)
|
2021-09-04 00:00 |
UKH Unia
Unia
|
- |
Opole HK
Opole
|
7:6
k.
(2:2, 0:3, 4:1, d. 0:0, k. 1:0)
|
2021-09-04 00:00 |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
5:2
(0:1, 2:0, 3:1)
|
2021-09-04 00:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
3:4
(0:2, 0:2, 3:0)
|
2021-09-04 00:00 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
MOSM Tychy
Tychy
|
5:4
(2:3, 2:0, 1:1)
|
2021-09-04 12:00 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
2:7
(0:1, 1:3, 1:3)
|
2021-11-07 00:00 |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
6:4
(3:2, 2:0, 1:2)
|
2. kolejka |
2021-09-05 00:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
MOSM Tychy
Tychy
|
0:5
(0:2, 0:0, 0:3)
|
2021-09-05 00:00 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
2:3
(1:1, 0:2, 1:0)
|
2021-09-05 00:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
4:3
(1:2, 0:1, 3:0)
|
2021-09-05 00:00 |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
3:2
d.
(0:0, 0:1, 2:1, d. 1:0)
|
2021-09-05 00:00 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Opole HK
Opole
|
4:1
(2:1, 0:0, 2:0)
|
2021-09-05 17:00 |
UKH Unia
Unia
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
1:13
(0:4, 0:4, 1:5)
|
3. kolejka |
2021-09-11 00:00 |
Opole HK
Opole
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
14:2
(6:0, 2:0, 6:2)
|
2021-09-11 00:00 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
MOSM Tychy
Tychy
|
3:5
(0:1, 3:3, 0:1)
|
2021-09-11 00:00 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
UKH Unia
Unia
|
5:0
(1:0, 2:0, 2:0)
|
2021-09-11 00:00 |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
6:2
(0:2, 3:0, 3:0)
|
2021-09-11 00:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
2:6
(0:2, 0:2, 2:2)
|
2021-09-11 18:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
5:1
(2:0, 0:1, 3:0)
|
2021-09-13 00:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
2:3
(0:1, 1:0, 1:2)
|
4. kolejka |
2021-09-12 00:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
MOSM Tychy
Tychy
|
4:3
(1:0, 2:1, 1:2)
|
2021-09-12 00:00 |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
1:3
(1:1, 0:1, 0:1)
|
2021-09-12 00:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
6:4
(2:2, 3:2, 1:0)
|
2021-09-12 00:00 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
3:4
d.
(0:2, 0:1, 3:0, d. 0:1)
|
2021-09-12 00:00 |
Opole HK
Opole
|
- |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
7:2
(2:1, 3:0, 2:1)
|
2021-09-12 13:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
9:2
(4:1, 2:0, 3:1)
|
5. kolejka |
2021-09-18 12:30 |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
3:1
(1:0, 2:1, 0:0)
|
2021-09-18 16:15 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
UKH Unia
Unia
|
8:6
(2:3, 4:2, 2:1)
|
2021-09-18 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
Opole HK
Opole
|
9:1
(1:0, 5:0, 3:1)
|
2021-09-18 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
5:2
(1:2, 2:0, 2:0)
|
2021-09-18 18:00 |
MOSM Tychy
Tychy
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
2:3
d.
(1:0, 1:1, 0:1, d. 0:1)
|
2021-09-18 18:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
3:9
(0:3, 1:4, 2:2)
|
2021-09-18 18:15 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
11:5
(2:2, 3:2, 6:1)
|
6. kolejka |
2021-09-19 10:30 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
3:4
d.
(1:1, 2:1, 0:1, d. 0:1)
|
2021-09-19 12:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
1:4
(0:2, 0:2, 1:0)
|
2021-09-19 12:00 |
MOSM Tychy
Tychy
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
7:1
(4:0, 1:0, 2:1)
|
2021-09-19 12:45 |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
- |
UKH Unia
Unia
|
5:4
(1:0, 3:3, 1:1)
|
2021-09-19 16:15 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
10:5
(2:2, 4:1, 4:2)
|
2021-09-19 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
3:1
(1:0, 1:1, 1:0)
|
7. kolejka |
2021-10-02 00:00 |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
2:4
(1:1, 1:3, 0:0)
|
2021-10-02 00:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
9:1
(3:1, 3:0, 3:0)
|
2021-10-02 12:45 |
MOSM Tychy
Tychy
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
2:12
(0:5, 1:4, 1:3)
|
2021-10-02 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
Opole HK
Opole
|
7:1
(0:1, 2:0, 5:0)
|
2021-10-02 17:00 |
UKH Unia
Unia
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
7:3
(4:1, 2:2, 1:0)
|
2021-10-02 17:30 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
0:6
(0:3, 0:1, 0:2)
|
2021-10-02 19:15 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
5:2
(1:1, 1:0, 3:1)
|
8. kolejka |
2021-10-03 11:15 |
UKH Unia
Unia
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
7:4
(6:0, 1:1, 0:3)
|
2021-10-03 11:45 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
2:6
(0:1, 0:2, 2:3)
|
2021-10-03 12:00 |
MOSM Tychy
Tychy
|
- |
Opole HK
Opole
|
5:6
d.
(1:0, 2:1, 2:4, d. 0:1)
|
2021-10-03 13:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
5:6
(1:1, 2:2, 2:3)
|
2021-10-03 18:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
7:1
(1:0, 3:1, 3:0)
|
2021-10-03 19:00 |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
1:5
(0:1, 1:2, 0:2)
|
9. kolejka |
2021-10-09 16:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
3:10
(0:5, 1:3, 2:2)
|
2021-10-09 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
MOSM Tychy
Tychy
|
5:2
(1:0, 2:1, 2:1)
|
2021-10-09 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
- |
Opole HK
Opole
|
4:11
(3:3, 1:6, 0:2)
|
2021-10-09 17:30 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
4:1
(2:0, 1:0, 1:1)
|
2021-10-09 19:15 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
7:2
(4:1, 1:0, 2:1)
|
2021-10-09 19:30 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
UKH Unia
Unia
|
4:5
d.
(1:0, 3:2, 0:2, d. 0:1)
|
2021-10-09 19:30 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
6:9
(2:2, 1:3, 3:4)
|
10. kolejka |
2021-10-10 10:30 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
2:4
(1:2, 1:1, 0:1)
|
2021-10-10 12:15 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
6:5
k.
(3:1, 1:2, 1:2, d. 0:0, k. 3:2)
|
2021-10-10 12:45 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Opole HK
Opole
|
0:5
(0:0, 0:3, 0:2)
|
2021-10-10 16:15 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
UKH Unia
Unia
|
2:5
(0:2, 2:2, 0:1)
|
2021-10-10 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
2:5
(0:3, 0:1, 2:1)
|
2021-10-10 17:45 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
2:4
(1:0, 0:2, 1:2)
|
11. kolejka |
2021-10-16 00:00 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
5:1
(0:0, 0:0, 5:1)
|
2021-10-16 00:00 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
1:5
(1:2, 0:0, 0:3)
|
2021-10-16 00:00 |
UKH Unia
Unia
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
4:1
(2:1, 1:0, 1:0)
|
2021-10-16 00:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
1:2
(0:0, 1:2, 0:0)
|
2021-10-16 00:00 |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
- |
MOSM Tychy
Tychy
|
3:1
(1:0, 0:1, 2:0)
|
2021-10-16 00:00 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
Opole HK
Opole
|
4:1
(2:1, 1:0, 1:0)
|
2021-10-16 18:15 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
2:6
(1:2, 0:1, 1:3)
|
12. kolejka |
2021-10-17 00:00 |
UKH Unia
Unia
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
|
2021-10-17 00:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
MOSM Tychy
Tychy
|
11:0
(5:0, 2:0, 4:0)
|
2021-10-17 00:00 |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
5:4
(2:1, 3:2, 0:1)
|
2021-10-17 00:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Opole HK
Opole
|
6:8
(3:1, 1:2, 2:5)
|
2021-10-17 11:45 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
1:2
d.
(0:1, 0:0, 1:0, d. 0:1)
|
2021-10-17 18:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
10:3
(3:0, 4:1, 3:2)
|
13. kolejka |
2021-10-30 00:00 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
6:1
(2:0, 2:0, 2:1)
|
2021-10-30 00:00 |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
6:2
(2:1, 3:1, 1:0)
|
2021-10-30 00:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
3:4
d.
(0:0, 1:2, 2:1, d. 0:1)
|
2021-10-30 00:00 |
MOSM Tychy
Tychy
|
- |
UKH Unia
Unia
|
3:11
(0:1, 1:6, 2:4)
|
2021-10-30 00:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
5:0
(0:0, 1:0, 4:0)
|
2021-10-30 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
11:3
(7:1, 2:2, 2:0)
|
2021-12-11 00:00 |
Opole HK
Opole
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
0:5
(Walkower)
|
14. kolejka |
2021-10-31 00:00 |
Opole HK
Opole
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
9:7
(3:3, 2:3, 4:1)
|
2021-10-31 00:00 |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
- |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
4:3
k.
(1:1, 1:1, 1:1, d. 0:0, k. 2:1)
|
2021-10-31 00:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
6:2
(2:0, 0:2, 4:0)
|
2021-10-31 00:00 |
MOSM Tychy
Tychy
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
2:5
(1:1, 1:3, 0:1)
|
2021-10-31 00:00 |
UKH Unia
Unia
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
6:1
(0:0, 2:0, 4:1)
|
2021-11-27 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
11:4
(2:0, 4:2, 5:2)
|
II Runda |
15. kolejka |
2021-11-06 00:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
6:3
(1:1, 2:1, 3:1)
|
2021-11-06 00:00 |
MOSM Tychy
Tychy
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
4:6
(2:0, 1:1, 1:5)
|
2021-11-06 00:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
11:0
(1:0, 2:0, 8:0)
|
2021-11-06 00:00 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
|
2021-11-06 00:00 |
Opole HK
Opole
|
- |
UKH Unia
Unia
|
6:3
(3:0, 2:1, 1:2)
|
2021-11-06 00:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
8:1
(2:0, 3:0, 3:1)
|
2021-11-06 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
4:1
(0:0, 2:0, 2:1)
|
16. kolejka |
2021-11-07 00:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
5:2
(0:2, 2:0, 3:0)
|
2021-11-07 00:00 |
MOSM Tychy
Tychy
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
5:4
(4:3, 1:0, 0:1)
|
2021-11-07 00:00 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
4:3
d.
(1:1, 1:1, 1:1, d. 1:0)
|
2021-11-07 00:00 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
5:4
(3:1, 2:2, 0:1)
|
2021-11-07 00:00 |
Opole HK
Opole
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
6:4
(3:1, 0:0, 3:3)
|
2021-11-07 18:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
UKH Unia
Unia
|
5:3
(1:1, 3:1, 1:1)
|
17. kolejka |
2021-11-20 00:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
2:4
(0:1, 1:0, 1:3)
|
2021-11-20 00:00 |
UKH Unia
Unia
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
7:2
(2:1, 0:1, 5:0)
|
2021-11-20 00:00 |
MOSM Tychy
Tychy
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
6:4
(2:2, 2:2, 2:0)
|
2021-11-20 00:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
3:2
(1:1, 1:1, 1:0)
|
2021-11-20 00:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
Opole HK
Opole
|
2:11
(1:4, 0:1, 1:6)
|
2021-11-20 14:30 |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
2:5
(0:2, 0:2, 2:1)
|
2021-11-24 00:00 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
5:4
(2:2, 2:1, 1:1)
|
18. kolejka |
2021-11-21 00:00 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
9:5
(2:2, 5:0, 2:3)
|
2021-11-21 00:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
|
2021-11-21 00:00 |
MOSM Tychy
Tychy
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
4:3
(1:1, 1:1, 2:1)
|
2021-11-21 00:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
5:4
d.
(1:1, 2:1, 1:2, d. 1:0)
|
2021-11-21 00:00 |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
- |
Opole HK
Opole
|
2:15
(2:5, 0:8, 0:2)
|
2021-11-21 14:15 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
2:5
(2:0, 0:5, 0:0)
|
19. kolejka |
2022-01-08 00:00 |
Opole HK
Opole
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
0:5
(Walkower)
|
2022-01-08 11:45 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
2:3
(0:1, 1:1, 1:1)
|
2022-01-08 12:45 |
UKH Unia
Unia
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
0:7
(0:1, 0:5, 0:1)
|
2022-01-08 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
11:4
(2:0, 6:2, 3:2)
|
2022-01-08 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
- |
MOSM Tychy
Tychy
|
10:4
(4:0, 1:2, 5:2)
|
2022-01-08 17:30 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
4:6
(1:0, 2:2, 1:4)
|
2022-01-08 17:45 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
9:1
(2:1, 2:0, 5:0)
|
20. kolejka |
2021-11-24 00:00 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
4:2
(0:1, 1:1, 3:0)
|
2022-01-09 11:30 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
MOSM Tychy
Tychy
|
2:0
(1:0, 0:0, 1:0)
|
2022-01-09 12:15 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
6:2
(1:0, 3:0, 2:2)
|
2022-01-09 13:45 |
UKH Unia
Unia
|
- |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
2:3
(0:1, 1:1, 1:1)
|
2022-01-09 13:45 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
7:1
(3:1, 1:0, 3:0)
|
2022-01-09 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
10:3
(5:0, 2:2, 3:1)
|
21. kolejka |
2022-01-15 00:00 |
Opole HK
Opole
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
0:5
(Walkower)
|
2022-01-15 15:00 |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
4:3
k.
(2:1, 0:0, 1:2, d. 0:0, k. 1:0)
|
2022-01-15 17:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
1:5
(1:0, 0:2, 0:3)
|
2022-01-15 17:30 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
7:1
(2:0, 4:1, 1:0)
|
2022-01-15 17:45 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
6:3
(0:0, 4:3, 2:0)
|
2022-01-15 18:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
MOSM Tychy
Tychy
|
5:1
(0:0, 3:0, 2:1)
|
2022-01-15 18:30 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
UKH Unia
Unia
|
5:0
(0:0, 1:0, 4:0)
|
22. kolejka |
2022-01-16 00:00 |
Opole HK
Opole
|
- |
MOSM Tychy
Tychy
|
0:5
(Walkower)
|
2022-01-16 12:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
UKH Unia
Unia
|
5:6
(3:2, 0:2, 2:2)
|
2022-01-16 12:15 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
1:2
(0:1, 0:0, 1:1)
|
2022-01-16 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
4:8
(2:5, 2:3, 0:0)
|
2022-01-16 18:30 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
3:7
(2:2, 0:3, 1:2)
|
2022-01-30 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
1:12
(0:4, 0:5, 1:3)
|
23. kolejka |
2022-01-22 00:00 |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
- |
Opole HK
Opole
|
5:0
(Walkower)
|
2022-01-22 11:45 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
3:4
(1:2, 0:1, 2:1)
|
2022-01-22 12:15 |
UKH Unia
Unia
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
1:6
(0:0, 0:4, 1:2)
|
2022-01-22 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
14:2
(3:0, 7:0, 4:2)
|
2022-01-22 18:00 |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
4:3
(1:1, 1:1, 2:1)
|
2022-01-22 18:45 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
7:4
(2:1, 4:2, 1:1)
|
2022-01-23 11:45 |
MOSM Tychy
Tychy
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
5:6
(1:2, 2:3, 2:1)
|
24. kolejka |
2022-01-21 19:15 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
3:7
(1:3, 1:2, 1:2)
|
2022-01-23 00:00 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
Opole HK
Opole
|
5:0
(Walkower)
|
2022-01-23 11:30 |
UKH Unia
Unia
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
2:9
(0:4, 0:2, 2:3)
|
2022-01-23 13:45 |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
3:4
(1:0, 2:4, 0:0)
|
2022-01-23 14:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
6:4
(0:0, 4:1, 2:3)
|
2022-02-13 18:30 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
3:6
(0:2, 3:3, 0:1)
|
25. kolejka |
2022-02-05 00:00 |
Opole HK
Opole
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
0:5
(Walkower)
|
2022-02-05 15:00 |
MOSM Tychy
Tychy
|
- |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
3:10
(0:4, 2:2, 1:4)
|
2022-02-05 17:00 |
Polonia Bytom
Polonia
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
4:5
k.
(1:1, 1:1, 2:2, d. 0:0, k. 1:3)
|
2022-02-05 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
5:3
(1:1, 3:2, 1:0)
|
2022-02-05 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
3:2
d.
(0:0, 1:1, 1:1, d. 1:0)
|
2022-02-05 17:30 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
UKH Unia
Unia
|
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
|
2022-02-05 17:30 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
4:9
(0:2, 2:5, 2:2)
|
26. kolejka |
2022-02-06 00:00 |
Opole HK
Opole
|
- |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
0:5
(Walkower)
|
2022-02-06 11:30 |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
- |
MKS Cracovia
Cracovia
|
3:6
(2:1, 1:2, 0:3)
|
2022-02-06 12:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
6:3
(2:0, 2:2, 2:1)
|
2022-02-06 13:15 |
MOSM Tychy
Tychy
|
- |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
1:8
(0:2, 0:1, 1:5)
|
2022-02-06 13:45 |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
4:5
(2:2, 0:1, 2:2)
|
2022-02-06 17:15 |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
- |
UKH Unia
Unia
|
5:3
(1:0, 2:2, 2:1)
|
27. kolejka |
2022-02-03 20:30 |
SMS PZHL Katowice
SMS PZHL
|
- |
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
|
5:7
(1:2, 1:2, 3:3)
|
2022-02-19 00:00 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
Opole HK
Opole
|
5:0
(Walkower)
|
2022-02-19 11:45 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
Naprzód Janów
Janów
|
3:1
(2:1, 0:0, 1:0)
|
2022-02-19 12:30 |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
2:3
k.
(0:0, 1:2, 1:0, d. 0:0, k. 0:1)
|
2022-02-19 17:30 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
5:2
(3:2, 1:0, 1:0)
|
2022-02-19 18:30 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
3:10
(0:4, 2:1, 1:5)
|
2022-02-19 20:30 |
UKH Unia
Unia
|
- |
MOSM Tychy
Tychy
|
6:5
(0:1, 3:0, 3:4)
|
28. kolejka |
2022-02-16 18:00 |
MKS Cracovia
Cracovia
|
- |
MOSM Tychy
Tychy
|
6:1
(1:0, 4:1, 1:0)
|
2022-02-18 00:00 |
Podhale Nowy Targ
Podhale
|
- |
SMS Toruń
SMS Toruń
|
6:1
(2:0, 1:1, 3:0)
|
2022-02-20 00:00 |
Sokoły Toruń
Sokoły
|
- |
Opole HK
Opole
|
5:0
(Walkower)
|
2022-02-20 13:15 |
UKS Niedźwiadki
Niedźwiadki
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH
|
4:10
(0:4, 1:4, 3:2)
|
2022-02-20 13:30 |
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec
|
- |
Polonia Bytom
Polonia
|
3:13
(1:5, 1:5, 1:3)
|
2022-02-20 17:00 |
Naprzód Janów
Janów
|
- |
UKH Unia
Unia
|
6:5
d.
(0:3, 2:1, 3:1, d. 1:0)
|