
Jason Dickinson i Colton Dach, bo o nich mowa, zostali w ostatnich dniach wymienieni z Chicago Blackhawks do Edmonton Oilers.

Najbardziej wartościowy gracz Mistrzostw Świata sprzed 3 lat zmienił barwy klubowe. Kanadyjczyk opuścił jedyny klub, w którym do tej pory występował w NHL.

Nowojorska hala Madison Square Garden była w swojej historii miejscem wielu słynnych pięściarskich pojedynków. Ostatniej nocy kibice zobaczyli w niej trzy walki na pięści na lodzie. A przy okazji emocjonujący mecz New York Rangers z Calgary Flames.

Kanadyjczyk Andrew Mangiapane i jego dotychczasowy klub Calgary Flames uniknęli arbitrażu płacowego. Obie strony doszły do porozumienia w sprawie nowej trzyletniej umowy. Na jej mocy 26-letni napastnik zarobi 17,4 milionów dolarów.