Adam Borzęcki odchodzi niepokonany
Jeden z najlepszych polskich obrońców ostatnich lat Adam Borzęcki zakończył bogatą karierę hokejową. Na portalu społecznościowym zamieścił emocjonalny wpis gdzie m.in. czytamy "Jestem niezwykle szczęśliwy, że mogę powiedzieć do widzenia mojej hokejowej przygodzie będąc na tronie".
Czytaj także:
- 840 meczów, cztery mistrzostwa Polski i reprezentacja kraju. Doświadczony napastnik zakończył karierę
- Cracovia szuka kierownika drużyny. Klub opublikował ogłoszenie
- Kolejne zmiany w Bytomiu. Kadrowicz odchodzi z klubu
- Bytomianie odsłaniają karty. Oto ich sparingpartnerzy!
- Czeski obrońca opuścił Unię. Zagra u ligowego rywala?

Komentarze