Czerkawski gwiazdą TVP. Prowadzi muzyczne show
Mariusz Czerkawski nie zapomina o rozwoju osobistym. Po udanej karierze sportowej i etapie, w którym był ekspertem hokejowym przyszedł czas na kolejne wyzwanie. Został współprowadzącym program „Star Voice. Gwiazdy mają głos”.
Program ten jest kontynuacją serii „Jak oni śpiewają”, która pokazywana była w telewizji Polsat. Rywalizują w nim dziennikarze, sportowcy i aktorzy. W tej edycji widzowie mogą zobaczyć choćby Przemysława Babiarza, Roberta Koszuckiego, Aleksandrę Szwedz, Monikę Pyrek czy Marcina Urbasia.
Ich występy ocenia jury w składzie Majka Jeżowska, Helena Vondráčková i Mariusz Kałamaga.
Nagrodą główną jest statuetka Diamentowego Mikrofonu oraz 100 000 zł do przekazania na wybrany cel charytatywny, ponadto w każdym odcinku najlepszy uczestnik przekazuje na szczytny cel 10 000 zł.
Mariusz Czerkawski współprowadzi ten program wspólnie z urodzoną w Tychach aktorką Michaliną Sosną.
Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Mariusz Czerkawski Official (@mariusz_czerkawski) Lut 28, 2020 o 8:18 PST
Czytaj także:
- Nie żyje człowiek, którego znał każdy kibic Unii Oświęcim. Miał 73 lata
- Reprezentacja Polski będzie w darmowej TV! "Domagali się tego". Porażka Polsatu
- Inauguracyjny sparing za nami. Gospodarze pokazali klasę!
- Oto ceny biletów i karnetów na mecze Unii. Są rabaty dla wiernych kibiców
- Bryk: Nic nie odda treningu hokejowego. Wszyscy cieszymy się jak małe dzieci

Komentarze