Hokej.net Logo

Cztery odejścia. Kolejne zmiany w Toruniu

fot. Jarosław Fiedor
fot. Jarosław Fiedor

Kolejne rozstania z zawodnikami ogłosili działacze KH Energi Toruń. Klub pożegnał się z czwórką graczy, którzy w ostatnim sezonie reprezentowali "Stalowe Pierniki".

Klub ogłosił, że pożegnał czterech zawodników. W  tym gronie znaleźli się Jesper-Juhani Ilvessuo, Daniil Kulintsev, Vili Laitinen i Szymon Maćkowski.

Ilvessuo dołączył w trakcie rozgrywek i w barwach toruńskiego klubu rozegrał w sezonie zasadniczym 14 meczów (1 bramka i 3 asysty). W  fazie play-off dorzucił 7 meczów, ale nie punktował.

Szymon Maćkowski to wychowanek Sokołów Toruń, 23-letni napastnik rozegrał 36 spotkań w których zdobył 5 punktów za jedną bramkę i cztery asysty. W play-off rozegrał 7 meczów. 

Z klubem pożegnał się też Danill Kulintsev, który w 30 meczach zdobył 5 bramek i przy 13 asystował. Był najskuteczniejszym defensorem w zespole. W play-off zmagał się z kontuzją i rozegrał tylko jedno spotkanie.

W przyszłym sezonie na Tor-Torze nie zagra również Vili Laitinen, który w 26 meczach zdobył 4 bramki i przy 14 asystował. W play-off dorzucił cztery asysty w 7 meczach.

Wiadomo również, że w przyszłym sezonie w barwach toruńskiego klubu nie zobaczymy Jakuba Lewandowskiego i Antona Svenssona

 

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2026 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe