Finały Pucharu Polski w Tychach
Uprzejmie informuję, że Prezydium Zarządu PZHL, po dokonaniu przeglądu ofert, postanowiło przyznać organizację Turnieju Finałowego o Puchar Polski (29-30.12.2009r.) Górnośląskiemu Klubowi Sportowemu „GKS TYCHY”.
Czytaj także:
- Polonia Bytom szykuje się do sezonu! Ogłosili rywali
- Kibice cenili go za charakter i poświęcenie. Filar defensywy żegna się z GieKSą!
- Reprezentant Polski szuka nowego klubu. Na stole były oferty z Polski
- Przełom dla polskiego hokeja? Władze centrali mają ambitny plan
- Potwierdzone! Unia ma nowego napastnika. Jego liczby imponują

Komentarze