Hokej.net Logo

Finowie żegnają się z Toruniem

Finowie żegnają się z Toruniem

Elias Elomaa (na zdjęciu), Konsta Jaakola i Ville Saloranta żegnają się z KH Energą Toruń. Pierwszy z nich znalazł już nowy klub.


Elomaa dołączył do „Stalowych Pierników” przed zamknięciem okienka transferowego. Rozegrał 14 spotkań, w których zdobył 5 bramek i zanotował 5 asyst. Nie da się ukryć, że był najlepszym zawodnikiem z całego fińskiego zaciągu.


Wiemy już, że 24-letni skrzydłowy wraca do ojczyzny. Podpisał roczny kontrakt z występującym na zapleczu fińskiej Liigi – Heinolan Peliitat.


Z grodem Kopernika żegnają się też Konsta Jaakola i Ville Saloranta. Obaj Finowie mieli być ważnymi ogniwami toruńskiego klubu, ale nie spełnili pokładanych w nich nadziei. Jaakola w 37 meczach zdobył 13 punktów za 7 goli i 6 kluczowych zagrań. Z kolei Saloranta rozegrał 29 spotkań w których strzelił 7 bramek i zanotował 8 asyst.


Nazwiska obu graczy znalazły się na listach, które do klubów wysyłają agencje menedżerskie.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe