Hokej.net Logo
KWI
11
KWI
16
KWI
17
KWI
24
KWI
25

GieKSa nie komentuje sprawy. "Czekamy na to, co zrobi szefostwo spółki"

GieKSa nie komentuje sprawy. "Czekamy na to, co zrobi szefostwo spółki"

Wciąż nie znamy decyzji w kwestii sporu na linii Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice. Biało-niebiescy zarzucają, że katowiczanom, że w drugim meczu ćwierćfinału play-off nie zagrało w ich zespole dwóch zawodników młodzieżowych.


Poznaliśmy już wersję prezentowaną przez działaczy wicemistrzów Polski i z tą samą prośbą zwróciliśmy się do katowickich działaczy. Roch Bogłowski, dyrektor sportowy klubu, nie skomentował sprawy a prezes Marek Szczerbowski – mimo kilku prób – nie odebrał od nas telefonu.

O komentarz do zarzutów oświęcimskiego klubu oraz zaprezentowanie własnego poglądu poprosiliśmy więc rzecznika prasowego klubu.

– W tym momencie nie wydamy żadnego oświadczenia, ani nie udzielimy komentarza. Czekamy na rozwój wydarzeń i na to, co zrobi szefostwo spółki PHL. Dopiero wtedy z naszej strony albo coś wyjdzie. Chyba, że decyzja będzie na tyle przejrzysta, że nie będziemy musieli jej komentować –powiedział nam Michał Kajzerek, rzecznik GKS-u Katowice.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2026 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe