Kadra U-20 na turniej w ukraińskich Browarach
Trener Piotr Sarnik ogłosił skład kadry U-20 na listopadowe zgrupowanie w Sanoku oraz mecze towarzyskie z Białorusią, Ukrainą i Litwą, które zostaną rozegrane w ukraińskich Browarach.
Dotyczy: zgrupowania szkoleniowego Kadry Narodowej Juniorów U20 w Sanoku oraz meczów międzypaństwowych w Brovarach/Ukraina w dniach 4 – 9 listopada 2019 r.
4 listopada 2019 r. - Zbiórka zawodników KNJ U20 w Katowicach Janowie, wyjazd do Sanoka,
4 – 5 listopada 2019 r. – Zgrupowanie krajowe w Sanoku,
6 – 9 listopada 2019 r. – Zawody zagraniczne w Brovarach/Ukraina,
7 listopada 2019 r. – Mecz międzypaństwowy: KNJU20 – Białoruś,
8 listopada 2019 r. – Mecz międzypaństwowy: KNJU20 – Ukraina,
9 listopada 2019 r. – Mecz międzypaństwowy: KNJU20 – Litwa,
9 listopada 2019 r. – Wyjazd do Polski, zakończenie zgrupowania szkoleniowego.
Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U20 zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Bezwiński Mateusz - MKS Cracovia Kraków
2. Biłas Karol - UKS Niedźwiadki Sanok
3. Blanik Jakub - UKS Zagłębie Sosnowiec
4. Bochnak Ernest - AC Havirow/Czechy
5. Bukowski Jakub - CP Meyrin/Szwajcaria
6. Dobosz Szymon - UKS Niedźwiadki Sanok
7. Filipek Konrad - UKS Niedźwiadki Sanok
8. Florczak Bartosz - UKS Niedźwiadki Sanok
9. Glazer Tymoteusz - UKS Niedźwiadki Sanok
10. Gosztyła Patryk - MHK Liptowski Mikulas/Słowacja
11. Khoperia Armen - UKS Zagłębie Sosnowiec
12. Krzyżek Jan - MOSM Tychy
13. Kotuła Marcel - UKS Zagłębie Sosnowiec
14. Libik Klaudiusz - Sparta U20 Sarpsborg/Norwegia
15. Lipiński Sebastian - UKH Unia Oświęcim
16. Luszniak Szymon - UKS Zagłębie Sosnowiec
17. Miarka Maciej - JKH GKS Jastrzębie
18. Naróg Michał - GKS Stoczniowiec Gdańsk
19. Płachetka Marcin - JKH GKS Jastrzębie
20. Smal Igor - GKS Stoczniowiec Gdańsk
21. Tyczyński Damian - UKS Zagłębie Sosnowiec
22. Ubowski Mateusz - MOSM Tychy
23. Witan Maciej - UKS Niedźwiadki Sanok
Zawodnicy rezerwowi:
1. Maciejewski Jakub - MOSM Tychy
2. Radzieńciak Szymon - HC Ocelari Trinec /Czechy
3. Gruźla Kacper - MOSM Tychy
4. Piotrowski Mariusz - UKS Zagłębie Sosnowiec
5. Augustyniak Igor - MKS Cracovia Kraków
Kierownictwo KN Juniorów U20 :
1. Piotr Sarnik - Trener główny KN Juniorów U20
2. Krzysztof Majkowski - Trener asystent KN Juniorów U20
3. Grzegorz Klich - Trener asystent KN Juniorów U20
4. Arkadiusz Sobecki - Trener asystent KN Juniorów U20
5. Anna Bieniec - Trener asystent KN Juniorów U20
6. Karolina Grochowska - Masażysta KN Juniorów U20
7. Remigiusz Masztakowski - Serwisant KN Juniorów U20
Komentarze