Hokej.net Logo

Kapica: – Najważniejsze są trzy punkty

Od zwycięstwa z JKH GKS Jastrzębie trzecią rundę PHL rozpoczęli hokeiści Comarch Cracovii. „Pasy” wygrały 2:0 po golach Krystiana Dziubińskiego i Damiana Kapicy.


Nie był to łatwy mecz. Jastrzębianie pokazali, że potrafią grać w hokeja. Zresztą pokonali nas na swoim terenie po rzutach karnych. Dziś również dobrze grali w destrukcji – nie ukrywał Damian Kapica, skrzydłowy mistrzów Polski.


Krakowianie otworzyli wynik spotkania dopiero pod koniec drugiej tercji. Na listę strzelców wpisał się Krystian Dziubiński, a uczynił to podczas gry w przewadze. Na 2:0 w 55. minucie podwyższył Damian Kapica, który chwilę wcześniej nie wykorzystał rzutu karnego.


Najważniejsze, że udało nam się sięgnąć po trzy punkty – zaznaczył 24-letni napastnik.


Nie da się ukryć, że znacznie cięższe spotkanie „Pasy” rozegrają w piątek. Wówczas zmierzą się na wyjeździe z liderem Polskiej Hokej Ligi - GKS Tychy.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe