Dawid Majoch i Radosław Sawicki podpisali kontrakty z Tauronem KH GKS Katowice. Będą one obowiązywać przez cały sezon 2017/2018.
Obaj napastnicy mają za sobą udaną kampanię. Sawicki dobrze wkomponował się do ekipy z Korfantego. W 25 meczach zdobył 18 punktów za 7 bramek i 11 asyst. Później jednak doznał kontuzji, która przedwcześnie zakończyła mu sezon.
Z kolei Majoch w 40 spotkaniach zdobł 3 gole i zanotował 9 kluczowych zagrań. Przez trenera Jacka Płachtę był ustawiany w niższych formacjach, odpowiedzialnych za utrzymanie wyniku. Często wychodził także na gry w osłabieniach.
Wcześniej umowy z "GieKSą" podpisali bramkarz Kamil Kosowski i napastnik Dominik Nahunko.
Wkrótce katowicki klub powinien oficjalnie potwierdzić pozyskanie trzech napastników: Patryka Wronki, Tomasza Malasińskiego i Dariusza Gruszki.
Czytaj także: