Hokej.net Logo

Młody napastnik odchodzi z Cracovii (AKTUALIZACJA)

Młody napastnik odchodzi z Cracovii (AKTUALIZACJA)

Eryk Sztwiertnia nie jest już zawodnikiem Comarch Cracovii. Działacze „Pasów” rozwiązali z nim kontrakt.


Tuż przed fazą play-off szefostwo ekipy z Siedleckiego zdecydowało się wzmocnić skład. Do ekipy z Siedleckiego dołączyli doświadczony bramkarz Miroslav Kopřiva, trzej obrońcy: Miloslav Jáchym, Aleš Ježek i Bartłomiej Bychawski oraz trzej napastnicy: Kamil Kalinowski, Jaakko Turtiainen i Marek Tvrdoň.


Stało się więc jasne, że wkrótce z Cracovii Siedleckiego odejdą gracze, którzy nie przebiją się do składu. Wczoraj z „Pasami” rozstał się Jauhienij Kamienieu, a dziś Eryk Sztwiertnia.


Ten drugi w tym sezonie 21-letni napastnik rozegrał 29 meczów, w których zdobył jedną bramkę. Podczas całej przygody z krakowskim klubem wystąpił w 52 ligowych spotkaniach. Strzelił w nich 4 gole i zaliczył jedna asystę.



Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe