Hokej.net Logo

Nieudany weekend dotychczasowego lidera. Polonia na szczycie

Nieudany weekend dotychczasowego lidera. Polonia na szczycie

Za nami 18. kolejka MHL. Fotel lidera zajmuje zespół Polonii Bytom z dorobkiem 45 punktów, wyprzedzając o 5 punktów Opole HK, na trzecie miejsce spadły natomiast Niedźwiadki Sanok, które poniosły w ten weekend dwie porażki z UKS-em Zagłębie Sosnowiec oraz TME ŁKH Łódź.


17. kolejka (12.12.2020).


MOSM Tychy - MKS Cracovia 6:8 (3:2, 0:2, 3:4)

Bramki: Kacper Gruźla 3, Jakub Kwiatkouski 2, Jan Krzyżek - Edgars Landsbergs, Igor Augustyniak 3, Nikita Szatiłow, Michaił Sapehin, Mateusz Bezwiński, Mateusz Rogos.


UKH Unia Oświęcim - KS Katowice Naprzód Janów 2:4 (0:3, 0:0, 2:1)

Bramki: Michał Magiera, Aleksander Noworyta - Oliwier Ksiondz, Łukasz Niedźwiedź, Jakub Musioł, Piotr Ciepielewski.


KH Polonia Bytom - SMS Toruń 7:1 (1:0, 3:0, 3:1)

Bramki: Łukasz Dybaś 2, Krzysztof Bryk 2, Dominik Jarosz, Dawid Wróblewski, Piotr Bajon - Jan Walczak.


Opole KH - MKS Sokoły Toruń 4:2 (2:2, 1:0, 1:0)

Bramki: Devin Panzeca 2, James Spence, Gheorghe Remus - Michał Nawrocki, Łukasz Korzestański.


UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - UKS Zagłębie Sosnowiec 3:7 (1:2, 1:1, 1:4)

Bramki: Adrian Dusznik, Konrad Filipek, Wołodymyr Stanko - Igor Smal 2 , Andriej Dubinin, Szymon Luszniak, Adam Jaskólski, Adrian II Chabior, Artur Siańkiewicz.


MMKS Podhale Nowy Targ - TME ŁKH Łódź 6:3 ( 2:0, 3:1, 1:2)

Bramki: Krystian Wikar 2, Krzysztof Jarczyk, Fabian Kapica, Jakub Michalski, Jakub Trzebunia - Juryj Ziankou, Ilja Trofimow.




18. kolejka (13.12.2020).


UKH Unia Oświęcim - MOSM Tychy 2:5 (0:1, 0:1, 2:3)

Bramki: Jan Biernat, Mateusz Filipowicz - Jan Krzyżek 2, Kacper Gruźla 3.


KS Katowice Naprzód Janów - MKS Cracovia 6:5 pk. (1:1, 1:2, 3:2, 0:0 d., 4:3 k.)

Bramki: Jakub Musioł, Szymon Skrodziuk, Marcin Wróbel 2, Dawid Zielosko, Piotr Cieplewski - Marcin Kuzak II, Nikita Szatiłow, Mateusz Bezwiński 3.


Opole KH - SMS Toruń 9:3 (4:0, 3:2, 2:1)

Bramki: Cole Sykes, Breydon Hemminger 3, Gavin Fleck, James Spence, Stanley Skorulski III, Nicholas Coleman, Devin Panzeca - Eryk Schafer, Jakub Wenker, Jakub Mularczyk.


KH Polonia Bytom - MKS Sokoły Toruń 10:1 (2:1, 4:0, 4:0)

Bramki: Karol Wąsiński 3, Patryk Matusik 4, Jan Sołtys 2, Patryk Pelaczyk - Łukasz Korzestański.


MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Zagłębie Sosnowiec 2:5 (1:0, 0:1, 1:4)

Bramki: Filip Wielkiewicz, Jakub Michalski - Nikita Kozłow, Andriej Dubinin 3, Michał Nowak.


UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - TME ŁKH Łódź 3:4 (1:2, 2:1, 0:1)

Bramki: Szymon Fus, Kacper Rocki, Mateusz Koczera - Ilja Trofimow, Aliaksei Maskaliou, Franciszek Polak, Andriej Popow.




Tabela MHL:

#ZespółMPktBZBS
1. KH Polonia Bytom (MHL) 184510642
2. Opole HK 184010154
3. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 18407550
4. UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 18398545
5. MKS Cracovia (MHL) 17368059
6. TME ŁKH Łódź 15236061
7. MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 18215669
8. UKH Unia Oświęcim (MHL) 17185578
9. SMS Toruń 17185278
10. KS K-ce Naprzód Janów (MHL) 18134487
11. MKS Sokoły Toruń (MHL) 16104287
12. MOSM Tychy (MHL) 1894692

Klasyfikacja kanadyjska TOP 10:


#Nazwisko i ImięZespółMPBAPIM
1. Bryk Krzysztof KH Polonia Bytom (MHL)1736132318
2. Jastrabau Kirył MKS Cracovia (MHL)1334161814
3. Pelaczyk Patryk KH Polonia Bytom (MHL)1330111922
4. Henderson Jonah Opole HK1728101818
5. Jarosz Patryk UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)1726121434
6. Hemminger Breydon Opole HK1423101318
7. Ubowski Mateusz MOSM Tychy (MHL)162271510
8. Dybaś Łukasz KH Polonia Bytom (MHL)15224188
9. Wąsiński Karol KH Polonia Bytom (MHL)15201468
10. Wenker Jakub SMS Toruń1720101024

Galeria zdjęć

UKS Niedźwiadki Sanok - Zagłębie 3:7 (12.12)

Zobacz galerię
Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Wypowiedz się!
Shoutbox
  • Hasek64: Wytłumacz to koronapanikarzom. Ich budżety nie interesują a zdrowie i bezpieczeństwo :D
  • Simonn23: Hasek w Jackowskiego się bawisz?
  • gbr22\\/: Ciekawostka, za Sidorenki ino jeden trening poranny.
  • Hasek64: Simonn nie muszę :) wystarczą mi pewne informacje :)
    A jeśli chodzi o Jakowskiego to dzisiaj przewiduję Sanok-Jastrzębie 2-1
    Torun-Katowice 2-6
  • hubal: gbr jeden ale 6 h :)
  • gbr22\\/: Tak, tak dalej opowiadajcie te bajki.
  • hubal: a co , już ślizgacze latają do Prezydium na skargi ?
  • gbr22\\/: I kolejne bajki...
    Tak z innej beczki nie potrzebuje ktoś skrzydłowego(jeszcze przed 30) ogranego w KHL, ciekawe jakby się sprawdził, albo na przyszły sezon takiego słowackiego Czereśniaka do obrony, ten to powinien być gwiazdą PHL, ciekawe czy by dał radę.
  • emeryt: witamy,poczekajmy na oficjalne info
  • ml3ko: cdn.livetv499.me/webplayer.php?t=ifrx&c=1761403&lang=pl&eid=17075015&lid=1761403&ci=322&si=2
  • ml3ko: gdyby ktos chcial trzyniec zobaczyc
  • Arma: Bardzo estetyczne reklamy na tafli, niby szczegół ale no
  • Gepoq: Spotkanie klubów się skończyło i raczej nie zapadły decyzje o pustych trybunach...hasek musisz źródło zweryfikowac
  • ml3ko: Aron gol
  • ml3ko: no i długo się nie cieszyli :D
  • Simonn23: Łyszczarczyk asysta! No pięknie
  • Simonn23: Aron po raz drugi!
  • PEL52: ml3ko,dzieki za link
  • PEL52: Torun 1-0
  • JARASSTO: Toruń2:1
  • rober03: Fajna ta liga nikt się przed nikim nie położy i każdy walczy z każdym . Tak trzymać
  • PEL52: Sanok 3-3,niezle obstawione Jastrzebie i Kato a tu jak na razie kupony do kosza
  • Luque: Ole Trzinec do toho ;) 6-2 i fajny meczyk Naszych chłopaków
  • gbr22\\/: Łyszczarczyk się bardzo dobrze pokazał, styl Komorskiego niestety jest taki, że robi wrażenie mało zaangażowanego, bardziej czeka na swoją okazję.
  • PEL52: Lycha ma szanse zalapac sie do Trzynca
  • gbr22\\/: Pod bramką nie miał zbytnio sytuacji żeby błysnąć, za to na bulikach robił jak zawsze dobrą robotę. No i brawo Aron, trudny sezon, ale idzie ku dobremu.
  • gieksa76: 3 minuty 3 bramki pięknie
  • Luque: Fajnie jakby obaj tam zostali i grali
  • Luque: Aron wprowadzenie krążka do tercji no Pan Profesor ;)
  • gbr22\\/: Tak, ma szanse na przyszły sezon, tym bardziej że bracia Kovarcik odchodzą.
  • Luque: Łycha fajnie walczył pod bandami i dużo pracował, no ale wszyscy wiemy że to jest utalentowany chłopak, szkoda że za oceanem mu tak nie poszło jakby tego chciał
  • gbr22\\/: Komora to raczej musi czekać na swoje szanse z doskoku, ale kto wie, tylko że on ma mało czasu z racji wieku żeby przekonać do siebie trenera, albo znaleźć zespół w którym by miał miejsce, aczkolwiek zaplecze też nie jest złe dla niego.
  • Zaba: Akurat Komorski dzis był dłużej na lodzie niż Łyszczarczyk...
  • Luque: Komora jako zadaniowiec to się sprawdza
  • kunta: Aron dzisiaj zawodnik meczu w drużynie stalowników. Zagrał super mecz, chociaż 2 brama dla baranów z jego winy. Łyszczarczyk coś szarpał, Komorski słabo. Niestety widać duużą różnicę w grze tych dwóch bądź co bądź jednych z lepszych polskich hokeistów w porównaniu z innymi graczami czeskiej ligi. Technika, ustawienie, przegląd sytuacji, na razie to na poziomie 20 latków czeskich. Bo do Finów, Szwedów, Kanadyjczyków, Rosjan czy innych nacji w tej kategorii wiekowej to nawet nie ma co..
  • kunta: porównywać. Taki jest niestety aktualny poziom polskiego hokeja..
  • Luque: W historii to my nigdy nie mieliśmy w meczu mistrza Czech w składzie 3 Polaków
  • kunta: W ogóle nie mieliśmy 3 Polaków w ekstraklasie czeskiej....
  • Luque: 4 prawie, bo Zygmunt nie grał dzisiaj
  • kunta: Aaa i jeszcze Zygmunt....A dotychczas były epizody z Klisiakiem i chyba jeszcze ktoś tam krótko...
  • Luque: Leszek Laszkiewicz kiedyś grał w ekstralidze
  • Luque: I w DEL też grał
  • kunta: No to Jastrząbki sobie komplikują...
  • Luque: Prowadzili 3-1 a przegrywają 7-4..
  • Luque: Sawicki ich załatwił ;p
  • PEL52: dobrze ze wykupilem Sanok -Jastrzebie bo bylo co poogladac.Graty Sanok
  • Zaba: Kolusz tez grał w Trzyncu
  • Luque: Zaba też prawda
  • kunta: Na skrzypcach?
  • Zaba: W latach 2005-2008, przy czym w pierwszym sezonie rozegrał tylko dwa mecze w Ocelari, a resztę na farmie. Dwa kolejne sezony rozegrał pełne. W sezonie kolejnym 2008/09 grał w słowackiej extralidze
  • kunta: Aron gra już tyle lat w Trzyńcu , a i tak czasem jeszcze widać, że to Polak. Jak się za dzieciaka techniki nie nauczy, to nawet święte boże nie pomoże.
  • gieksa76: Pięknie GIEKSA kryzys mamy za sobą
  • Oświęcimianin_23: Kryzys będzie zażegnany przy kilku zwycięstwach z rzędu :)
  • Hokejowy1964: Łapiemy świeżość w grze, jeszcze nie wszystko trybi ale idzie ku dobremu. Wychodzimy na prostą, brawo GieKSa !
  • Unikatowy99: PEL52: Ja oglądałem Katowice
  • PEL52: 99,no i jak Koluszko?
  • Unikatowy99: bardzo dobrze trener ma do niego duże zaufani cały czas było go widać już w pierwszym meczu idealnie się wkomponował w drużynę To jest duże wzmocnienie dla Katowic szkoda że nie dla nas
  • Unikatowy99: Ciekawe Czy nasz mecz z Katowicami 21.01.2022 również zostanie odwołany?
  • Gepoq: Jeżeli Jasiek się nie ogarnie to będzie slabo w PO
  • Hasek64: Gepoq mówiłem o poniedziałku :) chyba czytałeś że to pierwsze spotkanie?
  • Arma: Teraz już rozumiem czemu Unia grała na dwie piątki pół sezonu, teraz każda drużyna będzie grać na dwie piątki więc Unia będzie lepiej przygotowana. Jednak Coolen wyprzedza ligę o lata.
  • Unikatowy99: Arma bez względu na wszystko na tą chwilę najlepiej i bez problemów wygląda Kraków i chyba Katowice się odradzają zobaczymy jak wypadniemy z Katowicami w bezpośredniej rywalizacji 21.01.2022
  • emeryt: na to chwile to siedzimy na fotelu lidera i doceńmy to ...
  • PEL52: A Jastrzebie wczoraj zdrowe dzisiaj juz COVID,ciekawe czy Sanok tez odwola jutrzejszy mecz,bo jesli nie to znaczy ze Jastrzebie sciemnia.
  • gbr22\\/: Jak nie mają pozytywnych wyników, ani nie zostali "uziemieni" to czemu mieli by odwołać?
  • gbr22\\/: Ściemniają to w tv, byłem dzisiaj w piekarni, od poniedziałku mają być podwyżki(a nie dalej jak miesiąc temu też były), więc ja się pytam jakim ujem mówią że będzie taniej.
  • emeryt: zarabiać coraz więcej a koszty utrzymania coraz niższe...znacie taki kraj?
  • jastrzebie: Niby po co Jastrzębie by miało ściemniać?
  • PEL52: gbr22\\/,a co grali w maseczkach?czy nie bylo kontaktu ze jedni maja drudzy nie.
  • Jersan1: emerycie prowadziles kiedyś własny biznes ?
  • emeryt: nie Sanie ale każdy kto takowy prowadzi twierdzi ze sie nie opłaca,takie hasło na dzień dobry
  • Hasek64: Emeryt jeszcze dwie kolejki I czas będzie zjeść z fotela lidera :)
  • statys: A co to za ludzka namiętność każe pani Joli z piekarni podnosić ceny? A Frankowi z młyna? A Zbyszkowi z gazowni? Obniżone będą, czy już są vaty i akcyzy, a reszta to sprawa przedsiębiorców i ich świadomości, że na rynku jest pieniądz, który można wziąć.
  • Unikatowy99: Z godnie z nowymi przepisami jeżeli któraś z drużyn nie przystąpi o 5 rundy do meczu to walkower. Więc wiemy na czy stoimy chodzi mi o mecz 21.01.2021 z Katowicami
  • Simonn23: i tak mamy farta ze we wtorek pauzujemy
  • Luque: Statysku jak widać wielu ludziom przydałoby się poprowadzić jakiś biznes żeby zrozumieli jak to działa i dlaczego rosną ceny, bo obietnice dla gawiedzi za pieniądze tej gawiedzi to się fajnie składa, jednak prędzej czy później przychodzi za to rachunek ekonomiczny..
  • hubal: jaki problem , załóż jeden z drugim działalność i powodzenia , takie bzdety wygadują ludzie typu statysa
  • jastrzebie: PELE5 nie wymyślaj farmazonów. Właśnie JKH woli być na bieżąco z meczami. Chyba każda drużyna. Unia 6 stycznia zagrała z JKH, a 9 już nie doszło do spotkania Cracovia- Unia. Nagle po paru dniach kilka przypadków zakażenia u Nas. Ale nit nie wymyśla teorii spiskowych. Będzie protokół to się zrobi ciekawie.
  • Unikatowy99: moim zdaniem już wszyscy na całym świecie uczą się żyć w dobie wirusa stąd zmiany regulaminowe między innymi w PlH. Zmiana przepisów od 5 rundy to dobry krok do którego będą się musieli wszyscy dostosować w dobie pandemi. Z tego co mi wiadomo Tychy to jedna z nielicznych drużyn której covid 19 nie dotknął i niech tak zostanie bo w innym przypadku można domniemywać że będą najbardziej poszkodowani w dobie nowych przepisów.
  • Yzerman #19: Chcecie pogadac o działalnosci gospodarczej...Ja jeszcze próbuje...Ale na to wygląda ze moze dociągne do końca miesiąca.Tak to jest opłacalne
  • Jersan1: Dlatego piszę wszyscy którzy wypowiadają się na temat działalności a nigdy tego nie lizneli niech zamilkna .Nowy Ład wy kończy połowę drobnego biznesu . Teraz bardziej opłaca się nic nie robić i żyć Z różnej masy zasiłków
  • Ksiądz Robak: Prowadzę działalność prawie 20 lat i jak czytam niektóre wypowiedzi to mnie pot oblewa.....taka rad jak się nie ma pojęcia to lepiej mądrze milczeć niż głupio pie.dić
  • Andrzejek111: Celem tej władzy od początku "rządzenia" jest wykończenie drobnych i średnich przedsiębiorców. I jeszcze żeby ich jakiś "orlen" przejął.
  • Yzerman #19: Robaku stwek nie zmieniłem od kilku lat..paliwo wiadomo..a gdzie reszta. A do tego kodzty....rzygać mi sie chcę.Na szczęście mam inny dochód..ale to na przetrwanie
  • Yzerman #19: A do tego nic a nic nie dostałem..tak jak restauratorzy czy hotelarze..którzy za dotacje jezdzą.BMW 8
  • Yzerman #19: ceny podniesli..a im jeszcze mało
  • Luque: Panowie takich gości co myślą jak statys to jest cała masa w kraju, najlepiej jakby rząd jeszcze powołał nowoczesnych ORMOwc... tzn. Sygnalistów do sprawdzania cen w sklepach czy przypadkiem nie są inne niż te które narzuci nie bacząc na rzeczywiste koszty rynkowe
  • Yzerman #19: Luq a to nie ma tak. Mandaty za info z kamerek.Do tego doszło...To nie nowoczesne ORMO
  • szyba666: Rado może jakiś krótki wywiad z Maxem?
  • Luque: Ajzer o ile jeszcze rażące łamanie przepisów drogowych to jestem w stanie zrozumieć, że ktoś gliniarzom podsyła to ogólnie społeczeństwo się zaczyna robić takie roszczeniowe i do tego "uprzejmie donoszę" ;p
  • Hasek64: Luk no tacy nowocześni szmalcownicy. Ludzkie śmiecie nie mające własnego życia i próbujące udawać ormo
  • Simonn23: Bramka Pawła Zygmunta przeciwko Ostrawie
  • Hasek64: Szyba a co on ci może ciekawego powiedzieć? :D że podoba mu się Polska zima, Oświęcim to wspaniałe miasto z masą zabytków i droga Benzyna na stacji? :D aha no i trener robi fajne treningi ponoć ale mamy kwarantannę drużynową i słyszałem tylko od kolegów z drużyny
  • Yzerman #19: Lu ..Nie wiem jak u Was..ale to cu u nas się dzieje...Dla mnie to juz jest koniec świata...A to niby policja robi to juz jest najnormalniej wstyd
  • Unikatowy99: Yzerman #19 podziel się co się dzieje
  • Simonn23: Zygmunt druga bramka
  • QbaSTS: Sędziowanie dramat
  • PEL52: Dzisiaj Sanok to nie ten sam co w piatek,Cracovia caly czas w tercji Sanoka
  • Andrzejek111: Sanok Sanok. Jeszcze dwie, jeszcze dwie.
  • emeryt: manie19 no nie mów że mandaty wystawiajo?
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2022 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe